Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 2. 12. 2020 21:06

Řešil jsem teď něco přes e-mail s Curve a jejich reakční doba je hrozná :-\ Na první e-mail mi přišla reakce za 5 dní, na druhý e-mail zareagovali až za 9 dnů. Vymlouvají se na vysoký počet dotazů z důvodu přicházejících Vánoc.
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 12. 2020 15:04

Používám CRV na iOS 12.4.1 a v poslední době se appka docela dlouho načítala a sem tam se sekla. Narozdíl od systému je appka aktualizovaná na poslední verzi a teď se už vůbec neotevře a hned spadne.

Máte někdo podobnou zkušenost? Jen dodám, že všechny ostatní aplikace běží svižně a bez problémů. Moc se mi nechce updatovat na iOS 14, ale asi mi nic jiného nezbude...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod goropes 7. 12. 2020 09:49

na androidu taky pozoruju zpomalení, tedy pouze při spuštění aplikace, ale tam to právě nejvíc vadí, když si třeba těsně před platbou vzpomenu, že tam mám nastavou jinou měnu, dřív to byla otázka dvou rychlých kliků, apka reagovala bleskově (a to bylo na nějakém starém mnohem méně výkonném smartphonu), dnes i na špičkovém telefonu a rychlém připojení je spuštění citelně pomalejší.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 12. 2020 11:21

dvě věci: (Android)
1. po přepnutí karty v pásu karet na jinou se správně změnil symbol, že ta nová je aktivní. Ale po rozkliknutí seznamu karet v pravém horním rohu byla fajfka stále u té původní! Takže netuším, ja by se to chovalo při platbě. Po znovupotvrzení nové karty ze seznamu karet se začalo motat kolečko a karta se zvolila, tentokrát i správně zafajfkovaná v seznamu.

2. Při dobití RVLT cca 15 tis se to zase snaží automaticky ověřit 3DS přes aplikaci Curve (naposledy už mi šla automaticky SMS), notifikace se nahoře v liště sice objeví, ale po otevření apky nikde nic. Naštěstí Revolut ponechal záložní volbu ověření SMS/email, takže je dost času tapnout na ověření SMS a transakci potvrdit kódem.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 12. 2020 11:59

K bodu 1: Také jsem zaznamenal (Android). Chyba je v opomenutí aktualizace fajfky u otevřeného seznamu karet - neboli vždy se zaplatí tou podkladovou kartou která je zvýrazněna barevně i vodoznakem Curve v pásu karet, fajfka v seznamu může být stará z doby před přepnutím.
Naposledy upravil minarjo dne 7. 12. 2020 12:01, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milivoj73 7. 12. 2020 12:00

Pro ověření 3DS platby je potřeba prokliknout se přes to oznámení ve stavovém řádku, přímo v aplikaci CRV fakt nic není. Dost jsem se s tím vyvztekal, smysl mi to nedává, ale funguje to. Furt lepší, než přepisovat kód z SMS.
Milivoj73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 12. 2020 13:14

právě že přes to oznámení mě to otevře aplikaci, přihlásím se do ní otiskem a tam nic. Takto se mi to chová od samého začátku, kdy jsem poprvé chtěl potvrdit v CRV 3DS. Protože varianta SMS nebyla, řešil jsem to částkami tuším do 11 tis., kde 3DS není požadováno. Třeba nějaká "vlastnost" Xiaomi.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 7. 12. 2020 13:21

Ano, přes oznámení mi to nikdy nefungovalo ani omylem. Naštěstí už to teď nich nechce, asi neplatím dostatečně vysoké částky. Nokia, Android 10.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod karvinier 7. 12. 2020 16:11

jak dlouho zpět funguje Back in Time? Je to 90 dní do 5000 liber? Vrátil jsem si nějaké platby na jinou kartu a rád bych věděl, kdy se mi zobrazí vrácené peníze na původní kartě když jsem útratu převedl na jinou..
karvinier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 7. 12. 2020 16:49

Do pár dnů.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 12. 2020 16:54

Ano, lze to provést u transakcí do 5000GBP do 90 dnů zpětně. Vrácení na původní kartu obvykle trvá 2 až 3 dny. Byly tu ale případy, kdy se to protáhlo na týden až dva.
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 12. 2020 20:16

bodyczech píše:Používám CRV na iOS 12.4.1 a v poslední době se appka docela dlouho načítala a sem tam se sekla. Narozdíl od systému je appka aktualizovaná na poslední verzi a teď se už vůbec neotevře a hned spadne.

No, vypadá to, že jsem v Čechách sám, kdo zůstal na starém iOS 12 a zároveň je uživatelem Curve. Už jsem začínal mít podezření, že je problém jen u mě. Ale dnes se již ozývají další uživatelé na Curve Community, že jim aplikace spadne hned po startu. Snad se tomu začnou věnovat a bug brzy odladí či umožní návrat na starší verzi, ta byla sice pomalá a sekala se, ale aspoň nějak fungovala...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 7. 12. 2020 21:08

no spíš naopak jako beta tester mi to psalo, že iOS 12 no longer supported, nevím jak u standardní apky. Každopádně pokud nemáš nějaký starší iPhone tak 14ky jsou rozhodně odladěnější než 13ky a nebál bych se toho
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 12. 2020 21:26

Tak v tom mají trochu bordel, na AppStore mají uvedeno, že poslední verze podporuje iOS 11!?
iOS 14 je dle všeho odladěnější než iOS 13, ovšem 14.2 má neskutečný zářez ve spotřebě energie, je to doslova žrout baterie, než ji odladí, zůstanu u 12.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 12. 2020 22:17

To je jenom nějakej hoax zase, ne? Máme v rodině 5 iPhonů s iOS 14.2, shodou okolností 5 různých, a nikdo si na baterku teda nestěžuje.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka