Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 9. 4. 2020 11:26

cekam na ni...
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 4. 2020 12:21

jumpmans píše:cekam na ni...

Teď v té první vlně?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 9. 4. 2020 14:09

poslali mail ze do 3 tydnu prijde. nic jineho jsem od nich nedostal....
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 4. 2020 14:25

Jo, mám to stejné. Tak uvidíme.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 9. 4. 2020 14:39

taky očekávám snad každým dnem. Nicméně ji asi budu mít jen na okrasu a nebudu aktivovat, protože současnout curve kartu mám v google pay a tuto novou bohužel nepřidám... Takže investorská karta bude bohužel jen jako "těžítko"...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 4. 2020 15:00

Tak já naopak na ni čekám, protože moje současná karta přestala asi před rokem fungovat bezkontaktně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 9. 4. 2020 20:21

Co má za výhody ta investorská?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 4. 2020 00:08

Asi to je jen pro ty, co investovali do rozvoje Curve a je jako Metal
https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... _site=true
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 4. 2020 23:59

právě se mi nepodařilo dobít Revolut přes CRV s podkladovou KK ČS. Revolut chtěl ověření 3DS, poprvé vyskočila v liště telefonu nějaká CRV notifikace, která mě pouze přepla do CRV, ale nikde žádný kód nebo cokoliv, kde by se dalo něco ověřit. Při druhém pokusu o dobití se opět objevilo, že čekáme na ověení 3DS a že se mám přepnout do své aplikace, ale tentokrát už ani notifikace a nikde nic. Jak by to tedy teď mělo fungovat? Díky.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 4. 2020 12:55

To bude asi nějaká chyba. Pokud si dobře pamatuji, hodilo mě to do appky Curve, tam byl nějaký text o transakci a "tlačítko" Schválit/Potvrdit nebo tak něco. (Možná jsem taky musel poklikat na tu notifikaci.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 4. 2020 13:04

Divné, já dobíjel Revolut přes Curve (podklad kreditka ČS) včera a žádný 3DS třeba nebyl (Curve mám v Revolut appce jako zapamatovanou kartu, na nic kromě částky dobití se to tak neptalo). Nezáleží i na výši částky? Já dobíjel včera jen 2000 Kč.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 4. 2020 13:09

Určitě záleží na výši částky, ale hranici neznám, dobíjel jsem v pěticiferném řádu s 3DS a pak jen stovky bez 3DS.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 4. 2020 13:23

Hranice tedy možná je 100 GBP či EUR, to se časem zjistí :). Ostatně stejná hranice má význam i u Gbit, to už mám experimentálně ověřeno a řešilo se to zde vícekrát (že Gbit nad tuto hranici mají vratku na výchozí kartě připsanou občas o den až tři dny později než u nižších Gbit). I když celkem nedávno to Curve zrychlila.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 4. 2020 21:43

bylo to stejně jako 15.3. rovných 20k, tehdy v pořádku bez 3DS, nyní s 3DS a žádná výzva už se nikde neobjeví - zkouším to teď znovu (20k). Kartu mám zapamatovanou, ale chce po mně vždy ještě zadat CVV kód.
Revolut po časovém limitu napíše, že "Kartu se nepodařilo přidat".
A ano, vím, že jde dobít i přímo KK ČS, ale kvůli obratu na Curve to dělám takto.

-- 13. 4. 2020 21:54 --

10k prošlo bez 3DS.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 13. 4. 2020 21:55

minarjo píše:Hranice tedy možná je 100 GBP či EUR, to se časem zjistí :)

Ne (vyzkoušeno - částky mezi 5-10 tisíc CZK). Žádná pevná hranice tam není.

https://discover.curve.app/a/your-onlin ... ore-secure
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka