Jak dlouho bude trvat Totální válka ČNB proti střadatelům?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 12. 2017 19:02

Celkem by me zajimalo, jak na planete, kde zije ca 7,5 mld lidi muzou lide dojit. Mozna po nejake celosvetove jaderne valce, ale to by uz byly tyhle starost k nicemu.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 28. 12. 2017 11:36

Jak jsem zřejmě i tady psal, elektromobily mají potenciál být příčinou příští největší globální krize a to nejen hospodářské, ale i válečné...
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/elektromobily-nikdo-nechce-zpusobi-ekonomickou-krizi-rika-motorovy-papez/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radecekh 28. 12. 2017 14:09

neosobně:
A co takhle místo neustálého strašení přijít s nějakým konstruktivním nápadem, do čeho investovat tak, aby v případě, že vám ty vaše předpovědi vyjdou, člověk vydělal?
Jinak v tom článku o nějaké hospodářské krizi nic není, když nepočítám poznámku, že zákaz prodeje nových aut se spalovacími motory zapříčiní předzásobení uživatelů těmito auty, dokud to půjde. A o válečné krizi tam už není vůbec ani slovo.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 1. 1. 2018 10:12

Ke zcela závislé hospodářské situaci Kolonie česko cituji: "Jedna věc je, že dobře vycházela souhrnná čísla, korporace zvyšovaly zisky a státní správa měla peněz jako nikdy předtím, takže mohla nabírat nové úředníky jako o závod a přidělovat další stovky milionů politickým neziskovkám.

Ale normálním pracujícím lidem se dobře nedaří. Životní úroveň dosud nedosáhla úrovně před poslední ekonomickou krizí. Ceny potravin se během posledního roku zvýšily o desetinu, tedy podstatně víc než platy. Ceny bytů vyletěly přímo astronomicky, což dramaticky postihuje mladé rodiny. A to jsme na vrcholu hospodářského cyklu. Dokážete si představit, co nastane, až přijde příští krize? Nebo co se stane, až klesne prodej automobilů a korporace přestanou potřebovat české montovny?"

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... ost-517340
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 2. 1. 2018 18:24

Euro a EU čeká katastrofální a poslední krize, EU je Trojským koněm 3.WW a pronikání masově vražedné muslimské kultury do Evropy...bohužel, bohužel...

http://www.ctusi.info/ekonomika/vseobec ... r_financi/
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 1. 2018 15:22

Penzijní fond "elity" EU v BANKROTU !!!
A tahle "elita" řídí EU, řídí rozdělování Zločineckých dotací a chce řídit mj. i rozpočty všech zemí EU....
http://www.bild.de/bild-plus/politik/au ... .bild.html
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radecekh 22. 1. 2018 22:04

neosobně:
A ten německý bulvár máte předplacený a opravdu jste si ten článek přečetl, nebo jen soudíte podle "bombastického" nadpisu?
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 1. 2018 22:34

EU "elita" dovede Evropu nakonec ke státním bankrotům, prostřednictvím ECB a k válce (občanské a mezinárodní). Povíme se to za pár let, ale asi už ne na netu, nebude existovat.
Volíme Zemana, sice má spoustu vad, ale není vítač a eurohujer "světlých Eu zítřků".

Cituji: "Lide maji ruzne nazory na Zemana a souhlasim, ze takove debaty sem mozna nepatri. Ale rad kdyz uz, tak bych rad poznamena, ze jsem clen akademie ved a prave proto bych nedoporucil pana Drahose. Neni to vedec ale poplatny urednik. Jeho vedecka prace je temer nulova, ve vyspelych zemi by jeho vedecke vysledky byly absolutne neslucitelne s tak vysokou funkci ci profesorskym titulem. Ma okolo 700 citaci, coz je na cloveka rocniku 49 opravdu malo. Vedouci moji disertace je tez rocnik 49 a ma citaci pres 60 000. Jen pro srovnani... "
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 22. 1. 2018 22:54

Cim vic citaci, tim vic vedec!!!
treborit
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků