Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 10. 2017 11:50

Dnes jsem si v aplikaci u sebe všiml zvýšené limity na 5000 £/500 £, včera tam nejspíš ještě nebyly, ale upozornění jsem k tomu nedostal žádné... v předchozích 30 dnech kartou u obchodníků zaplaceno 1300 £ a z bankomatů vybráno 590 £ (celkem za předchozí klouzavý rok cca. 1600 £/950 £), takže to stejně neodpovídá tomu údajně "doporučovanému" poměru 4:1, takže opravdu nevím, na základě čeho to nastavují...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 10. 2017 00:12

Hmm, me porad nezvysili. Platim pres ne prakticky všechno, vybiral jsem celkem asi jen 1000Kc
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 30. 10. 2017 09:32

Vybral jsem z kreditky 10k + v tomto mesici jsem jeste vytahnul 5200 (predtim vyberem) a zatim vse bez poplatku.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 30. 10. 2017 13:45

fremantle píše:Troufnu si říct, že AmEx do Curve zcela určitě nelze přidat... ;-)
https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... dd-my-Amex
https://support.imaginecurve.com/hc/en-gb/articles/115003215849-Which-cards-can-I-add-to-Curve- píše:We don't support American Express, Maestro, Diners Club, JCB or UnionPay.

Psal jsem jim na support, pry podporu Amex karet planuji a prave jednaji s American Express, jen to potrva, protoze je Amex jako velka spolecnost nepruzna.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 31. 10. 2017 15:29

Vždyť Amex karty normálně šlo na začátku používat, než je Amex zablokoval. O čem asi tak teď jednají? :roll: ("Prosím prosím pane Amex, zrušte ten ban" :lol:)

Jinak já měl po měsíci taky limit 5k, pak jsem zaplatil u samoobslužné benzínky, což neprošlo.
Po dotazu na support mi řekli, že "pump purchases are blocked on your current spend limits" a že se mám ozvat za měsíc, že mi je zvednou.

Pak jsem koukal, že mám limit zpátky na 2k. Netuším, jestli po platbě, nebo mi tam něco zresetovali na supportu.

Pak jsem si všiml ve FAQ, že platba u benzínky prostě nefunguje (není to věc limitů)...
Tak fakt nevím, co si o tom myslet
Ladislav_2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 31. 10. 2017 17:15

Včera jsem zrovna taky psal na support, zda by nemohli navýšit limity nebo zrušit omezení pro tankování na samoobslužných pumpách. Ačkoli na svých stránkách mají, že pumpy jsou blokované do té doby, než se navýší limity, tak mi Curve pracovník zrušil blokaci na pumpy bez zvýšení limitů, já jsem spokojen, ale ještě jsem od té doby nezkoušel tankovat, tak uvidíme.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 1. 11. 2017 16:52

Ladislav_2 píše:Vždyť Amex karty normálně šlo na začátku používat, než je Amex zablokoval. O čem asi tak teď jednají? :roll: ("Prosím prosím pane Amex, zrušte ten ban" :lol:)

Asi je to standardni odpoved z helpdesku pote, co ten clopvek prosel soft-skill skolenim :-) Ja mam Amexku bez benefitu, to jsem jim psal, protoze ten ban byl pry za toceni. Zadal jsem aby karty bez benefitu umoznili. Tak uvidime.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 1. 11. 2017 21:38

Ladislav_2 píše:Vždyť Amex karty normálně šlo na začátku používat, než je Amex zablokoval. O čem asi tak teď jednají? :roll: ("Prosím prosím pane Amex, zrušte ten ban" :lol:)

Jinak já měl po měsíci taky limit 5k, pak jsem zaplatil u samoobslužné benzínky, což neprošlo.
Po dotazu na support mi řekli, že "pump purchases are blocked on your current spend limits" a že se mám ozvat za měsíc, že mi je zvednou.

Pak jsem koukal, že mám limit zpátky na 2k. Netuším, jestli po platbě, nebo mi tam něco zresetovali na supportu.

Pak jsem si všiml ve FAQ, že platba u benzínky prostě nefunguje (není to věc limitů)...
Tak fakt nevím, co si o tom myslet

Mně platba na samoobslužné čerpací stanici prošla, jen mi to "rozhodilo" transakci na čerpačce na 2 - samostatnou transakci předautorizaci a po několika dnech refund do výše původní výsledné transakce
bubocz
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 11. 2017 06:39

Je pro Curve v pořádku, pokud bych jen jednou kartou víc platil než druhou kartou jen vybíral? Nebo se to jejich vyvážení plateb a výběrů vztahuje na každou kartu zvlášť?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 11. 2017 06:55

Limity se vztahují na Curve kartu samotnou, nikoliv na jednotlivé navázané karty
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 11. 2017 16:28

Odstavka? Nefunguje v kauflandu ani v bankomatu. Mate taky takovy problem?
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod truct 3. 11. 2017 16:31

Ne, me dnes fungovala v bankomatech i obchodech.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 11. 2017 16:52

http://status.imaginecurve.com

Tak je nejaka porucha zrovna
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 11. 2017 19:02

Zas to dneska nefungovalo. A prispevek na kafe nikde. By se uz nedoplatili.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 3. 11. 2017 20:06

uz by to melo byt OK
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka