Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 4. 6. 2021 04:19

2020
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 6. 2021 08:14

To je článek z loňska :), tam šlo o ten limit 10 tisíc Kč měsíčně na splacení kartou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 11. 6. 2021 11:49

Zkoušel teď někdo splatit Twisto (dlouhodobě) uloženou mKreditkou? Hlásí mi to chybu. Dávno jsem to s ní napřímo nezkoušel, poslední roky jsem šel přes Curve, ale teď mám Curve expirovanou, tak musím přímo a nejde to.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 11. 6. 2021 16:13

Funguje bez problemu...(curve jsem nikdy nepouzil)...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 6. 2021 13:15

Před pár měsíci (únor/březen?) mně ve Twisto přestaly fungovat obě uložené karty (shodou okolností také mBank eShop, druhá pak Curve). Tak jsem obě smazal, hned je zase přidal a šly, naštěstí jsem to nové přidání evidentně ještě stihl dle starších pravidel (starý MCC). Dnes by podobná operace už asi znamenala změnu MCC transakcí na 6012, tedy i u mBank bez odměny. Časem (nejdéle s koncem platnosti uložených karet) nás to nemine všechny :(
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wurk 23. 6. 2021 09:56

wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 23. 6. 2021 10:06

Hmmm, tak tím pádem v podstatě končí možnost dostat bonus za platby twisto i pro ty z nás, kteří měli uložené karty z dob, kdy byl MCC kód akceptovatelný pro bonusy.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xsw 23. 6. 2021 10:26

Ti s vámi vypekli. :D
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cz01 23. 6. 2021 12:04

Tím většina kreditek končí s bonusem. Některé, ale stále MCC neřeší a ty by mohli nadále vracet z Twisto plateb...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 23. 6. 2021 12:12

Mě tam ten vykřičník zatím nesvítí u žádné karty (mám tam staré i nově přidané karty), uvidíme od července.

A pokud nezmění i webovou platební bránu pro SPLIT platby, tak by mohla fungovat tato cesta ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 23. 6. 2021 12:53

Milos píše:A pokud nezmění i webovou platební bránu pro SPLIT platby, tak by mohla fungovat tato cesta ;-)
Hm, to je zajímavá informace. Split na nemajitele Twista má MCC ok?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 23. 6. 2021 12:59

já také zatím u žádné z dávno uložených karet vykřičník nevidím...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 6. 2021 13:45

to ještě neznamená že tou kartou zaplatíš. Včera jsem nezaplatil uloženou Curve. Přidal jsem tu stejnou jako druhou a zaplatil. Nikde žádný vykřičník nemám, ani u té nefunkční.

-- 23. 6. 2021 14:49 --

Btw. pořád dávají novému uživateli tarif Premium na 3 měsíce zdarma?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 23. 6. 2021 14:15

vždyť píšou že od července nepůjde zaplatit postaru uloženou kartou???
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 23. 6. 2021 14:33

To sice píšou, že od července, ale problémy s uloženými kartami už někteří zaznamenali i před dvěma měsíci.

-- 23. 6. 2021 15:46 --

noi2 píše:
Milos píše:A pokud nezmění i webovou platební bránu pro SPLIT platby, tak by mohla fungovat tato cesta ;-)
Hm, to je zajímavá informace. Split na nemajitele Twista má MCC ok?


V březnu a dubnu jsem dělal určité pokusy s CRYPTO kartou (viz. stránka 95). Za Twisto platbu jsem od CRYPTO žádný bonus nezískal, ale za SPLIT na nemajitele Twista zaplacený přes webovou platební bránu jsem od CRYPTO bonus získal. Takže tam musel být jiný MCC kód. Pro upřesnění ten SPLIT jsem platil CURVE kartou s podkladovkou CRYPTO, to by ale nemělo mít žádný vliv, jelikož CURVE nijak nemění MCC kódy.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků