Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 10. 2018 16:17

Já na Androidu taky bez nové autorizace.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 22. 10. 2018 19:08

Taky jsem se musel znova prihlasit, ale prikladal jsem to zmene telefonu z iPhone X na XS.

Jinak teda ta RB uz je funkcni a zapocitava to i do odmen?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod batoo 22. 10. 2018 19:15

RB funkcni bohuzel neni jak kreditka, tak debetka. :(
batoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 10. 2018 19:40

jj, mně se stáhla aktualizace sama včera před polednem a naskočila úvodní stránka jako když jsem CRV před rokem zakládal. Mám iOS, ale bez výměny telefonu ani upgradu či updatu iOS, takže mě tyhle komplikace také pěkně iritují stejně jako dluhéhodejwa...

Naštěstí přes magic link vše napraveno během chvilky.
Naposledy upravil bodyczech dne 22. 10. 2018 19:55, celkově upraveno 1
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 22. 10. 2018 19:40

asi jak komu, RB karty autorizované dříve by měly být funkční
platby se tváří stále jako internetové
Naposledy upravil retron dne 22. 10. 2018 19:41, celkově upraveno 1
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 19:40

Funkcni je, akorat nejde pridat.
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 22. 10. 2018 23:15

Včera jsem zkoušel platit v Penny Marketu CK s kreditkou RB Life a nešlo to, zamítnuto
bubocz
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 22. 10. 2018 23:37

Prosím, držme se zavedených zkratek: Curve = CRV
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 23. 10. 2018 11:01

potřebuju poradit: mám Curve bussiness, ještě takovou tu první embosovanou Mastercard beta s modrou metalízou. Jsem naprosto spokojen, vše funguje, jak má, nechci nic měnit.

Před cca měsícem mi přišla nová neembosovaná karta, s číšly na zadní straně, a v aplikaci vidím možnost novou kartu aktivovat.

1) pokud to udělám, změní se nějak fungování curve? jiné poplatky, jiná akceptace?
zkrátka: chová se to s novou kartou jinak?
2) dá se ještě získat klasická emsovaná curve karta? např. přechodem na personal?
Díky
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 23. 10. 2018 11:04

Prosím, už se v tom balastu nevyznám - jak teď funguje Curva s kk od mBank nebo Cetelemu? Je výběr výběrem a nebo platbou na internetu?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 23. 10. 2018 11:22

goro: 1) fungování se nezmění, poplatky zůstávají stejné, akceptace by se měla zvýšit díky tomu, že se jedná o debit nikoliv prepaid jako původní Beta, pouze jsou trochu jiné limity
2) nikoliv, všechny karty vč. Black jsou v tomto novém designu, chystá se "kovová", ale ta bude nejdříve pro UK zákazníky
nové karty jsou rozesílány plošně, původní karta po určité době expiruje a bude nutné novou aktivovat

oct: s mBank a RB zatím stále platba na internetu, dle ohlasů tady i Hello, ale pozor na to, že bankomaty některých bank (Moneta a nově prý i ČS) účtuje poplatek za výběr u karet vydaných v zahraničí
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 10. 2018 13:12

bubocz píše:Včera jsem zkoušel platit v Penny Marketu CK s kreditkou RB Life a nešlo to, zamítnuto

.. a máš povoleny u RB Life internetové transakce? Mně s RB Mall jede CRV pohodě (mimo GBiT).
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 23. 10. 2018 13:14

V Curve jsou vtipálci...

Mám jako hlavní kartu zvolenou jejich "Rewards", tam dostatečný zůstatek (provize z odkazů), platím, a Curve hlásí, že "platba nemohla být autorizována, obraťte se na vydavatele karty" -:)

Tak jim jdu napsat..
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 10. 2018 13:45

Prechazeli jste nekdo na tu novejsi kartu, co rozesilaji? Furt mi tu lezi, ale nevim, jestli ma nejake vyhody/nevyhody.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Mimonik 23. 10. 2018 14:03

Vypada to, ze prechod na novou neembosku bude nutny, predpokladam, ze "no longer support Curve prepaid cards" bude znamenat, ze ji bloknou.

Kazdopadne, kdyz aktivujete tu novou je potreba znovu pridat vsechny karty nebo tam zustanou?

You should have received a new Curve Mastercard® debit card about a month ago, but it looks like you haven't activated it just yet. If it hasn't arrived, please click HERE.

The new card will give you an even better experience with Curve, as our debit card has a higher acceptance rate worldwide. We will no longer support Curve prepaid cards after the end of the year. We don't want you to miss out on the new exciting features we are rolling out in the coming months, so please activate your new debit card as soon as possible. For more details, please check out our new website.
Mimonik
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka