Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 17. 11. 2017 16:44

Tak jsem psal dotaz na podporu Curve. Pracuji na tom. Zacatkem roku 2018 by to melo fungovat. Nevite zda kdyz ted mall odeberu z nynejsi curve karty tak ji bez problemu pridam pod jinou curve cartu a kdykoliv ji pak muzu vratit pod puvodni curve cartu?
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Curiy 17. 11. 2017 18:08

Jo, staci odebrat a hned vzapeti ji muzes pridat na jinou atd., take to tak delam. A ani jmena napsana na kartach nemusi souhlasit.
Curiy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jujec 19. 11. 2017 13:57

lukas1107 píše:Curve uz je oficialne pro vsechny (i pro nefiremni/nepodnikajici zakazniky).

Na webu stále píšou "Curve is currently available for business use only, so if you’re self-employed, freelance, a company director or business owner, you are eligible to apply for a card"
Z čeho vyplývá info, že je karta pro všechny?
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 21. 11. 2017 08:58

Tak nevím. Na začátku října jsem žádal o Curve kartu, přišla, ale odmítli mi ji aktivovat, protože jsem je nepřesvědčil, že jsem "bussines", byť jsem poslal doklad o registraci DIČ u FÚ i daňová přiznání. Psal jsem jim teď, jestli mi tedy kartu aktivují, když je pro všechny a odpověď stejná - bohužel Vám nemůžeme nabídnout účet. Nechápu proč.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 11. 2017 11:45

Jak psal Lukáš, koukni na http://blog.imaginecurve.com/curve-consumer-waiting-list/
a zkopíruj jim to z jejich webu: "We're excited to announce that we're making Curve available to everyone!"
Teprve až potom bych zkusil zažádat z nového emailu.

Mně po měsíci, kdy jsem nevybral ani jednou z bankomatu, zvýšili opět limity na plnou výši. :tleskani
Myslím, že opravdu platí, že výběry z ATM musí být pod 20 % hodnoty všech transakcí.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 11. 2017 11:55

Myslím, že obecně neplatí, možná pro někoho. Já mám výběry z ATM nad 20% zcela určitě a limity zvednuté a žádný jiný problém, který tu hlásíte.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 21. 11. 2017 13:02

asi už to je opravdu pro všechny. dostal jsem se na nějaký waiting list, přede mnou 35 000 lidí...
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 21. 11. 2017 14:16

ano Curve je již bez omezení na Business použití, je to uvedeno i dle popisu aplikace např. v Appstoru
waitinglist lze přeskočit pomocí doporučení, čím více tím se dostáváte nahoru
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 27. 11. 2017 21:18

Mám takovou teoretickou otázku, pokud mám na kreditce pojištění prodloužené záruky a platím s ní přes Curve, přijdu o prodlouženou záruku, nebo ne?
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod phuong 27. 11. 2017 21:27

Jo.
phuong
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 27. 11. 2017 23:17

Podle čeho tak usuzuješ? Taky mám kartu prodlužující záruku, tak mě to zajímá ;-)
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 11. 2017 04:59

Počítám, že podmínkou pro prodlouženou záruku je platba daného zboží danou kartou. Přes Curve fakticky platíš zboží Curvou a danou kartou platíš služby Curve.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 11. 2017 07:33

Přesně tak, na stvrzence je uvedena část čísla karty, kterou jsi platil. Když budeš chtít uplatnit záruku, musíš danou stvrzenku předložit.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 11. 2017 09:57

Požádal jsem podporu o zvýšení limitů pro výběr z atm. Odepsali mi, že mám skromnou útratu a v tuto chvíli to tak nejde. Tak jestli je pro mě levnější zaplatit 2x výběr po 200 GBP než jeden za 400 ...
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka