Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlkoslav 27. 11. 2021 10:23

Prosím zkušenější o radu:
Nejsem si jistý, jak přesně funguje Twisto Pay. Včera jsem tímto způsobem vícekrát nakupoval a ve výdajích jsem se dostal nad souhrnnou částku 10000 Kč, která ještě se dá zaplatit kartou. Některé tyto platby jsou označeny jako expedováno, další objednáno, na tom asi nezáleží. Objeví se všechny tyto platby v listopadovém vyúčtování? Nebo se dostanou do vyúčtování až za prosinec, pže "kupte hned a zaplaťte až za 14 dní". Chápu to tak, že pokud je do 14 dní nezaplatím, teprve tehdy se stanou mým výdajem, který se objeví v následujícím vyúčtování. Ale tak to asi není, že?
A druhý dotaz, můžu kdyžtak některé z těchto plateb zaplatit hned samostatně kartou, za předpokladu, že tento měsíc jsem ještě nevyčerpal limit 10000 Kč, a neovlivní to prosincový limit 10000 Kč?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 11. 2021 11:25

Ano zaplatit můžeš do limitu 10 tisíc kartou teď cokoliv z již realizovaných plateb, v noci na 1.12. se tento karetní limit nuluje na nových 10 tisíc a vyúčtování listopadu bude již jen na neuhrazený zbytek. A ta hláška "kupte teď, zaplatíte do 14 dní" se týká plně neověřených účtů, tedy když využíváš Twisto pay na eshopu prvně a nejsi (nebo ani nechceš být) proto u Twista ještě plně schválený (s komplet profilem a přiděleným Twisto rámcem, jsi zatím pro ně "částečně anonymní", vědí zatím jen základní údaje od eshopu), pak je to napevno nejdéle za 14 dní. Takto když už Twisto účet s rámcem máš, půjde to do vyúčtování za listopad, které se ti u Twista ukáže 1.12. během dne (+pošlou email) a bude k bezúročné úhradě do půlky prosince, tedy v reálu i víc jak 14 dní od nákupu (klidně i přes měsíc, u nákupů z první půlky listopadu).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vlkoslav 27. 11. 2021 11:48

Díky.
Tak to je ještě cajk 8-)
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 11. 2021 14:46

která "máňa" mi ještě dá ...?
jen #silnější a přeneseně "skipovačka"?
Naposledy upravil ROlda78 dne 1. 12. 2021 08:33, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 30. 11. 2021 17:08

Podle mne ses trefil. O jiných nevím.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 30. 11. 2021 18:00

Lenka_2 píše:Mně to taky nepřišlo. Dneska mi poslali akorát ZDARMA Nákup na třetiny na VŠE.
Účastníky akce zřejmě vybírají podle nějakého klíče.

Mě to došlo. Twisto jsem už hodně dlouho nepoužil, nevím přesně, ale možná i rok to může být, takže klíč výběru by mohl být neaktivní klient...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrholecR 30. 11. 2021 20:56

Taky jsem Twisto od července nepoužíval a nabídku mně poslali. Opravdu asi oslovují neaktivní lidi.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 2. 12. 2021 08:49

Za Listopad mám splněno, ale zatím se nic neděje tj. ani žádné info, ani bonus. Jak vy?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrholecR 2. 12. 2021 13:50

"Připsání kreditů proběhne po zaplacení listopadového vyúčtování."

Jenom není uvedeno kdy, jestli do jednoho dne nebo do konce prosince třeba...
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 2. 12. 2021 20:24

Vše doplaceno už včera. Tak uvidíme. Chtěl bych rovnou využít odměnu na prosincové platby
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrholecR 3. 12. 2021 11:30

Včera jsem zaplatil vyúčtování za listopad a dnes připsané kredity. Takže u mě připsáno za jeden den od splnění podmínky.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 3. 12. 2021 11:54

Mě teď taky přišla SMS a na účtu kredity připsány. Tak to hned otočím na další platby.
Dobrá akce :-)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 3. 12. 2021 12:40

Nejde mi splatit Twisto Revolutkou (ani fyzickou, virtuální Visa či virtuální MC). To začali nějak blokovat, nebo mají jen výpadek?
EDIT: tak ani skipovačkou to nejde splatit. Mají tam asi výpadek.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 3. 12. 2021 13:27

Mě taky nešlo zaplatit virtuální kartou. Tak asi výpadek
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 3. 12. 2021 14:30

máte někdo zkušenost s úhradou měsíčního vyúčtování z části kartou a zbytek převodem? Mám vyúčtování přes 10T, takže bych 10T chtěl zaplatit kartou a zbytek převodem.

Jako první budu muset asi tu část převodem, protože při pokusu o platbu kartou mi twisto říká, že můžu max. 10T. Nebude ale náhodou twisto brát částečnou úhradu převodem tak, že zbytek (tedy těch 10T) si chci odložit na později a nezačne mi hne účtovat ty jejich nesmyslné úroky?
jenda_s
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků