Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petrmegac 29. 7. 2020 05:02

Tak námitky akceptovali takže je karta povolená. Ale důvody proč to předtím blokli netuším.
petrmegac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 7. 2020 12:34

MirekM. píše:GBit na pár desetikorun provedený včera před 21 hodinou byl dnes ráno před 7 hodinou již na zdrojové kartě v HB, druhý GBit provedený snad do 5-minut po prvním na tisíce Kč na stejném typu zdrojové karty taktéž v HB ještě nebyl, tedy potvrzuje se, co tu již bylo zde napsáno o asi ručním zpracování GBiTů nad cca 3000 Kč v Curve nebo HB.

Druhý GBiT v částce přes 3000 Kč dorazil na zdrojovou kartu až dnes.

-- 29. 7. 2020 13:39 --

petrmegac píše:Tak námitky akceptovali takže je karta povolená. Ale důvody proč to předtím blokli netuším.

Nějak tomu nerozumím, přece museli napsat proč chtějí doklady, ..., nebo jen napsali pošlete doklady, ... ?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petrmegac 29. 7. 2020 13:39

No jenom tu větu že "bezpečnostní důvody". Tak jsem jim poslal fotku karty že ji mám a že se jedná o kartu která není bankovní ale technologická a odkaz, kde si mají nastudovat o jakou kartu se jedná a jak funguje to jim asi stačilo. Nevím jestli se jim nezdálo třeba že je to anglická karta v česku, nebo něco vydedukovali s čísla karty, fakt těžko říct. A ráno přišel email že se omlouvají a vše je v pořádku a můžu dále platit a že se budou těšit :-)
petrmegac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 8. 2020 07:21

Nový bankomat České spořitelny - zlodějské DCC, po zamítnutí nabízí sexy poplatek 125 Kč. (Zkoušeno kontaktně, bezkontaktně kartou i přes GPay).

>:-( :grr:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 8. 2020 08:29

Jojo, to je známá věc, dělají to bankomaty ČS, Monety, UCB a myslím i KB. Bez poplatku jsou Airbank a ČSOB.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 8. 2020 08:54

KB u nás bez poplatku, akorát nabízí DCC.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 1. 8. 2020 09:03

ČS, Moneta, UCB s poplatkem
RB, KB, ČSOB, Airbank, FIO bez poplatku
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod comit 1. 8. 2020 13:47

Nepodařilo se mi s curve zaplatit online platbu na datart.cz,několikrát za posledních 14 dnů,jiné eshopy zatím bez problému.
Má někdo s datartem stejnou zkušenost?
comit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 8. 2020 16:54

tak curve dnes výběr z bankomatu Airbank, bez poplatku, ale s nabídkou DCC...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 8. 2020 07:48

Ve ctvrtek nad ranem zprava o navratu casti nakupu na kartu a doted na zdrojove karte neni. Ma smysl cekata nebo urgence Curve?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 3. 8. 2020 11:08

fungují vám online platby? cca 10 dní jsem nic neplatil, ale včera i dnes stejný problém. Na webu zadám údaje z karty, na mobilu vyskočí notifikace, zda si přeju platbu odmítnout nebo akceptovat, ale po prokliku se jen otevře appka, nicméně chybí to pop up okno na přijetí/zamítnutí transakce, takže nejsem schopen zaplatit

nebo lze se k tomu dopracovat ještě nějakým "manuálním" způsobem v rámci aplikace?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 8. 2020 11:27

To není problém online plateb, ale 3DS. Nefungovalo to správně od samého začátku.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 8. 2020 11:30

podobný problém mám např. při pokusu dobít vyšší částkou Revolut, kdy je požadováno ověření 3DS. Sice mi v liště vyskočí notifikace o ověření, ale po otevření apky tam nic není a ověřit nelze. Takže v případě potřeby dobíjím po 10k, to 3DS nevyžaduje.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 3. 8. 2020 21:18

V návaznosti na to, co se řešilo ve vláknu hello - tuší někdo jestli a případně kdy začne curve zase správně překládat MCC kódy? Dá se vůbec nějak lehce zjistit, jaký kód která platba měla?
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 8. 2020 08:36

btw. už se mi zobrazují v Gbitu správně zdrojová a cílová karta, i zpětně.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka