Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 1. 2018 21:40

Díky za vysvětlení. Tak to je asi nejpřijatelnější pro výběry (pro platby beru TK) Curve, kdy THB budu vybírat na podkladové kartě v CZK (tzn. kurz MC + 1%).
U toho revolutu jsem zvažoval dobít jej převodem nebo debetkou, ale jelikož CZK pořád nepodporují, tak už jen na konverzi tady by to ztrácelo smysl.
Alternativně ještě přemýšlím o nákupu USD valut (Alfa Prague má kurz valut odpovídající cca kurzu MC + 1%) a tahání balíku hotovosti.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 24. 1. 2018 22:14

fremantle: můžu se zeptat, proč bys tu změnu dělal, krom těch limitů?
jinak pár referalů sem rozdal a visí mi tam lidi klidně ze srpna a poslední dobou karta dle připsaných odměn evidentně pár lidem paradoxně z prosince přišla
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod naeks 25. 1. 2018 03:48

Otazka je, jestli ti tam ze srpna nevisi jen proto, ze neprovedli zadnou transakci. Mohli si to uspesne zalozit a pak se na to vykaslat. Dokud neprovedou prvni transakci pres Curve kartu, tak se bonus neprideli ani jim a ani tobe. Ja jich mam celkem osm a nedokonceni jsou pouze posledni tri a ti jsou vsichni z ledna 2018. Pred nimi mam posledni prideleny bonus za referal z 29.10.2017.
Naposledy upravil naeks dne 25. 1. 2018 04:05, celkově upraveno 1
naeks
Návštěvník

Odeslat příspěvekod naeks 25. 1. 2018 04:04

.
naeks
Návštěvník

Odeslat příspěvekod curvecardik 25. 1. 2018 08:46

retron píše:.... jinak pár referalů sem rozdal a visí mi tam lidi klidně ze srpna a poslední dobou karta dle připsaných odměn evidentně pár lidem paradoxně z prosince přišla

Jak falešné a pokrytecké! :pozor Hlavně, že se navážíš do curvecardika, že tady uvede jediný správný kód [b] a sám cpeš svoje všechny referaly do každého příspěvku ve svém podpisu. Jestli to myslíš upřímně, tak svůj podpis smažeš! :-P
curvecardik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Suky. 25. 1. 2018 09:08

Strážmistře, ta tvoje šíza dosáhla stádia, že o sobě píšeš v třetí osobě nebo jsi ten příspěvek chtěl původně napsat jako naeks, moure...?
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 25. 1. 2018 14:31

Nelze to individuum nějakým způsobem nadobro zablokovat? Je to tu jak v zoo.

Jinak s tou kartou pomalu nekoupím jedinou letenku, lze je nějak přesvědčit ke změně?
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 1. 2018 14:36

Já v pohodě koupil ryanair, wizz, nok air i fly dubai.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 25. 1. 2018 16:22

MarKom píše:Jinak s tou kartou pomalu nekoupím jedinou letenku, lze je nějak přesvědčit ke změně?

Kupoval jsem letenku u Brussels Airlines (SN) a platil curvou, musel jsem navolit, ze Curve je Maestro, protoze Mastercard Debit to odmitalo vzit.
Přidával jsem si CRV do Uberu. Zemi ČR to nechtělo vzít, musel jsem zadat DE, které jsem uvedl při registraci.
HNF-01
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 25. 1. 2018 18:29

Norwegian i SmrtWings normálně prošlo
Uber mi to odmítá, bere ji jako UK kartu a chce nějaké dodatečné info myslím, že směrovačku
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 26. 1. 2018 00:12

Směrovačku bych zkusil stejně jako u Revolutu 99999

Using a MetroCard Vending Machine in the United States:

If you use a MetroCard Vending Machine (MVM) - the ticket machines for the New York Subway - you’ll be asked to ‘enter your zip code for verification’. Type in ‘99999′ when prompted. This indicates that an international card is being used and your transaction will be authorised.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 1. 2018 09:33

78 people ahead of you
48 623 people behind you
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 30. 1. 2018 10:31

No je zajimave, ze tri dny se nedelo nic. Pak za dva dny preskoceno asi 48 tis. lidi.

Mimichodem, kdy se zadava referral? Pri instalaci aplikace jsem na zadne policko nenarazil.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 1. 2018 10:42

při registraci do aplikace
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 30. 1. 2018 10:47

Psali někde na blogu, že rozeslali dávku 50k karet, ale tuším jen do UK. Zbytek Evropy později.
Dr.D
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka