Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 27. 9. 2018 12:15

Před malou chvílí jsem platbu v albertu zaplatil curve s podkladovou RB Style, bez nejmenších potíží.

Že by RB byla zpět?
jenda_s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 27. 9. 2018 12:21

S RB kk Style a Deluxe nedává v ČR moc smysl platit u Mall karty to, ale už zajímavé je. Otazka, zda MCC změny nezhatí toto použití, to by byla škoda...
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 27. 9. 2018 12:23

GBIT na Mall s puvodni Beta Commercial stale nejde.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 27. 9. 2018 12:47

ano, já mám stale puvodní beta comercial prepaid, nová commercial debit zatím leží doma neaktivní
jenda_s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 27. 9. 2018 13:16

funkčnost Curve v kombinaci s RB kartami se řeší, budu informovat jakmile budu mít nové info. Kdyztak mi pište kombinace s jakými kartami RB již funguje a typy plateb.
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 27. 9. 2018 17:07

Vyměněná Curve personal debit, kk Deluxe, platba v eshopu nejbaby.cz v pořádku více jsem zatím nezkoušel.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 9. 2018 18:35

Tak jsem to otestoval. Mám "Curve Debit Personal". S podkladovou KK RB MALL jsem dnes zaplatil napřímo v Tescu u samoobslužný pokladny. V mobilu jsem přehodil, na podkladovou KK ČEZ a chtěl opět zaplatit Curve kartou druhou část nákupu, ale platba byla zamítnuta. Platba přímo KK ČEZ (ne přes Curve) prošla. Pak jsem vzal první platbu v aplikaci a pomocí GBIT ji přehodil z KK MALL na KK ČEZ a prošlo to.

Edit: Ještě jinou platbou jsem zkusil provést GBiT na KK MALL a bylo to zamítnuto.
Naposledy upravil čulibrk dne 27. 9. 2018 19:56, celkově upraveno 2
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 9. 2018 21:17

Zdá se, že GBiT na KK MALL nejde vůbec..
Platba CRV s podkladovou MALLkou jde s debit (na prepaid nutno vyzkouset!).
Takže posun, ale ne zcela uspokojivé..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 28. 9. 2018 13:03

res judicata píše:Takze se to pomalu vraci do starych koleji, problem je jen, ze karty RB nejdou do Curve pridat. Me to dnes odmitlo pridat novou RB Life, respektive pridat jde, ale nejde verifikovat.

Stejný problém, Mall nejde verifikovat na Prepaid Beta kartě. Pomůže aktivace nové?
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 9. 2018 15:09

Ani Mallka nejde verifikovat na nové CRV debit commercial.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 28. 9. 2018 18:59

Poradíte, jestli se vyplatí vyměnit Prepaid Beta kartu za tu novou? Nebo počkat až nás donutí?
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 28. 9. 2018 20:45

Platba s podkladovou Mall na Curve Comercial (stara, embosovana, beta) mi prave prosla. GBIT nefunguje na Mall vsak nefunguje.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 10. 2018 08:59

Tak jak to vypadá, stále platby na internetu?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 1. 10. 2018 12:11

Jak to poznam v IB RB? Tam to rozliseni videt neni, ne?
Jinak s podkladovou mall dnes 2x OK platba (Billa, Colloseum), 1x Decline (trafika) - celkem kratce po sobe, tak nevim.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 1. 10. 2018 12:51

Je super, že jde GiT na RB Mall, ale otázkou je, jestli za to RB dá prémie, nebo ne. Mohl by to někdo potvrdit, že je vše tak, jak dřív?
jujec
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka