Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 13. 5. 2020 21:16

Třeba na nových kartách půjde změnit PIN.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 5. 2020 22:20

Lenka_2 píše:Mají úžasný talent věnovat obrovskou energii do vývoje něčeho, co nikdo nechce a nepotřebuje. V tomto vlákně už se párkrát řešilo, co komu na Twistu nejvíc chybí, a opravdu si nevzpomínám, že by někdo zmiňoval nový design karty.

Myslim, ze nove karty souviseji se zmenou firmy, ktera pro ne karty vydava a spravuje. Avizovali, ze ji budou menit.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 15. 5. 2020 04:57

Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 5. 2020 07:23

“ Pokud ji budete i tak vyžadovat, dostanete ji pouze se jménem, případně přezdívkou a s číslem karty na zadní straně. Karta neobsahuje ani bezpečnostní CVC kód”
Taková karta je prakticky na *****, nebude použitelná ani na internetové platby.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 15. 5. 2020 07:45

CVC není u té virtuální? Bez něj karta fo GP přidat nejde ne? Plastová má být jen kopií té virtuální asi, pro ty co nemají platby mobilem. Defakto je to logická inovace v souvislosti s technologickým pokrokem. Plastové karty budou brzy zbytečné.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 5. 2020 11:50

Já kartu od Twisto nepotřebuji. Mám jich dost od různých bank. Pokud ale budou k těm virtuálním kartám dávat zdarma i vhodný mobil tak proč ne. Kvůli nějaké blbé kartě si rozhodně nový mobil s NFC pořizovat nehodlám.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 16. 5. 2020 09:11

suram píše:CVC není u té virtuální? Bez něj karta fo GP přidat nejde ne? Plastová má být jen kopií té virtuální asi, pro ty co nemají platby mobilem....

U virtuální karty CVC mám (číslo karty i CVC se od fyzické karty liší).
Jen nerozumím, proč je u virtuální karty možné změnit PIN - ten jsem u virtuální karty nikdy neměl a nepotřeboval (nebo může někdy nastat požadavek na PIN při platbě přes Google pay?).
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 20. 5. 2020 14:07

Uzivatelska podpora u Twisto je vazne tristni..

6.4.2020 zaplacena faktura pomoci Snap
6.4.2020 obchodnik objednavku zrusil a obratem poslal penize zpet na ucet Twisto
17.4.2020 jsem kontaktovat podporu ohledne nevracene platby
21.4.2020 jsem Twistu zaslal potvrzeni od obchodnika o platbe

Od te doby vzdy po urgenci dostavam pouze odpoved "kolegove to proveruji".

Ach tyhle fintechove startupy, pouceni pro priste...
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 20. 5. 2020 15:22

Asi obchodník zpět nic neposlal.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 20. 5. 2020 15:46

Precti si znova a poradne, co jsem napsal...

21.4.2020 jsem Twistu zaslal potvrzeni od obchodnika o platbe
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 20. 5. 2020 18:17

Takových potvrzení umím vytvořit ...
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 21. 5. 2020 14:51

Ha, dnes penize vraceny (pripsany ve forme kreditu).
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 1. 6. 2020 16:46

Nová doba, nové podmínky (tedy až od 1. 8. 2020)
Od 1. srpna 2020 měníme podmínky užívání Twista, které budou spočívat v následujícím:

Platbu měsíčního vyúčtování Twisto účtu zařídíte přes QR kód (bankovním převodem). Máme v Twistu vyzkoušeno, že to trvá jen pár kliknutí. Vyhneme se tak nesmyslným nákladům za zprostředkování platby vyúčtování kartou, aniž bychom museli drasticky navyšovat poplatky za placené tarify. Pokud budete chtít i přesto platit kartou, půjde to jen u vyúčtování do 10 000 Kč.

Twisto v tarifu Premium poskytuje nejlepší směnný kurz na trhu (podle nezávislých srovnání). Od srpna bude tento kurz platit měsíčně do útraty 16 500 Kč, pak bude směna probíhat podle bankovního kurzu.

Pokud budeme upravovat výši poplatků za odložení splatnosti, dozvíte se to nejpozději 10 dní dopředu.

Další oblastí, kterou se nyní aktivně zabýváme, je nastavení a nacenění měsíčních limitů Twisto účtu. Nebojte se, o dalších změnách vás budeme informovat v dostatečném předstihu. Více viz.:
https://blog.twisto.cz/menime-obchodni- ... dium=email

Takže další pohřbený projekt
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 1. 6. 2020 16:59

Pokud stále bude možné kartou splatit jednotlivé platby před vyúčtováním, tak stačí tímto způsobem (nebo i splitem) snížit dluh před vyúčtováním pod 10k. Zas tak velká komplikace to není.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 6. 2020 17:01

noi2 píše:Pokud stále bude možné kartou splatit jednotlivé platby před vyúčtováním, tak stačí tímto způsobem (nebo i splitem) snížit dluh před vyúčtováním pod 10k. Zas tak velká komplikace to není.

Tudy asi cesta nevede...

To znamená, že pokud zákazník ještě před měsíčním vyúčtováním zaplatil některé položky na svém Twisto účtu uloženou kartou, tato částka se mu do maximální částky 10 000 Kč také přičte. Příklad – pokud ještě před měsíčním vyúčtováním zaplatí položky celkem za 2000 Kč, bude moci uloženou kartou zaplatit měsíční vyúčtování maximálně ve výši 8 000 Kč. Pokud by měl měsíční vyúčtování vyšší, musí zaplatit bankovním převodem.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka