Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 23. 9. 2019 08:59

kolik je limit v Penny na cashback?
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 9. 2019 09:00

3000 Kč
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 9. 2019 11:56

Albert přijímá pro CB jen české karty, tedy Curve CB zamítne. V Penny CB bezkontaktně jde, jen nezapomenout na displeji terminálu červeným tlačítkem odmítnout nabízenou DCC konverzi do měny karty (do GBP).

Jinak pokud Curve nemáš dlouho a máš základní limity, tak denní na atm než ohledu na zemi je skutečně 200 GBP. Po vybudování nějaké Curve historie se limity mohou změnit (nejprve se v menu Curve card limits zobrazuje jen článek s info z FAQ, pak už tabulka vlastních limitů).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 9. 2019 12:18

Požádal jsem přes APK o změnu e-mailu. Jak dlouho taková to změna u Curve trvá?

EDIT: těsně po odeslání příspěvku došel e-mail s dotazy na potvrzení změny. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 9. 2019 13:06

právě jsem Curvou poprvé nezaplatil, ani kontaktně ani bezkontakt. Podkladovou Twisto ok.
Naposledy upravil A1rh- dne 23. 9. 2019 14:41, celkově upraveno 1
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 9. 2019 13:14

Někde mají ucpané dráty, připojení do APK bylo velmi pomalé, nešly asi v reálném čase měnit podkladové karty.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod trinchin 23. 9. 2019 13:40

V penny Hladnov (Sl. Ostrava) cashback s CRV+UCB Agip neprošel, obsluha odmítla cashback s tím, že minimum nákup za 300 Kč. Nepomohlo ani naléhání, že je to od 1 Kč :'( Je to těžké, když se nedá domluvit.
Curve code v profilu
trinchin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2019 13:55

To na mě v Albertu taky zkoušeli že až od 300 Kč, musíš naléhat, že je to opravdu od 1 Kč, případně zkusit jinou pokladní.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod trinchin 23. 9. 2019 14:17

Naléhání jde těžko uplatnít, když je opkladní neoblomný, a když za tebou stojí fronta- Ale zkusím příště znova, snad tam bude jiná pokladní.
Curve code v profilu
trinchin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 9. 2019 14:30

Právě to je nejlepší, když je fronta .... zavolej si nadřízeného a ztrapni pokladní přede všemi. U mě tam taky pokladní všem nahlas hlásila, že pán po ní chce něco, co nelze. Tak jsem zase nahlas hlásil, že by se měla jít zaškolit nebo dělat něco jiného, když tomu nerozumí. Přišel její šéf a vydal mi z její pokladny 3000 Kč a bába ztichla ..... a nakonec se i omluvila.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 9. 2019 14:44

A1rh- píše:právě jsem Curvou poprvé nezaplatil, ani kontaktně ani bezkontakt. Podkladovou Twisto ok.

napadlo mě ještě, jestli to nemůže být tím, že od 1.10. budu mít na Twistu nastaven tarif Online a karta bude neaktivní, jestli tu informaci o platnosti nemůže Twisto předat dál a pro Curve už není vyhovující v zásadě konec platnosti za týden.
Naposledy upravil A1rh- dne 23. 9. 2019 14:45, celkově upraveno 1
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 9. 2019 14:45

@trinchin
To chce zavolat vedouciho prodejny, prip. podat stiznost na centrale dane firmy.
Lide ve fronte maji holt smulu, musis si trvat na svych pravech.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 9. 2019 16:43

A1rh-: Já dnes taky 2x nezaplatil a už jsem pomalu podezíral RB a pak si doma přečetl, že měli zase nějaké problémy. Začíná být ta Curva nějak obtížně použitelná.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 23. 9. 2019 16:49

mojmax: Tobe teda cashback prosel v Albertu? Nekdo tu psal, ze nejde.
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2019 18:42

Zdeněk byl rychlejší. :-)
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka