Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 9. 2019 15:30

Právě to je nejlepší, když je fronta .... zavolej si nadřízeného a ztrapni pokladní přede všemi. U mě tam taky pokladní všem nahlas hlásila, že pán po ní chce něco, co nelze. Tak jsem zase nahlas hlásil, že by se měla jít zaškolit nebo dělat něco jiného, když tomu nerozumí. Přišel její šéf a vydal mi z její pokladny 3000 Kč a bába ztichla ..... a nakonec se i omluvila.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 9. 2019 15:44

A1rh- píše:právě jsem Curvou poprvé nezaplatil, ani kontaktně ani bezkontakt. Podkladovou Twisto ok.

napadlo mě ještě, jestli to nemůže být tím, že od 1.10. budu mít na Twistu nastaven tarif Online a karta bude neaktivní, jestli tu informaci o platnosti nemůže Twisto předat dál a pro Curve už není vyhovující v zásadě konec platnosti za týden.
Naposledy upravil A1rh- dne 23. 9. 2019 15:45, celkově upraveno 1
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 9. 2019 15:45

@trinchin
To chce zavolat vedouciho prodejny, prip. podat stiznost na centrale dane firmy.
Lide ve fronte maji holt smulu, musis si trvat na svych pravech.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 9. 2019 17:43

A1rh-: Já dnes taky 2x nezaplatil a už jsem pomalu podezíral RB a pak si doma přečetl, že měli zase nějaké problémy. Začíná být ta Curva nějak obtížně použitelná.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 23. 9. 2019 17:49

mojmax: Tobe teda cashback prosel v Albertu? Nekdo tu psal, ze nejde.
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2019 19:42

Zdeněk byl rychlejší. :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 9. 2019 19:46

CB v Albertu jsme zde používali kvůli odměnám u Air a UCB, než to zatrhli, viz příslušná vlákna. Tedy tam jen s těmito kartami, Curve fakt v Albertu projít nemůže, mají dohodu s ČSOB co jim provozuje terminály, že CB mají povolený jen na tuzemské karty.
V Penny není s Curve CB problém, ale skutečně je problém, že mnohá obsluha si stále pamatuje informaci platnou do léta 2018, tedy že cashback je podmíněn nákupem nad 300 Kč. Přestože už to přes rok neplatí, tak CB je na pokladnách (a je jedno jaké obchodní sítě) natolik minimálně využívaná služba, že pokladní se s ní běžně nesetkávají a loví v paměti, jak se to vůbec dělá a jaké jsou limity nákupu (nyní jen 1 Kč) a výdeje (nyní až 3000 Kč, částka musí být násobkem stokoruny). V Penny to mají u pokladen snadné: tlačítko Karta, které je pokladní zvyklá mačkat 2x po sobě při platbě kartou, stiskne jen jednou, zadá částku cashbacku a až pak ho stiskne podruhé. I toto jednomu prodavači musela kolegyně vysvětlit (od té doby to vím a vysvětluji při jejich neznalosti sám v zájmu zrychlení odbavení :) ) - protože i když tam dotyčný prodavač dělal už několik měsíců (znám ho od vidění), CB při mě dělal jak sám přiznal prvně. Nebo jiný příklad na jiné Penny prodejně: sám vedoucí (nebo jeho zástupce, dle visačky) zaskakoval na kaše a když jsem chtěl CB 3000 Kč, trval na tom že maximum je 2000 Kč. Až info ode mne a od jeho kolegyně ho přesvědčila, že to jsou 3000. Omluvil se mi, že na kase běžně nebývá a toto chce málokdo.
A rada závěrem: na pobočce Albert (tedy ne Curve) je info o možnostech CB tištěná přímo na tom plexiskle mezi zákazníkem a pokladní, několikrát jsem z toho pokladní citoval, když limity neznala. V případě Penny zase stačí jít na prodejnu s připravenou otevřenou stránkou o cashbacku na jejich webu, kde to je černé na bílém. Už jsem jednou skoro použil, ale lépe informovaná pokladní vedle byla rychlejší :).
Tedy: nedat se, ale být připraven, v Penny třeba tou webovkou v mobilu - stačí googlit "Penny market cashback"...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 24. 9. 2019 13:39

Zdravím,

stále funguje 2 % bonus při platbě RB Mall přes Curve?

Případně, dá se takhle s tím bonusem nabíjet Revolut nebo člověk musí posílat dobírky?:D
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 24. 9. 2019 13:43

ano ne ne
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 24. 9. 2019 13:56

Děkuju za odpověď, to třetí "ne" je na ty dobírky? Takhle to dojit nejde?

-- 24. 9. 2019 14:15 --

Btw, posilani penez na ČP přes poštovní poukázku na bonusy neplatí?
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 9. 2019 15:28

add dobírky: jde. To "ne" bylo nejspíš na to "musí" :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2019 17:04

Poštovní poukázka hlavně nejde hradit kartou.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 24. 9. 2019 17:58

pokud vím, tak Mall dává bonusy pouze za online transakce
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2019 18:08

Nejspíš myslel přes Curve.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 24. 9. 2019 21:06

rb curve nema v planu banovan, ale je otazka jestli zas po emailu lze jejich zamestnanec nebo ne
evlo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka