Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 12. 2018 11:32

Měl jsem pocit, že (minimálně zpočátku) u jednotlivých uživatelů (osobne) na poště větší částky neprocházely a postupem času ano. Jako by existoval nějaký postupně se zvyšující limit.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultyma 21. 12. 2018 16:25

Ne, ja s limity pri platbach nemel nikdy problem.
ultyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 12. 2018 14:30

Máte někdo pod CRV KK Moneycard smart od Monety? Jak se chová výběr z ATM? Jako internetová platba?
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultyma 22. 12. 2018 14:59

Tohle snad nikdo nepotreboval resit, kdyz lze tou kreditkou vybrat z bankomatu Monety zdarma, takze nevime.
ultyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 12. 2018 15:55

Navazovat MoneyCard Smart do Curve je IMHO poněkud nesmysl - odměny z bene+ získavat nelze a pokud jde o čerpání úvěrového rámce, tak tam stačí vybrat bankomatem napřímo a bez poplatku, klidně až celý (hotovostní) úvěrový rámec...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultyma 22. 12. 2018 15:57

No nekteri maji i procenta za vsechny nakupy.
ultyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 1. 2019 00:26

Do Curve nejde přidat předplacená Mastercard?

EDIT:
Zřejmě ne: "Prepaid and gift cards cannot be added to Curve"
EDIT2:
I když Revolut je taky prepaid a do Curve mi přidat šla... tak nevím.
EDIT3:
A Twisto je taky prepaid a s Curve funguje...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod RedTop 2. 1. 2019 21:44

Také jsi chtěl přidat Benefitku MC prepaid? Na stránkách Curve podpory se k tomu píše následující:
We aren't supporting prepaid cards as standard. At the moment, we allow Osper, Monzo, N26, Revolut, Tide, Monese, Loot and Qonto.
RedTop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 1. 2019 08:42

RedTop píše:Také jsi chtěl přidat Benefitku MC prepaid? Na stránkách Curve podpory se k tomu píše následující:
We aren't supporting prepaid cards as standard. At the moment, we allow Osper, Monzo, N26, Revolut, Tide, Monese, Loot and Qonto.

Chtěl jsem přidat virtuální předplacenou kartu MC, kterou jsem dostal s 15 librami.
Nemám teď žádný nápad,jak použít přesnou částku v librách, tak asi uvidím časem.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jakoubek61 3. 1. 2019 14:26

Během prosince mi byly navýšeny limity. Pro výběr z ATM nyní můžu čerpat denně až 1000 Ł.
Jako podkladovou kartu používám KK HB, která výběr stále považuje za internetovou transakci.
Dosud jsem vybíral tak třetinu celkové útraty. Nyní mě láká vybírat 50% celkové útraty, abych se dostal na maximální vratku. Má někdo zkušenost s vyšším výběrem?
Nerad bych zase o ty limity přišel.
jakoubek61
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drpatrik2 3. 1. 2019 15:34

Nad 200liber je 2% poplatek při vyberu z KK
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakoubek61 3. 1. 2019 16:02

Aha. Já si myslel, že ten poplatek je svázán s tím původním limitem 200 Ł .
jakoubek61
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 1. 2019 16:15

S poštou a RB jsem dnes nepochodil při platbě 79 Kč.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 3. 1. 2019 18:08

Já včera taky ne, dopis za 52 Kč, CRV+RB Mall, zamítnuto ("nedostatečné krytí" nebo co, appka psala že nastal problém s podkladovou kartou, zkuste později). Chvíli na to ve fast-foodu placeno normálně.
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 4. 1. 2019 09:06

Tak možná zasekli pošli. Já jsem třeba zjistil, že platbu CURVE+RB MALL nejsem schopný udělat na Slevomatu. Ale ostatní platby mi jdou bez problémů.
jujec
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka