Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 2. 2020 09:53

Tak jsem se na to před chvíli díval po přihlášení na webu a mám tam stále toto:
Doporučte Twisto a získejte

Líbí se vám placení s Twistem? To jsme moc rádi! Doporučte ho a za každý nově schválený Twisto účet dostanete vy i vaši kamarádi 300 Kč v kreditech.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 25. 2. 2020 10:02

Taky tam mám jen 300 Kč. Budu to teď sledovat, nejlíp každou hodinu, jestli se mi ta nabídka nezmění.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 2. 2020 10:05

„A není to málo, Antone Pavloviči?” :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 2. 2020 10:31

zajímalo by mě jak se to má s tarifem Online a používáním dále přes Curve. Protože u druhé karty na rodinného příslušníka jsem takto mohl celý měsíc platit, i když s Online tarifem by karta neměla fungovat. Na dotaz mi před dlouhou dobou odpověděli, že se na to podívají, ale dále už žádná reakce.
Tak možná i info pro ostatní, že takto to asi funguje. Ono pokud mají stále fungovat online platby na webu, tak to třeba ani úplně bloknout nejde.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 25. 2. 2020 12:00

Taky Květa za 300 :D
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 2. 2020 12:20

A1rh. Tak to teda vyzkousim v breznu. To uz budu mit online.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 2. 2020 14:08

@A1rh-:
Ale online platba konkrétní Twisto kartou (přímo, či přes Curve, tedy s nutností kartu mít aktivní a znát její číslo) a online platba Twisto ÚČTEM (tedy zcela bez nutnosti mít jejich kartu) na vybraných webech, kde je to jako samostatný způsob platby, to jsou dvě zcela odlišné věci! Vím o čem mluvím, tarif Online bez karty jsem používal víc než rok, ještě v době, kdy karty ani nevydávali a jiný tarif neměli (využíval jsem na Snapy a právě na online platby na těch webech, které Twisto jako jednu z platebních metod umí). Tarif Standard s kartou mám jen měsíc, když už to tedy nabídli na rok zdarma, proč to nezkusit.
Tedy když se přejde na tarif Online, tak Twisto by logicky mělo zablokovat tu Twisto kartu klienta pro veškeré platby (neboli zablokovat zcela číslo karty). Tím není dotčeno to online placení metodou Twisto na vybraných eshopech, které kartu vůbec nepotřebuje. Pokud to neznáš, tak u online Twisto platby se používá jako identifikátor email a/nebo telefon Twisto účtu, s případným autorizováním pomocí přihlášení do Twisto účtu (zejména když osobní údaje z objednávky eshopu s těmi v Twistu nesouhlasí). Eshop musí Twisto platbu umět, pak je to normálně další z variant platby k těm běžným (hotově, převodem, kartou).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 2. 2020 16:09

Ja to chapu tak, ze mel tarif Standard s aktivni kartou. Tarif pak zmenil na online, cimz kartu zablokoval a nemela by fungovat. Tvrdi vsak, ze pres to kartu mohl pomoci Curve pouzivat. Je to divny. Jeste mne napada, ze v aplikaci zmenil tarif na online a bral to, ze karta je od te chvile blokla. To vsak neni pravda. Zablokuje se az se zmenou tarifu prvni den nasledujiciho mesice. Takze si mozna myslel, ze uz ji ma bloklou, ale ona se ve skutecnosti blokla az prvni den dalsiho mesice.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 25. 2. 2020 16:50

Taky jsem Květa a mám to za 500.
elinor
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 2. 2020 16:55

Já reagoval zejména na poslední větu z příspěvku A1rh-. Není pravda, že "když mají fungovat platby na netu, nemůže být karta komplet bloklá", protože ty online Twisto platby v eshopech nemají s kartou žádnou souvislost, karta k nim ani nemusí existovat, jak píšu výše (s tímto principem odložených plateb na eshopech Twisto začínalo, tak jako nyní konkurenční Mall pay, kartu a tím i další tarify Twisto přidalo až o dost později).
Jinak souhlas, blokace karty při downgrade na online tarif je až od prvního, kdy reálně změna tarifu proběhne.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 2. 2020 17:19

ok, ověřeno. Právě jsem přes CRV2/Twisto2 s tarifem Online zaplatil jednu položku z jiné karty Twisto1. Takže u mě toto funguje a Twisto kartu s tarifem Online mohu přes CRV dále normálně používat.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod opat 26. 2. 2020 09:41

Tak já bych si to Twisto s akcí "Květa" taky založil. Jaký je tedy referal na 500kc, PK300 asi sotva? Díky
opat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 2. 2020 10:16

Teda Twisto ty operace s Curve GBiT moc nezvládá, sice vráceno během dvou dnů, ale tu zrušenou (i když předtím nezaúčtovanou) platbu musím stejně ručně zaplatit kreditem, na který tu vratku připíšou. :D

@opat: Máš SZ od Květy. :-P
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equa bank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 2. 2020 10:37

to je ale stand. u Twista (vratka na kredit), buďme za to rádi (ne vždy to bylo v poho)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 2. 2020 10:50

Ale tak mohlo by bejt i hůř, akorát bych to čekal spíš v případě, že to už bylo zaúčtováno, ne u platby, která tam visela jako nezaúčtovaná.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equa bank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka