Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 10. 12. 2020 18:05

Ono by šlo splatit kartou ve dvou měsících i celých 12k. Split je celkem jednoduché řešení, ale jde to i bez toho, jen je to kapku krkolomný.
Stačí Curve, na ní navázaná Twisto a ještě jedna jiná karta. Provést někde platby v celkové výši 2k pomocí Curve s podkladovou Twisto a po zaúčtování to GBiTnout jinam (třeba na vracecí kreditku, kterou používáte standardně).
Twisto tam ty původní platby nechá a GBiTem připsané finance připíše do kreditu. Kreditem se dají splatit 2k z těch 12k aniž by to sebralo limit pro splacení kartou. A tím z platby 12k zbyde 10k, kterou je již možné kartou splatit. A ty zbylé platby nechat do vyúčtování v dalším měsíci.
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Born1794 21. 12. 2020 23:04

Ahoj, zkoušeli jste někdo s Twistem platit např. za Paysafecard v obchodě? Nebo to nepustí? Díky :)
Born1794
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wurk 22. 12. 2020 21:03

jestli to prodaji pres platbu kartou, tak neni duvod, aby to na Twistu zarizli, protoze nemaji jak
wurk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 1. 1. 2021 21:37

Měl jsem od března 2019 tarif Standard za 0Kč při splnění podmínky 8 plateb kartou měsíčně. Teď mi přišlo, že mi tato výhoda k 31.1.2021 končí. Přišlo to i někomu dalšímu?
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 1. 2021 22:35

Já mám akci od února a stačilo jednou zaplatit Twisto kartou, aby byl tarif Standard na rok zdarma. Že to končí 31.1.2021 mě upozornili koncem prosince.
Nemám s tím problém - fyzickou kartu stejně nepoužívám už někdy od června, kdy byl ten průšvih s Wirecard. A virtuálka snad bude fungovat i v tarifu Online.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 1. 2021 23:33

Já mêl do 5/12 tarif premium bez poplatku, nic dalšího nebyli ochotní nabídnout, tudíž jsme se domluvili na ukončení smluvního vztahu. Vcelku nestandardní ukončení nastane po 62 dnech, výpověď jsem podával 1.12.2020, ukončují až ke konci následujícího měsíce od podání výpovědi, i když na vlastních webovkách psali o 30 dnech. Kdybych zavolal o den dříve, už mám dneska o jednoho finančního provozovatele méně. Tarif online je v mém případě naprosto nesmyslná záležitost bez jakéhokoliv hmatatelného užitku.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 1. 2021 23:45

Lenka_2 píše:... A virtuálka snad bude fungovat i v tarifu Online.

Pro online platby ano, v Curve pro běžné platby přes terminál ne.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 2. 1. 2021 01:53

Milos píše:Měl jsem od března 2019 tarif Standard za 0Kč při splnění podmínky 8 plateb kartou měsíčně. Teď mi přišlo, že mi tato výhoda k 31.1.2021 končí. Přišlo to i někomu dalšímu?
Mám to stejně, ale ta podmínka 8 plateb se proměnila na zdarma bez podmínek do 31.1.2021 už někdy dřív - podle mne už začátkem 2020. Jen o tom nikde neinformovali, ale bylo to vidět v infu o účtu.
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 2. 1. 2021 12:11

Ja se vam divim, ze takhle saskujete s poplatky. Normalne si vezmete Premium a poplatek si vynulujete na zacatku mesice. Nic jednodussiho neni.
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 1. 2021 12:16

No čím víc lidí by toto využívala (vyšší úroveň služeb zdarma jako úroveň nižší), tím dříve by i možnost snížit poplatek zrušili, ne?
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod esquire 2. 1. 2021 13:25

Proc by to rusili? Porad jsou desetitisice lidi, kteri sem nechodi, a o teto moznosti nic netusi.
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 1. 2021 14:06

Stejně jako banky/fintechy typu mBank, RB, Hello bank, Paysend... omezily ty odměny kreditek resp. ceníkové benefity, co byly dle nich zneužívány (nadužívány), a to také znalo třeba jen "pár lidí odsud", tak to může udělat i Twisto. Ono ten malý počet "informovaných klientů" mnohdy stačí, pokud jde o již znatelný úbytek příjmu resp. zvýšení výdajů dané finanční instituce oproti jejich předpokladu dle klientské báze.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod esquire 3. 1. 2021 11:34

No a kvuli neopodstatnene obave, ktera muze trvat i nekolik let, budu platit zbytecne stovku kazdy mesic ne? Az se tak stane, zaridim se podle toho. Do te doby vyuzivam moznost, kterou nabizi samo Twisto.
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 3. 1. 2021 12:45

Neuhrazení měsíčního poplatku "bezdůvodně" mi přijde trochu nefér.
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 3. 1. 2021 15:58

"bezduvodne" snad nedela nikdo nic :)
treborit
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka