Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 15:46

Aha, dik. Jinak jsem dnes v 12:42 hod. platil Curve s podkladovou RB Life v Penny a fungovalo to OK.
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 23. 5. 2019 15:50

jj, také děkuji za zprávu. Mall uspěšně přidána. Teď ještě, jestli bude dávat...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 23. 5. 2019 15:53

Tak to jsem rád, že to funguje. Jinak tu mám menší update přímo od CEO:
nový cashback program by měl být představen během 2-3 týdnů
postupné vylepšování stávající aplikace, tak jak budou představeny nové funkce
Apple pay/Android pay - věc je ve schvalovacím procesu partnerů (Mastercard, GPS, Wirecard a všichni hlavní poskytovatelé xPay) a má prioritu, odhad implementace je 3. kvartál s tím, že určitě do konce roku
pro zajímavost Lounge Key pro Metal variantu - jednotlivý vstup do salonků za 18 EUR
Naposledy upravil retron dne 23. 5. 2019 15:56, celkově upraveno 1
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 15:56

A kde to tedy doted drhlo? U RB?
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 23. 5. 2019 15:56

ano
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 5. 2019 16:17

Včera mi volali z FA, že dostali od RB info o tom, že Curve budou plně podporovat zhruba za 4 týdny (+ co tedy dál s řízením). Zmiňoval jsem zrovna proces přidání RB do Curve, který byl doposud blokovaný. Pokud nyní vše funguje, tak super.

Testne někdo výběr z ATM a platbu na ČP? Ty byly také blokovány.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 5. 2019 16:28

mo.tor píše:Aha, dik. Jinak jsem dnes v 12:42 hod. platil Curve s podkladovou RB Life v Penny a fungovalo to OK.

Já jsem platil ve 12:46 a už to šlo, předtím přesně ve 12:00 to ještě nešlo. Takže někde mezitím to spravili :-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 23. 5. 2019 16:33

retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 5. 2019 16:42

Přesně 12:00:44 mám ještě zamítnutou transakci, to jsem mohl počkat pár vteřin a zkusit to znova, jenže tahle byla už pátá zamítnutá za sebou, tak jsem toho nechal.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 5. 2019 17:14

@wit.cz:
Právě vyzkoušen výběr z ATM ČSOB s Curve, dnes úspěšně napojenou na Mall kk. Bez problémů. Ale nevím, zda takovou transakci nebude RB hned úročit jako při přímém výběru z kreditky, to se uvidí z výpisu.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 5. 2019 18:13

No vida, tak to vypadá, že budu moct svůj návrh vzít skoro po roce zpět :)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 19:26

minarjo píše:@wit.cz:
Právě vyzkoušen výběr z ATM ČSOB s Curve, dnes úspěšně napojenou na Mall kk. Bez problémů. Ale nevím, zda takovou transakci nebude RB hned úročit jako při přímém výběru z kreditky, to se uvidí z výpisu.

Ale bonusy z toho nedavali uz predtim ne? A revolut take ne? Ja uz tocim RB kreditky jen v sazkovych kancelarich.
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 5. 2019 19:28

Policajtům ne :D Ale z klasických transakcí, které prošly, tak bonus byl. Z ATM netuším, to jsem asi nikdy úspěšně nezkusil.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 19:33

Jo z plateb jo, ale vybery a revolut ne podle me a posta nevim, uz si to nepamatuji.
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 5. 2019 19:42

No vida, tak zkusím zase zažádat o mall kreditku, třeba dostanu 2000 Kč bonus. :)
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka