Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 9. 2019 14:57

má smysl těch 50k na poště vzít z KK Hello přes Curve, např. kvůli případnému budoucímu navýšení limitů na platby i výběry z ATM, nebo to nemá žádný přínos a zaplatit napřímo KK Hello? Díky.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 9. 2019 15:01

Pokud bys na té poště platil skrz Curve částku do ekvivalentu 1000 GBP, pak by to smysl mělo (gbit z Hello na jinou kreditku a tím zdublování bonusu). Nad tuto částku gbit nelze provést, jak tu někdo psal, to pak výhoda skrz Curve klesá.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 9. 2019 15:24

někdo zmiňoval, že útrata by měla být v nějaké rovnováze s výběry z ATM, takže tímto by ta útrata mohla naskákat
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 9. 2019 16:09

Já osobně se u Curve snažím mít objem ATM transakcí do 1/3 celkového objemu. Pak snad Curve nikdy nebude dělat problémy, že by mi ATM transakce začala omezovat výší limitu, nebo že by ten měkký limit 200 GBP za výběry kreditkou začala uplatňovat. Zda 1/3 je málo nebo moc nevím, ale myslím, že tak akorát (bezhotovostní platby tak dominují a o to jim jde).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 17:12

Jednou jsem dostal doporučení od podpory Curve, aby objem ATM transakcí byl pod 20%.
Nevím, jestli to je jen nějaké měkké doporučení, nebo nějaký limit, který opravdu hlídají, já jsem hodně pod tímhle limitem.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 8. 9. 2019 10:24

Nevíte někdo, jestli se chystá podpora Curve pro Google Pay?
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 8. 9. 2019 10:28

Již se to zde několikrát zmiňovalo, chystá se GP i AP. A termín? V blízké budoucnosti....
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 9. 2019 10:36

Velmi často opakovaný dotaz :D
Curve to na jejich komunitním fóru slibuje, snad 2020... No pročti si sám na https://community.curve.app/t/google-pay-support/1015
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 8. 9. 2019 12:25

Jo, myslel jsem si, že už to tu určitě někde bylo, ale vyhledáváním jsem to nenašel a pročítat 200 stránek diskuse se mi nechtělo. Tak se omlouvám za plevelení.
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 8. 9. 2019 16:49

Vasekpasek píše:Nevíte někdo, jestli se chystá podpora Curve pro Google Pay?

uz pres rok se chysta :)
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 9. 2019 17:40

Při aktivaci Curve účtu je třeba zaslat scan 1 dokladu totožnosti jako např. u Revolutu, nebo stačí jen připojit živou DK/KK?
Nemáte někdo živý promo kód?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 8. 9. 2019 21:29

Propojit kartu.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 9. 2019 21:30

Děkuji 4 fóristům, co mně odpověděli a poslali promo kód přes SZ. Prosím další promo kódy mně již neposílejte.
Naposledy upravil MirekM. dne 9. 9. 2019 07:38, celkově upraveno 1
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 8. 9. 2019 21:35

Co je zivy promo kod? Ten oboustranny?
tuann píše:Zde muj referal oboustranny bonusovy kod: UTZBO. ( Je tam o a ne nula).

Obrázek
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 9. 2019 07:39

e-osobne: pozdě, ale i tak děkuji.

Dotaz pro Curvisty: po nastavení 3 obchodníků pro vratku je možné nastavení ještě někdy měnit, nebo je již platné na věčné časy?
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka