Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 2. 2020 19:25

Kdysi tady proběhla informace, že Twisto účet již nelze otevřít pro bývalé zákazníky, takže možná je se tím zabývat zbytečné (nicméně bez záruky, navíc je to už nějaký ten pátek, nicméně platí, že bude lepší si to předem zjistit): viewtopic.php?f=316&t=1267053&p=11955731#p11955731
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod elinor 6. 2. 2020 20:57

Mě právě z Twista odpověděli, že obnovit účet založený pod zablokovaným emailem nelze, že mám založit pod jiným emailem:
"Váš Twisto účet pod tímto emailem byl zrušen, tudíž již není možné ho obnovit. Pokud chcete naši službu využít, můžete si účet na našich webových stránkách registrovat pod jiným emailem."
Tak to zkusím, přinejhorším to nepůjde.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 2. 2020 21:27

Tak za vyzkoušení nedáš asi nic, nicméně o žádných akcích nevím... Právě před týdnem skončila vánoční akce Slevomatu na 1000 Kč v kreditech, tak buďto si počkat na něco lepšího, nebo využít oboustranný referral existujících zákazníků (300 + 300 Kč doporučený a doporučitel).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 7. 2. 2020 00:58

elinor píše:Je nějaká akce na Twisto?

Aktuálně pouze 300+300 referral, jak psal kolega o kus výš. (Kód případně přes SZ.)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 7. 2. 2020 15:18

Zobrazuji se vam v aplikaci a na webu dnesni platby? Mne ne....
Edit: Ted, 15:30, se vsechny nacetly.
Naposledy upravil Schwarzie dne 7. 2. 2020 15:29, celkově upraveno 1
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maeth_u 7. 2. 2020 15:23

Platil jsem jen jednou přes Curve a ne, nezobrazuje se mi.
EDIT: akorát mi cinkla notifikace
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 7. 2. 2020 16:17

Platba Twisto má pokaždé jiný VS nebo je každý měsíc stejný? Chtěl bych si nastavit příkaz na splacení na začátek března, abych to nemusel potom řešit v zahraničí. Zatím jsem měl vyúčtování jen jednou teď v únoru, takže nevím...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 7. 2. 2020 17:36

Řekl bych, že tady to skoro každý splácí kartou, ideálně kartou s vratkama.
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 7. 2. 2020 18:00

VS je pokaždé jiný
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 7. 2. 2020 23:21

Aha, tak to mám asi smůlu... Nebo?
noi2 píše:Řekl bych, že tady to skoro každý splácí kartou, ideálně kartou s vratkama.

Jj, chtěl bych to nastavit jen jako zálohu, kdybych neměl možnost zaplatit kartou, nebo bych zapomněl. Přece jen budu mít jiné zájmy, ale hlavně internet tam hodně blokují a nevím, zda se tedy povede online platba kartou třeba přes VPN a nebo zda dorazí autorizační SMS atd.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 2. 2020 23:39

Použij na splátku Twista kartu Curve (ideálně s podkladovou kreditkou s vratkou) zapamatovanou v Twisto appce. Pak ti stačí na zaplacení ani ne minuta času na mobilních datech nebo WiFi (pro zaplacení v Twisto appce se zapamatovanou kartou to je na pár dotyků) a žádnou autorizační SMS nemusíš řešit - u Curve neexistuje, není účastníkem 3DS :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 8. 2. 2020 07:08

Splacel jsem Twisto Mall kreditkou a ted HB KK a nikdy (krome prvniho pouziti kreditky) mi autorizacni sms uz pote nechodily. Proste si to pri prvnim splaceni zapamatuje tu kartu a pak uz se zadne sms nezadavaji. Nevim, jak je to mozne.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 9. 2. 2020 14:43

Mám stejnou zkušenost. A taky mě dost udivilo, že nejen že to nechce u zapamatované karty SMS, ale platba je v podstatě okamžitá, bez sebemenší pozorovatelné prodlevy (minimálně s HB kreditkou). Nejdřív jsem měl podezření, že si snad tu platbu ani nijak neověřují a autorizují to až později, ale pak jsem jednou na KK nechal nulový limit a platba byla zamítnutá, takže k autorizaci dochází hned. Takovou rychlost jsem ještě nikde jinde neviděl. Kliknu a během mžiku zaplaceno...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 2. 2020 21:26

@Markil:
Podobná rychlost je při dobití Revolut (již předtím dříve použitou kartou), klepneš a je dobito. Používá se na to metoda předautorizace (preauth) a to je rychlejší (že jde o předautorizaci místo klasické blokace platbou je poznat třeba v George u kreditky ČS v blokacích).

A že Zapamatovaná karta (neboli uložená v platební bráně na žádost klienta) už nevyžaduje 3DS ověření je přeci normální, proto se přeci to zapamatování u důvěryhodných obchodníků dělá, aby nezdržovalo opisování čísel z karty a 3DS ověřování. Tuto technologii nepoužívá zdaleka jen obchodník Twisto :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 9. 2. 2020 21:42

To je snad jasné, Curve funguje na stejném principu.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka