Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pospa874 29. 6. 2020 21:04

Schwarzie píše:Tak Twisto doporucuje Curve pro platby svou virtualkou pres ApplePay.

Ano, když jim ještě nešlo Google Pay, tak doporučovali Curve.

Jak je to se změnou splátky Twista pomocí platební karty? Když se podmínky mění k 1.8. tak vyúčtování za červenec půjde ještě zaplatit i pro vyšší částky kartou nebo už bude aplikován ten limit?
Pospa874
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 29. 6. 2020 22:55

Kdyz dokazes zaplatit to cervencove vyuctovani drive jak 1.8., tak se te limit nebude tykat...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 700kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 30. 6. 2020 14:07

Přišla nová karta. Funguje.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pospa874 30. 6. 2020 14:45

Lol Phirae píše:Přišla nová karta. Funguje.

Původní Wirecard bílá karta už také opět funguje.
Pospa874
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 6. 2020 17:50

Ty vohnuty napůl budou fungovat? I když jednou mi fenka kousla do karty od KB a moc to v bankomatu nefungovalo.
Nová objednat nejde.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 30. 6. 2020 18:04

Objednat jde, nejdřív si ale založ tu virtuální.

https://twisto.zendesk.com/hc/cs/articl ... vou-kartu-
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 7. 2020 07:49

Platim ted Curvou navazanou na virtualku Twisto a zauctovani plateb u Twista je ted mnohem rychlejsi. Treba vcerejsi platby byly zauctovane uz vcera za cca 4 hodiny.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 5. 7. 2020 17:12

Rychlejší zaúčtování plateb provedených virtuální Twisto kartou oproti klasické bílé Twisto kartě bylo hned od začátku, co virtuální karty začali vydávat. Rozdíl dělal 1 den ve prospěch virtuální karty.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 7. 2020 09:51

Toto ale není záležitostí Twista, ale nového zpracovávání plateb u Curve (bez Wirecardu). Také jsem koukal, když mi páteční platba z odpoledne s podkladovou mBank kreditkou byla už večer tentýž den v mBank i zaúčtována (tedy také za jednotky hodin, ne až přes noc), dříve věc nevídaná. Curve zkrátka zrychlila, nejen pro podklad Twisto (i když i u něj jde u plastu o vynechání Wirecardu a může to mít vliv na zrychlení, tak jak už u virtual karet, jak píše @Milos - Wirecard vydávající Twistu plasty byl evidentně pomalejší).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 7. 2020 19:57

v neděli vybráno z ATM přes CRV, na Twisto virtual.- stav zaúčtováno,
třeba se to někomu bude hodit, u mě nastalo omylem
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 7. 2020 15:28

Je to standard, lze to takhle od začátku. Z Twista lze vybírat hotovost přes Curve.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 9. 7. 2020 15:49

No standard... Neřekl bych. 2x se mi to podařilo, ale Twisto to Curve neposlalo a řešil jsem s Curve, na jakou kartu to přeúčtujeme a že už bych to neměl dělat ;-)
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 7. 2020 16:11

Mluvíme o Twisto Virtual kartě. Tam je to opravdu standard. U té plastové je to přesně tak, jak píšete.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 9. 7. 2020 17:17

Mně k tomuto problému napsali:
Výběr z bankomatů máme blokovaný úmyslně, nikoli kvůli poplatkům, ale jelikož nemáme licenci na poskytování hotovosti našim zákazníkům, tedy neumožňuje nám to zákon.

Tedy i Curve kartu se snažíme blokovat, je možné, že vzhledem k updatům této služby se vám vybrat platbu podaří, ale je to proti našim obchodním podmínkám a děláme vše pro to, aby to možné nebylo.

Možnost výběru virtuálkou je tedy mezera, kterou se nejspíš pokusí zacelit.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 7. 2020 17:36

Lenka_2 píše:Mně k tomuto problému napsali:
Výběr z bankomatů máme blokovaný úmyslně, nikoli kvůli poplatkům, ale jelikož nemáme licenci na poskytování hotovosti našim zákazníkům, tedy neumožňuje nám to zákon.

Tedy i Curve kartu se snažíme blokovat, je možné, že vzhledem k updatům této služby se vám vybrat platbu podaří, ale je to proti našim obchodním podmínkám a děláme vše pro to, aby to možné nebylo.

Možnost výběru virtuálkou je tedy mezera, kterou se nejspíš pokusí zacelit.

To je samozřejmě možné, nicméně opravdu výběr z virtuální Twisto karty přes Curve je technicky možný naprosto bez problémů (zatím).
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka