Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 09:23

OK, já že si jen do dneška pamatuji tu situaci u pokladny, kdy Raifka poprvé odstavila platby přes Curve.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 6. 2020 09:25

a jak to s tím souvisí? Navázanou RB kreditkou jsem včera normálně platil bez ověřování přes Apple Pay.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 6. 2020 11:41

Ted mi dobehla GBiT z KK HB na KK CS, kterou jsem zadal v patek kolem poledne, tesne pred vypnutim. Za me dobry :)
Naposledy upravil gekkon dne 30. 6. 2020 14:55, celkově upraveno 1
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2020 14:04

Pavel: To je jen Tvůj vnitřní pocit, s tím můžeš bojovat. :) V podobně situaci jsem každou chvíli, když si půjčím manželčinu nebo jinou kartu s jiným PIN a vytrvale zadávám svůj PIN. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 14:47

Jasně, já si jen do dneška pamatuji ten pohled pokladních v červenci 2018, když RB zařízla Curve a ony mi oznamovaly, že platba kartou neprošla, protože na účtu nemám dostatek prostředků. :-)
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 6. 2020 15:05

Ten samý pocit jsi mohl mít v pátek po poledni :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 6. 2020 15:54

No já takhle v pátek po poledni nezaplatil, ale že bych se tím stresoval, tak to jako vůbec. Mnohem větší stres by byl, kdyby to byl můj jediný platební prostředek v tu chvíli. To, že nefunguje karta, se přece stává.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 30. 6. 2020 16:06

Tak jsou lidi I citlivější, no. Me tohle vůbec netankuje, vždycky mám alespoň dvě karty.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 1. 7. 2020 15:06

Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2020 15:09

Dnes jsem platil fyzickou kartou v Penny, i s Cashbackem
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod korenisko 1. 7. 2020 15:11

ja cez fitbit pay a platba prešla ok
XPERIA L
korenisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 7. 2020 15:11

GBiT je také mimo provoz.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 7. 2020 15:15

lubik2 píše:Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.

Hmmm.

GPay -> Curve -> Twisto dnes ráno funkční.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 7. 2020 15:17

lubik2 píše:Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.

já dneska několik plateb curve kartou jak na POS, tak přes internet a vše OK...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 7. 2020 15:23

Mělo by to prozatím opět fungovat, ale není nic staršího než včerejší zprávy... https://www.czechcrunch.cz/2020/06/prib ... apple-pay/

Britský regulátor, Financial Conduct Authority, totiž v pondělí oznámil, že licenci německému Wirecardu obnovuje – a jeho karty tím pádem zase fungují.
hopo.hopo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka