Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 7. 2019 09:54

Dnes už ten gbit ze 17.7. vidím v HB bankovnictví jako vratku a i zůstatek je navýšen, takže nakonec se to vešlo pod 10 dní, jako u mě při gbit zatím pokaždé. Pravda, častější je, že se to vleze do 3 pracovních dnů, no ale zda zpoždění způsobí spíš Curve, nebo banka příjemce vratky, to už zas tolik neřeším :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MichalosCZ 25. 7. 2019 10:14

Ano, já už to také vidím, takže 8. den.
Díky Ti za informace ;-)
MichalosCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomason87 25. 7. 2019 10:19

Neprošel mi výběr Curvou s podkladovou kreditkou HB. To už to zatrhli?
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 7. 2019 10:58

Ne, je to stále stejný problém, STÁLE dokola ho zde opakujeme (v různých vláknech, jako zde, Paysend atd.) a netýká se výbec Curve karty, ale Hello bank. Jde o to, že v systému HB občas "zamrzají" limity pro net platby, zejména po údržbě systémů (a poslední údržba byla v noci na včerejšek). Zkus v IB Hello bank změnit limit net plateb klidně jen o jedinou Kč (kvůli restartu limitu) a pokus zopakuj, velmi pravděpodobně to pomůže.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 25. 7. 2019 15:35

Nyni uz lze pridat i Twisto karta ;)
Telekomunikace: Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Richee, Twisto, ING, Curve)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 7. 2019 15:51

Kdyby tak šlo zase vybírat z ATM (s podkl. Twistem)..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 26. 7. 2019 06:20

Ahoj. Mame v rodine 2 curve karty. Jedna na moje jmeno a druha na jine jmeno. Potrebuji z maji curve odstranit mbank KK a priradit ji pod tu druhou curve. Pod tu druhou curve nejde priradit. Je mozne, ze nejde pod curve priradit podkladova karta na jineho majitele nez je jmeno na curve karte? Drive to bezne fungovalo. Mbank KK jde zpet priradit pod moji curve bez problemu. Nemate nekdo zkusenost? Diky
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 7. 2019 07:30

To už tu řešeno bylo. Není problém ve jménu, ale v tom, že byla přiřazená jinde.
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 7. 2019 08:02

Tak tak, Curve má interní databázi přiřazení a jednou pod nějakou Curve přiřazenou kartu nejde (zatím) přiřadit pod jinou ani po odstranění z původní. Jméno na kartě nehraje roli, to se snad u net plateb ani neověřuje, nebo se mýlím?
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 26. 7. 2019 09:04

No v apce ***** kdyz pridavate novou kartu, tak to pise ze se ma pridat karta stejneho majitele. OK dava to logiku, ze kdyz jednou byla nekde karta prirazena, tak ji nepridam uz jinde.
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 7. 2019 09:20

Tak dříve to šlo, dokonce slibovali že bude možné mít 1 podkladovou pod 2 CRV. A vyřešili to tak, že to zařízli!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 7. 2019 09:24

Treba to je jen chyba, kterou casem odstrani?
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 7. 2019 09:27

minarjo píše:@e-osobne:
Musíš se zkrátka smířit s tím co píšu výše, cashback s Curve nemůže jít, protože ani není česká, a dle mého Curve ani službu cashback nepodporuje. Na podkladové kartě fakt nezáleží.

V Pennymarketu mi dnes cashback prosel a dokonce bezkontaktne bez PINu, testoval jsem jen 100 Kc, podkladova RB Life.
:?:
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 7. 2019 10:45

Pak to omezení na CZ má skutečně asi jen Albert :). A to mimo jiné proto, že vyžaduje při CB striktně kontaktní platbu, bezkontakt je odpojen.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 26. 7. 2019 13:12

Možná to je podle banky poskytující obchodům terminály? Od koho má terminály Penny? Albert je má myslím od ČSOB.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka