Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod barnyss 27. 6. 2019 15:08

Jak se v tomto případě chová Curve nevím, ale co se týká 10% bonusu od booking, tak to trvá poměrně dlouho od uskutečnění pobytu a v profilu booking si můžeš nastavit kartu k připsání bonusu jakou chceš - je potřeba zatrhnout příslušný text něco ve smyslu "karta pro připsání bonusu"
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 6. 2019 15:26

dal jsem virtuálku Revolut, přijde mi nejvhodnější. Díky.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 6. 2019 15:36

Lafayette: Curve Black trial by měl být na 3 měsíce pak by se měl vrátit zpět na Curve Legacy pokud si nebudete přát zůstat na Curve Black, měl by ohledně toho dorazit mail

Cashback přes Curve chodí na Curve Cash kartu, pokud tedy myslíte 1% Curve Cashback

ohledně ApplePay:
To make this possible, we need to become what they refer to as a “Participating Bank 16”. Before trying to register cards with Apple Pay, you must first verify the issuer of your debit or credit card supports Apple Pay. This requirement is in place because, whenever a new card is registered, the Wallet app must reach out to the card issuer via the network and request a digital payment card number that is specific to your device.

Apple and Google Pay is without a doubt the most sought out feature. The timeline for this is currently unknown, but we are pushing for as hard as we can.
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 6. 2019 16:08

retron píše:Lafayette: Curve Black trial by měl být na 3 měsíce pak by se měl vrátit zpět na Curve Legacy pokud si nebudete přát zůstat na Curve Black, měl by ohledně toho dorazit mail

Tak jsem našel email z 27.4.2019, kde píšou, že můj "free trial of the new Curve Black" má končit (toho 27.4.), ale "we are working on a way to give you access to the new Curve Black free of charge for an unlimited period of time. For the time being, we are extending your free trial of the new Curve Black..."
A taky píšou, abych čekal email "in the coming weeks on how you can extend your Curve Black for free, forever"

Další mail přišel 14.6., kde píšou "Thank you for being a loyal Curve Customer, we are offering you the opportunity to try our new Curve cash rewards programme..."

Tak přiznám se, že vůbec nevím. Takže já mám teď unlimited free Curve Black trial a nabízejí mi na zkoušku Curve Cash. Napsal jsem supportu, aby mně teda přehodili na Curve Cash, už to sice vidím c Connect, ale po kliknutí na Curve Cash se dostanu na webovou stránku s informacemi o obchodech zapojených do starého programu Curve Rewards.

Podpora mi už dva týdny píše, že chápe, že to je frustrující, ale "there is a little wait for the migration..." a že jsou "actively working on migrating..."

Po pravdě vůbec teď nerozumím situaci, v jaké jsem u Curve...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 6. 2019 16:35

Naivně jsem si myslel, že když do PayPalu dám Curve a obchodník bude chtít EUR, tak se platba provede v EUR. Ejhle, asi proto, že jde o britskou kartu, byla platba PayPalem konvertována do GBP pro Curve a následně Curve na CZK. Má cenu u PP něco namítat?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 6. 2019 18:01

Lafayette: relevantni je mail, ktery zaslou ke konci trial obdobi, ktere prodluzovali z duvodu ne zrovna hladkeho vypuštění nových podmínek. Co se týče migrace z Rewards na Cash, trva to asi tyden, byl jsem na tom obdobne, tvarilo se to prevedene , ale novy program tam pribyl az s dalsim mailem z podpory, ktera se opetovne ptala na potvrzeni.

Wit: zalezi jak mate v PP nastaveny, billing, navod jsem daval v PayPal vlakne, dulezite je nastavit billing v puvodni mene nikoliv konverzi Paypalem, je to tam celkem zastrcene.
Namitat muzete, jednou mi platbu prekonvertovali zpet a jednou jsem dostal 10 EUR bonus.
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 6. 2019 19:29

Ano, už jsem to také sic pozdě, ale objevil. Nicméně podle mě nebyl v tomto důvodě důvod ke konverzi, pokud mám pp veden v czk, eur jako sekundární měnu a transakce v eur. Nicméně rozhodlo nejspíš to, že Curve je britská a defaulně vedená jako GBP karta (stejně jako GBP nabízí DCC apod.). Napsal jsem na support pp, tak uvidím, jak zareagují. S tím, že platbu překonvertují ani nepočítám, ale potěšilo by mě to, jde o 20 gbp rozdíl.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 6. 2019 09:07

retron píše:Lafayette: relevantni je mail, ktery zaslou ke konci trial obdobi, ktere prodluzovali z duvodu ne zrovna hladkeho vypuštění nových podmínek. Co se týče migrace z Rewards na Cash, trva to asi tyden, byl jsem na tom obdobne, tvarilo se to prevedene , ale novy program tam pribyl az s dalsim mailem z podpory, ktera se opetovne ptala na potvrzeni.

Ten mail jsem dostal 14.6. ("...we are offering you the opportunity to try our new Curve cash rewards programme..."), takže dnes je to už 14 dní... Podpora se netváří, že by to už mělo být (jen mě politují, že mě to frustruje).

28.6.: Tak dnes se mě znovu mailem zeptali, jestli to fakt chci. Takže už by to mohlo být, ne?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 29. 6. 2019 12:49

dnes mi tankovací automat v Rakousku odmítl Curve / KK Hello (limit byl omylem nastaven jen na 1000 Kč, že by tím?), přímo s KK Hello bez problému s kurzem blokace 25,4365 Kč / Eur
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 29. 6. 2019 16:28

Jo, to je malý limit.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod komit 1. 7. 2019 15:57

Kartu používám jen krátce,vidím v aplikaci jen ten základní limit £10,000 pro platby ročně.
Chtěl bych limit navýšit na £50,000 ročně. Musím napsat žádost na support,nebo se limit navýší automaticky až se přiblížím tomu limitu £10,000?
komit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 7. 2019 20:41

U mě to šlo automaticky po pár týdnech používání.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 7. 2019 22:55

U mě je stále limit 10000 GBP ročně i po půl roce používání. Ale to bude asi tím, že zatím skrz Curve celkově mám placeno za necelých 2000 GBP, takže se limitu ještě neblížím a nemají důvod mi ho ještě zvyšovat. Asi tedy reaguji sami na blížící se vyčerpání limitu, ne na dobu využívání jejich služeb.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 2. 7. 2019 08:21

Platby na samoobslužných čerpacích stanicích povolí i bez zvyšování transakčních limitů, jen se o to musí požádat.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 4. 7. 2019 09:14

Objevují se Vám transakce v aplikaci hned po zaplacení a dojde Vám notifikace na mobil taky hned?
Já to mám v posledních dnech dost opožděný, třeba ranní nákup v aplikaci ještě nevidím :-(
smajlik2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka