Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 12. 2020 10:37

Člověče, nevím, jestli jsem si někde něco omylem nenastavil, ale mě to přes limit nepustí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 12. 2020 10:52

gekkon píše:Drobna nevyhoda zrušení mesicnich limitu je, ze ted neni nikde videt, kolik bylo ten mesic vybrano z ATM, aby se dalo pohlidat 200£ bez poplatku.

Jestli to nebyl tak trochu záměr... :hm
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 1. 12. 2020 13:01

Včera mi skončila platnost karty, čekal jsem, že v aplikaci uvidím (jako dřív) červený pruh přes kartu a aplikace bude vyžadovat zadání nových údajů. Nestalo se tak a karta se jeví jako platná dál. Netuší někdo, jestli je to OK a vše bude fungovat, nebo jestli mám kartu odebrat a zadat znovu? A pak, půjde mi GBiT z té původní karty? Díky.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wurk 1. 12. 2020 13:10

gekkon píše:Drobna nevyhoda zrušení mesicnich limitu je, ze ted neni nikde videt, kolik bylo ten mesic vybrano z ATM, aby se dalo pohlidat 200£ bez poplatku.

v transakcich filtr "ATM" a "last month" by melo vyhovovat

a ten limit je jen na vyber z kreditky, ne?
wurk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 12. 2020 15:29

Ještě jednodušeji to jde ty výběry vidět: záložka Finances vpravo dole, přepnout na Categories a výběry z ATM jsou kategorie Cash (kalendářní měsíce se snadno posouvají nad tím).
Je tam vidět nejen objem ale i počet, takže lze pohlídat i těch max 10 výběrů měsíčně dle FUP.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Chaki 2. 12. 2020 00:07

zravím místní profíky, používám Curve už docela dlouho, ale čím dál tím častěji mi s ní nejde platit na internetu pře platební brány, namátkově ComGate,PayU... přitom podkladová karta napřímo funguje... Nevíte kde by se dalo zjistit která brána s Curve aktuálně funguje a která ne?
Chaki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 2. 12. 2020 07:22

Na bráně nezáleží, transakce blokují někteří obchodníci. Třeba mall.cz, Vodafone, T-M, Česká televize, ...
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Amazing Grace 2. 12. 2020 11:53

Prosím kde najdu měsíční limit pro vyhodnou konverzi EUR plateb? Nebo jaký je u základní karty?
Amazing Grace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 12. 2020 12:04

500 gbp a potom 2% poplatek

account - card limits - information on fees
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Amazing Grace 2. 12. 2020 12:13

díky moc, tam se mi to nerozklikne, hlásí chybu

-- 2. 12. 2020 12:14 --

tomasvlasak píše:500 gbp a potom 2% poplatek

account - card limits - information on fees

a teda bere kalendářní měsíc?
Amazing Grace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2020 12:34

Spí kalendářní klouzavý měsíc, tj. měsíc od posledního výběru (den se stejným pořadovým číslem).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 12. 2020 17:52

Přišlo mi několik částečných vratek na kartu a překvapilo mě, jak se tyto transakce zobrazují v aplikaci. Není to nic nového, na druhou stranu je to dlouho pořád chybně. Např. zaplatíte u obchodníka 2499,-, následně se vám vrátí třeba 499,-. V appce se původní transakce překlopí do zelené s plusem ve výši 2000,-. Vypadá to pak, že jste a) neplatili 2499 + b) nevidíte výši vratky + c) jako že vám přišlo 2 tisíce zpět. Totální bullshit.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 12. 2020 18:37

Když si tu transakci rozklikneš, tak tam vidíš original purchase. Když si vyexportuješ transakce do csv, tak je to tam rozdělené. Ideální to zobrazení ale není. Taky by mi dávalo větší smysl, kdyby se tam normálně ukazoval výsledek (původní transakce - refund) a po rozkliknutí viděl člověk detaily.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 12. 2020 19:41

Jenže original purchase ukazuje také v tom příkladu zelených +2000...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 2. 12. 2020 19:42

Jo, je to na picu i to pak blbe pocita celkovou sumu za tyden/mesic.
Mimonik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka