Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 1. 10. 2018 13:31

A komu jde GBiT na KK MALL? Podle mě nikomu, jde jen zaplatit Curve kartou s nastavenou podkladovou KK MALL , ale curve už řádně předává MCC kod, tak je to jen o ušetření nošení KK MALL ve svý peněžence.... takže na nic.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 1. 10. 2018 14:29

Máš to předávání potvrzený?
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 1. 10. 2018 18:28

Jede vám to ještě s Twisto (výběry)? Mě už to nechce dát.
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod jazby 2. 10. 2018 07:17

Je v plánu u curve karty přidat nastavení zabezpečení jako má revolut? Tedy zapnout/vypnout výběry z bankomatu, bezkontaktní platby, magnetický proužek, gps tracking atp? Trochu bych to u takovéhle karty čekal ... Navíc v app pro android uplně chybí záložka nastavení, kde se dá nastavit účet a zabezepčení aplikace heslem či ostikem jako je u ios .. to je záměr?
jazby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eR99 2. 10. 2018 08:26

Tomason87 píše:Jede vám to ještě s Twisto (výběry)? Mě už to nechce dát.

Tenhle měsíc jsem ještě nevybíral. Další game over?
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 10. 2018 08:41

Jo, vypadá to, že došlo na to, co slibovali. Akceptace bude třeba všude (a možná i včetně výhod podkl. karet), ale výhoda (kdy se všechny platby tvářili jako platba na internetu) je pryč!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 2. 10. 2018 14:31

Platba s podkladovou RB Mall v obchodě právě prošla bez problémů (nedělám si iluze, že naskočí bonus jak tomu bylo dříve).
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 10. 2018 20:45

Hm, já to zatím zkoušet nebudu, mám puvodní Curvu beta comercial. U FA to zatím pořád bez výsledku leží, asi zajdu kouknout do spisu.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 3. 10. 2018 00:43

platba přes Masterpass s Curve beta comercial navázanou RB DeLuxe proběhla bez problémů
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod jakoubek61 4. 10. 2018 14:02

Dnes mi konečně přišla moje první Curve karta. Aktivace i změna pinu proběhla bez problémů.
Chci se zeptat znalých: Je výhodné při platbě na Aliexpressu měnit u podkladové KK HB měnu z Kč na dolary ?
Nebo to vyjde stejně a raději tam nechat koruny?
Díky za vaši reakci.
jakoubek61
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 10. 2018 14:57

Tak doteď (kdy byla přirážka 1%) to byla jasná volba. Teď by měla v pracovní dny vyjít o trochu lépe konverze Curve.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 10. 2018 18:24

proč by měla Curve "konverze" být lepší než kurz od HB!? (samotného mě to zajímá)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 10. 2018 18:36

Protože pro podporované měny bude použitý cca. středový kurz CurrencyLayer, což by mělo být mírně výhodnější, než kurz MC, který má určitý (leč poměrně nízký) spread:
https://www.imaginecurve.com/terms píše:5.2.3. The Exchange Rate means: Standard Exchange Rate and Weekend Exchange Rate, as applicable. The Exchange Rate means a wholesale rate that is sourced from Currency Layer if the transaction is in a supported currency (as provided on the Curve website) (if the transaction is in an unsupported currency then the rate used will be the Mastercard rate (https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/) Currencylayer and Mastercard use a very broad base of commercial sources and banks around the world. The Standard Exchange rate are applicable during the foreign exchange market hours in UK. In circumstances where it is not possible for the Standard Exchange Rate to be used, including when the foreign exchange market is closed on weekends or on bank holidays, the exchange rate to be applied will be the Weekend Exchange Rate, which is the exchange rate from the close of business on the last working day that the markets were open.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 4. 10. 2018 23:33

a po započtení 1% vratky HB?
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 5. 10. 2018 03:00

Vratku dostaneš v obou pripadech, takze na to nema vliv.
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka