Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod barnyss 20. 5. 2019 22:31

Aplikace Curve: byl jsem nucen vyměnit mobil a na novém mi aplikace Curve asi nějak blbne, pokud to není vlastnost nové verze - musím se téměř pokaždé přihlašovat zadáním emailové adresy a kliknutím na odkaz v doručeném emailu, a to i když po přihlášení zadám nový PIN (passcode). Ve starém mobilu mi k přihlašovaní stačilo zadat PIN. Je to tak normální, anebo vlastnost nové verze aplikace, jak to máte ostatní ?
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 21. 5. 2019 00:11

ne to není normální, zkuste se přihlásit pomocí magic linku, případně reinstalovat aplikaci
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 21. 5. 2019 04:25

Pokud se z android appky pokazde odhlasis, tak se budes muset pokazde prihlasovat pres odkaz v emailu, ale tak to bylo vzdy. Jak to maji na ios nevim.
Naposledy upravil razputyn dne 21. 5. 2019 09:44, celkově upraveno 1
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mobilman 21. 5. 2019 09:41

Stejne se to chovalo u mne, kdyz jsem pouzival apku na dvou telefonech (Samsung a iPhone). Nyni jsem z jednoho vymazal a pouzivam jen na jednom zarizeni, od te doby jsem se znovu prihlasovat jiz nemusel.
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 21. 5. 2019 09:43

Jo mozna ses na starem mobilu neodhlasil z appky.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 21. 5. 2019 16:11

Je to na Androidu, aplikaci jsem několikrát odinstaloval (včetně vymazání dat) a znovu nainstaloval, pořád stejné: musím se přihlašovat zadáním emailové adresy (v obrazovce "Welcome - get started") a kliknutím na odkaz v doručeném emailu (magic link). Z aplikace se neodhlašuji, pouze nějakou krátkou dobu (cca 1/2 hod, nevím přesně) po přihlášení se můžu přihlásit pouze zadáním PINu.
Starý telefon mi zkolaboval (a už se nikdy nerozběhl = "hardbrick") právě v době, když jsem něco dělal v Curve. Starý telefon jsem se pak snažil oživit různými kousky, ale nic, takže jsem z něj vyndal baterii.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 5. 2019 16:33

Napiš na support, ať ti odeberou to starý zařízení. Třeba v tom straší kvůli tomu.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 21. 5. 2019 17:15

Už jsem psal předevčírem, zatím nic.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 23. 5. 2019 15:20

Ode dneška by měly opět jít přidat do Curve karty Raiffeisenbank, můžete to někdo vyzkoušet?
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 15:33

Funguje to, diky. RB Mall na prvni pokus, RB Style az na druhy, ale mozna to bylo tim, ze jsem tam mel jen 94 haleru.
:D
Naposledy upravil mo.tor dne 23. 5. 2019 15:39, celkově upraveno 2
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 5. 2019 15:38

Opravdu, funguje, potvrzuju. RB Mall zaregistrována bez problémů, večer doma ještě zkusím RB Life.
Naposledy upravil Lafayette16 dne 23. 5. 2019 15:39, celkově upraveno 3
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 23. 5. 2019 15:38

MALL vpohode pridana .. ted uvidime, za co budou bonusy.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 15:40

Apropo, Curve kartou mi dnes nesla zaplatit zaloha na elektrinu CEZ v jejich online uctu, platba pres internetovou platebni branu payu neprosla, ze pry zamitnuta vydavatelem karty. Ale asi to je tim, ze na te platebni brane nepovoluji platby bez 3DS. Curve appka zadny pokus o platbu nezaznamenala a zkousel jsem to dvakrat. Fungovalo to tam drive nebo nikdy ne?
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 23. 5. 2019 15:43

dopoledne byl hlášen výpadek tak je to možné
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 5. 2019 15:45

Výpadek byl několikahodinový, cca od 9h do 12h. Dost mě to zaskočilo při placení. Zkoušel jsem všechno možné, až úplně nakonec jsem zjistil, že to je výpadek Curve.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka