Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 5. 2020 10:08

Člověk by si měl ujasnit, s kým vstupuje do vztahu. To platí pro osobní život i finanční produkty. Twisto není Komerční banka, podle toho to taky vypadá. Využívám několik fintech služeb, na žádnou není úplné spolehnutí, ale mají svoje výhody, a ty je třeba vidět. Je to podobné jako s low cost bankami. Rozhodně je lepší širší nabídka služeb, byť nedokonalých, než 2 polostátní banky.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 5. 2020 14:15

mám tarif Online s deaktivovanou kartou a přišel mi (jako jistě mnoha dalším) mail, že mi dají zdarma novou kartu.
"Dobrý den XY,
naše velká letošní novinka se blíží. Jak jsme vám už nedávno psali, můžete se těšit na nový design karet. A vy, protože patříte mezi naše nej zákaznice a zákazníky, ji budete mít zdarma.

Ale pěkně popořádku… Karty budeme vydávat postupně. Proto bychom rádi věděli, zda o Twisto kartu v novém designu stojíte. Pokud ano, zapíšeme si to za uši. Svoji zbrusu novou kartu pak dostanete hned, jak to bude možné."

Klikl jsem, že mám zájem.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 5. 2020 14:59

Taky mi to přišlo, ale zájem určitě nemám. Je to jedna z karet, které jsem s sebou fyzicky nikdy neměl, tak mě její design vůbec nezajímá.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 5. 2020 15:30

tak mě zajímá hlavně to, jestli ji skutečně zdarma dají i k tarifu online, jak psali a bude s ním i funkční. Možná jde jen o hromadný mail a současný tarif nerozlišují. Uvidíme.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 5. 2020 15:50

Jo takhle. O tom jsem nepřemýšlel, protože mám standard na rok zadarmo. Nicméně bych řekl, že to zadarmo je myšlené jako zadarmo dostat jiný (hezčí) kus plastu a s poplatkem za tarif to nemá, co dělat.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 13. 5. 2020 16:01

Hmm, mam online, ale taky jsem to dostal a kliknul jim na to. Tak uvidime.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 5. 2020 16:15

Určitě nebude karta v bezplatném online tarifu fungovat. Tedy klidně ti novou bezplatně vydají, ale po dobu co máš jen bezplatný tarif online bude prostě blokovaná. Teď jsem byl po jejich chybném ukončení bezplatného vedení převeden na tarif online od 1.5. a hned prvního byla karta nefunkční.
Tyto hromadné emaily posílají vždy snad všem, bez hlubší analýzy, zda to u daného klienta má smysl :). Ale je možné, že to jejich SW ošetřené (zatím) nemá a nové karty pak třeba chvíli funkční budou. Tak jako někdo psal, že po změně na online mu ještě pár dní karta fungovala (před nějakým měsícem či dvěma?), teď už tedy nefunguje hned, opravili to. Holt fintech, nic není na 100% a některé chyby systému mohou zákazníkům i pomoci :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 13. 5. 2020 18:36

Mají úžasný talent věnovat obrovskou energii do vývoje něčeho, co nikdo nechce a nepotřebuje. V tomto vlákně už se párkrát řešilo, co komu na Twistu nejvíc chybí, a opravdu si nevzpomínám, že by někdo zmiňoval nový design karty.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 13. 5. 2020 19:21

Bude na té nové aspoň jméno, nebo zas jen "TWISTO KARTA", protože to je jediný důvod, proč bych o změně uvažoval - jinak platím náramkem.
P.S. a nebylo to Twisto, které říkalo, že chce zrušit plasty a nechat to na virtuálu a XXXpay? A teď mění karty, kvůli designu?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 13. 5. 2020 19:57

Radši bych byl, kdyby implementovali opakující platby ve Snapu. Nemusel bych mít plánovač odesílání na emailu.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 13. 5. 2020 20:16

Třeba na nových kartách půjde změnit PIN.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 5. 2020 21:20

Lenka_2 píše:Mají úžasný talent věnovat obrovskou energii do vývoje něčeho, co nikdo nechce a nepotřebuje. V tomto vlákně už se párkrát řešilo, co komu na Twistu nejvíc chybí, a opravdu si nevzpomínám, že by někdo zmiňoval nový design karty.

Myslim, ze nove karty souviseji se zmenou firmy, ktera pro ne karty vydava a spravuje. Avizovali, ze ji budou menit.
Schwarzie
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 15. 5. 2020 03:57

Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 5. 2020 06:23

“ Pokud ji budete i tak vyžadovat, dostanete ji pouze se jménem, případně přezdívkou a s číslem karty na zadní straně. Karta neobsahuje ani bezpečnostní CVC kód”
Taková karta je prakticky na *****, nebude použitelná ani na internetové platby.
dr._lukas
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 15. 5. 2020 06:45

CVC není u té virtuální? Bez něj karta fo GP přidat nejde ne? Plastová má být jen kopií té virtuální asi, pro ty co nemají platby mobilem. Defakto je to logická inovace v souvislosti s technologickým pokrokem. Plastové karty budou brzy zbytečné.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků