Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 4. 2019 18:18

A podle jakych kurzu se jede?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 4. 2019 19:14

mezibankovni fx (o něco nižší než MC)
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 4. 2019 07:12

Takže reálný kurz dnes ráno:

Curve 25,7406
mKarta Svět dle webu 25,8530
Mastercard (tzn. Hello kreditka)

Curve nebyla při platbě zatížena poplatkem, i když je to typ commercial.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod sunajt 3. 4. 2019 08:54

Zdravím,
mám trošku amatérský dotaz...chtěl bych vědět, když platím přes Curve kartu ve které mám nahranou kartu "X" kde mám cashback na to co zrovna platím - získám tento cashback nebo ta platba jde přes "společnost Curve" a tím pádem poskytovatel karty "X" nemá šanci vědět, že jsem platil něco na co mám dostat cashback? Snad je tento dotaz srozumitelný...Předem děkuji za odpovědi.
sunajt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maeth_u 3. 4. 2019 09:56

Curve přidá do názvu obchodníka prefix CRV* (podobně jako třeba PayPal) a měl by předávat korektní MCC kód. Nicméně z mně dostupných informací tady na fóru to většinou moc banky neřeší a vratky nedávají.

Fungují jen vratky typu 1% za všechno (zatím).
maeth_u
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 4. 2019 11:40

octaviampi píše:Takže reálný kurz dnes ráno:

Curve 25,7406
mKarta Svět dle webu 25,8530
Mastercard (tzn. Hello kreditka)

Curve nebyla při platbě zatížena poplatkem, i když je to typ commercial.

Pre upresnenie: kurz Curve je znamy ihned po platbe. V prípade väčších výkyvov sa dá napr.v Revolute vymeniť príslušná mena a spraviť GBIT
Karta od Mbank a Hello KK síce majú dobrý kurz, ale ten závisí na dni zúčtovania, takže nie je známy ani hneď po platbe. Špeciálne u leteniek sa mi stava, ze sa platby zauctuju kludne aj o niekolko tyzdnov.

Nedávno som kupoval na pelikanovi a oni nariadenie obchádzajú tak, že poskytujú zľavu za vydanie letenky pri platbe MC. Commercial Curve bola tiež bez poplatku :-)
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pabloson 5. 4. 2019 12:42

Zdravim, podarilo se Vam nekomu v posledni dobe po diskusi s infolinkou raiffesenbank pridat jejich karty do curve?

Mluvil jsem ted s operatorem na infolince a ten jen opakoval mantru, nepodporujeme, nepodporujeme, nepodporujeme.... :-(
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 5. 4. 2019 14:30

Me se to nedari, zkousim to obcas.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 5. 4. 2019 15:01

Zaujimave, uz sa to riesi dlho a stale nic
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 4. 2019 15:31

já čekal, že něco vypadne z FA a zatím asi nic, co wit.cz?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 4. 2019 15:37

Od ledna, kdy jsem doplnil do spisu reakci na argumentaci RB, popsal aktuální stav a uvedl nově neprovedené vybrané transakce, se nestalo nic. Resp. nevím, zda se něco objevilo dalšího ve spisu či nikoliv.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 5. 4. 2019 15:53

A zadal jsi o vyrozumeni o rozhodnuti ve veci? Mozna uz je rozhodnuto, ani o tom nevis?
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 4. 2019 16:01

Tak snad účastníkům sporu jsou minimálně rozhodnutí doručována, ne? Tyhlety Tvý rádobypolicejní móresy … Předpokládám, že FA se chová jako soud, takže poslat rozhodnutí musí. Je ale fakt, že jednou nám soud, když jsme byli "jen" osoba zúčastněná, rozsudek zapomněl poslat.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 4. 2019 16:18

Jako účastník řízení musím být ještě před vydáním případného rozhodnutí obeslán s informací o právu seznámit se spisem a vyjádřit se. V datovce nic není, tlačit na to nemá cenu.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 5. 4. 2019 18:12

Copak Curve, ale oni nezvládají ani základní věci. Už týden se snažím aktivovat obnovenou Life a zatím bez úspěchu :-)
Dr.D
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka