Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 3. 5. 2019 18:18

Pochopil jsem správně, že ten šílenej PIN, co jsem s Curve dostal, si můžu v jakýmkoliv bankomatu (zdarma) změnit? (je otázka, jestli to vůbec budu umět, naposled jsem asi kartu do bankomatu strkal někdy koncem minulýho tisíciletí...)
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 3. 5. 2019 18:56

jasně, já jsem si ho změnil normálně v bankomatu
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod vklatil 4. 5. 2019 17:21

Zkouším kurzy u Curve ve Vietnamu a zatím měla poměrně dobrý kurz (o trošku lepší než Revolut). V pátek jsem s ní párkrát platil drobné částky cca do 400 000VND, kurz stále ok, pak jdu vybrat peníze z bankomatu 4 000 000VND a koukám kurz o 1, 8% horší než 20 minut předtím v sámošce. Bankomat si poplatek neúčtoval, byl to 1 výběr v měsíci, do víkendové přirážky to taky nespadlo tak jsem psal na support jakým kurzem to počítali tak jsem zvědav co odpoví.
vklatil
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 5. 2019 19:24

Kurz je vidět v detailu transakce.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 5. 2019 21:06

Vypada to, ze kurz se v prubehu dne meni, za ctvrtek rozdily minimalni, v patek vyssi jednotky haleru. Dnes ctyri transakce, pred chvilkou preuctovano v eur na hell kreditku. Takze az to spocitam, bude slusne srovnani.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 6. 5. 2019 09:43

treborit píše:Curve blokuje pridani nove karty Twisto, vyhodnocuje ji jako prepaid.

stále nefunguje? Nebo to bylo nějaká náhodná chyba?

Díky za info

-- 6. 5. 2019 08:45 --

jenda_s píše:retron: vím, že čez v curve dlouhodobě nefunguje. Ale jen tak z plezíru jsem před pár dny zkusil udělat gbit na čez a ejhle: PROŠLO TO...

Platbu přes curve přímo na čez jsem zatím nezkoušel...

Tak dnes jsem opět zkusil GBiT na ČEZ kartu. A výsledek? Samozřejmě nefunguje... Tak jsme posledně měl asi nějakou kliku :pozor
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolicek 7. 5. 2019 12:44

Ahoj, Curve kartu jsem si poridil teprve nedavno a spis pro zabavu. Nahral jsem si tam kartu AirBank a kartu CS. S kartou AirBank platim bez problemu, s kartou CS mi to zatim nevim proc nejde.
Taky mam primo na Curve karte 500 Kc balance, ktery jsem dostal jako odmenu za to, ze jsem se registroval pres ref. kod. Nicmene jsem s tim zustatkem zkousel platit online i v obchode a nejde mi to. Co mi unika? Jak muzu tech 500 Kc vycerpat?
kolicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 7. 5. 2019 12:49

Za ref. kód je 5 liber, 500 pencí, ne 500 Kč
Naposledy upravil powery dne 7. 5. 2019 12:56, celkově upraveno 1
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolicek 7. 5. 2019 12:53

Jo na tom neco bude. Mam tam napsano + 500 a predtim symbol Curve a pod tim + 5 liber. Tak mozna je problem v castce :D
kolicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2019 13:19

kolicek píše:Taky mam primo na Curve karte 500 Kc balance, ktery jsem dostal jako odmenu za to, ze jsem se registroval pres ref. kod. Nicmene jsem s tim zustatkem zkousel platit online i v obchode a nejde mi to. Co mi unika? Jak muzu tech 500 Kc vycerpat?

500 Kč? Mělo by to být 5 liber, čili cca 150 Kč.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolicek 7. 5. 2019 13:30

No vypada to takhle: Obrázek
kolicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 5. 2019 13:51

Je to 5 liber a problém tedy bude v částce. Vlastní placení - zvolit tuto virtuální kartu a platit - jsi asi provedl správně.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolicek 7. 5. 2019 14:19

Diky, no to jsem si neuvedomil. A tech 500 curve je co?
kolicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 5. 2019 14:21

Já nevím, jak se to přesně jmenuje. Je to něco jako 500 Curve bodů, z nichž každý má hodnotu 1 pence.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 5. 2019 14:22

Ako sa reklamuju transakcie urobene cez Curve?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka