Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 26. 9. 2018 22:10

Tak dnes jsem zkusil jen tak zaplatit v eshopu přes Curve napojenou na kk RB Deluxe a transakce v pohodě prošla. Zdá se mi, že MCC změny možná udělaly svoje a RB zase povolila? Druhá možnost je, že stížnosti u Curve a MasterCard pohnuly ledy, le spíše bych viděl pravděpodobnější tu první možnost...
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 9. 2018 05:41

@Kamal - ty popisujes multimenovu funkciu, to ma napriklad TW. U Curve ide o to, ze konverzie robia oni, tzn.pouzivatel si ma nastavit inu menu podkladovej karty, ak konverziu nechce
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamal 27. 9. 2018 06:11

@cz01: Mne treba KK ani DK od RB nejdou v curve verifikovat. Pridane je mam, ale verifikace vzdy selze. Internetove platby na nich mam povolene...
Kamal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kamal 27. 9. 2018 06:55

Cetl, ale cz01 psal, ze se mu KK RB pod Curve funguje...
Kamal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 27. 9. 2018 06:59

Já ji mám přidanou ještě z doby, kdy vše fungovalo a neodebíral jsem jí. Ještě zkusím normální platby mimo eshop, zda bude fungovat.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod murons 27. 9. 2018 11:33

Docetl jsem se zde o problemech Curve vs RB karty. Bohuzel ani jedna moje karta {debetni / kreditni} nelze do aplikace pridat. Curve mam schvalenou a je na ceste (nebo jdou karty pridat az po obdrzeni?). Je to neco co muzu vyresit sam, nebo je to obecna chyba a mam smulu? diik.
.r
murons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod murons 27. 9. 2018 11:54

Hmm dik. Tam mam alespon zdarma novou skrabku na okna do auta :))
murons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenda_s 27. 9. 2018 13:15

Před malou chvílí jsem platbu v albertu zaplatil curve s podkladovou RB Style, bez nejmenších potíží.

Že by RB byla zpět?
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 27. 9. 2018 13:21

S RB kk Style a Deluxe nedává v ČR moc smysl platit u Mall karty to, ale už zajímavé je. Otazka, zda MCC změny nezhatí toto použití, to by byla škoda...
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 27. 9. 2018 13:23

GBIT na Mall s puvodni Beta Commercial stale nejde.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 27. 9. 2018 13:47

ano, já mám stale puvodní beta comercial prepaid, nová commercial debit zatím leží doma neaktivní
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 9. 2018 14:16

funkčnost Curve v kombinaci s RB kartami se řeší, budu informovat jakmile budu mít nové info. Kdyztak mi pište kombinace s jakými kartami RB již funguje a typy plateb.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 27. 9. 2018 18:07

Vyměněná Curve personal debit, kk Deluxe, platba v eshopu nejbaby.cz v pořádku více jsem zatím nezkoušel.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 9. 2018 19:35

Tak jsem to otestoval. Mám "Curve Debit Personal". S podkladovou KK RB MALL jsem dnes zaplatil napřímo v Tescu u samoobslužný pokladny. V mobilu jsem přehodil, na podkladovou KK ČEZ a chtěl opět zaplatit Curve kartou druhou část nákupu, ale platba byla zamítnuta. Platba přímo KK ČEZ (ne přes Curve) prošla. Pak jsem vzal první platbu v aplikaci a pomocí GBIT ji přehodil z KK MALL na KK ČEZ a prošlo to.

Edit: Ještě jinou platbou jsem zkusil provést GBiT na KK MALL a bylo to zamítnuto.
Naposledy upravil čulibrk dne 27. 9. 2018 20:56, celkově upraveno 2
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 9. 2018 22:17

Zdá se, že GBiT na KK MALL nejde vůbec..
Platba CRV s podkladovou MALLkou jde s debit (na prepaid nutno vyzkouset!).
Takže posun, ale ne zcela uspokojivé..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka