Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tony321 6. 11. 2018 09:12

Mne zatiaľ odpovedali vždy do jedného dňa. Ale ja ešte len čakám na kartu, takže asi ma berú ako potencionálneho zákazníka.
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 6. 11. 2018 09:50

minuly tyden se stehovali do vetsich prostor, tak se to mozna zadrhlo
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 11. 2018 11:36

mám zprávy i vlastní zkušenost, že přestalo fungovat GBiT na ČEZ kartu, můžete mi poslat vlastní zkušenosti i co se týče dalších karet, který nějak nefungují nebo nelze je přidat (o RB se ví), poslal bych update do Curve.
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 11. 2018 11:59

Ano, dneska jsem zjistil, že nefunguje GBiT na ČEZ kartu, naopak funguje na Twisto.
Ještě dnes vyzkouším placení přímo pro ČEZ a Twisto kartu.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 6. 11. 2018 12:46

Me sly uz opet registrovat jak RB Life, tak RB Style.
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 11. 2018 12:51

Od víkendu jdou zaregistrovat a OVĚŘIT i karty RB.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod krupica.mirek 6. 11. 2018 12:55

Zdravím vás. Měl by jsem pár dotazů týkajících se karty Curve.

1) Nedaří se mi přidat karta Equa Bank. po vyplnění údajů mi píše, že jsou buď vypsány špatně (což nejsou) nebo se mám obrátit na servis Equa Bank. To jsem udělal a žádný problém u nich nevidí. Tak nevím kde by mohla být ještě chyba. Setkal se s tím někdo?

2)Co se stane když nechám v aplikaci zvolenou kartu Curve pro platbu a zaplatím? Jde mi o to jestli se to potom nějak dodatečně účtuje nebo je tam nějaká marže atd... Mohl by mi to někdo vysvětlit?

Děkuji :-)
krupica.mirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 11. 2018 13:21

2) Zalezi jestli na zvolene CRV karte más peníze, jde vlastne jen o bonus program.
Na karte muze byt vstupni bonus, bonus za doporucene uzivatele, bolestne za nefunkcnost služeb apod. Nemáš-li tam zadne prostředky, IMHO nezaplatíš.
viz také: viewtopic.php?f=316&t=1264999&p=12030729&hilit=dodate%C4%8Dn%C4%9B#p12030729
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 6. 11. 2018 13:29

retron píše:mám zprávy i vlastní zkušenost, že přestalo fungovat GBiT na ČEZ kartu, můžete mi poslat vlastní zkušenosti i co se týče dalších karet, který nějak nefungují nebo nelze je přidat (o RB se ví), poslal bych update do Curve.

Taky mi nefnguje GBiT na ČEZ kartu, do této doby bez problémů fungovalo. A už dlouho mi nejde GBiT na RB Mall kreditku - mám curve commercial s nápisem debit.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod murons 6. 11. 2018 13:34

Taktez se mi podarilo overit RB debet i creditni kartu. Heureka.
murons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drpatrik2 6. 11. 2018 13:41

RB jde v pohodě. Nejde ale GBIT na Twisto při nabití Revolut.
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krupica.mirek 6. 11. 2018 13:42

ROlda78 píše:2) Zalezi jestli na zvolene CRV karte más peníze, jde vlastne jen o bonus program.
Na karte muze byt vstupni bonus, bonus za doporucene uzivatele, bolestne za nefunkcnost služeb apod. Nemáš-li tam zadne prostředky, IMHO nezaplatíš.
viz také: viewtopic.php?f=316&t=1264999&p=12030729&hilit=dodate%C4%8Dn%C4%9B#p12030729

Takže pokud to chápu dobře, tak po vyčerpání bonusu karta zmizí?
krupica.mirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.za 6. 11. 2018 14:21

Lafayette16 píše:Ano, dneska jsem zjistil, že nefunguje GBiT na ČEZ kartu, naopak funguje na Twisto.
Ještě dnes vyzkouším placení přímo pro ČEZ a Twisto kartu.

ČEZ potvrzuji. Nefunguje GBiT, ani přímá platba ČEZ jako podklad. Twisto nemám.
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 11. 2018 14:46

krupica.mirek píše:Takže pokud to chápu dobře, tak po vyčerpání bonusu karta zmizí?

Zustane tam prazdná. Důležitá je položka "Rewards Balance".
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod tlamik5 6. 11. 2018 18:45

krupica.mirek píše:Zdravím vás. Měl by jsem pár dotazů týkajících se karty Curve.

1) Nedaří se mi přidat karta Equa Bank. po vyplnění údajů mi píše, že jsou buď vypsány špatně (což nejsou) nebo se mám obrátit na servis Equa Bank. To jsem udělal a žádný problém u nich nevidí. Tak nevím kde by mohla být ještě chyba. Setkal se s tím někdo?
)

Mě to psalo asi něco podobného, musel jsem povolit MOTO platby
tlamik5
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka