Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Havers 18. 1. 2022 20:06

Nevíte, může vlastník Twista platit faktury a složenky přes Snap i někomu jinému?
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 18. 1. 2022 21:21

Mě pár takových plateb, které nebyly přímo na moje jméno, normálně prošlo.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 18. 1. 2022 21:35

Havers: Ano, muze
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 18. 1. 2022 23:01

Díky oběma.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 1. 2022 23:42

Příjemce platby nicméně vždy má ve Zprávě pro příjemce jméno a příjmení majitele Twisto účtu plus reklamu Twisto (webový odkaz na Snap službu). Což nemusí samosebou vadit, jen to zmiňuji, když by někdo chtěl hradit za cizí.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod pivinecek 22. 1. 2022 12:42

ahoj, existuje nějaká alternativa k Twisto co umí zaplatit složenky a pak, aby šly ty složenky zaplatit platební kartou? Twisto mi nechcou založit, protože jsem ho kdyby historicky měl, tak hledám náhradu :-)
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jjrr 22. 1. 2022 12:51

Ne. Přesvědčit k založení twista příbuzného.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod peliculiar 22. 2. 2022 00:37

pivinecek píše:ahoj, existuje nějaká alternativa k Twisto co umí zaplatit složenky a pak, aby šly ty složenky zaplatit platební kartou?

Ano, MallPay, ale je to novinka a nefunguje úplně na 100% ...

pivinecek píše:Twisto mi nechcou založit, protože jsem ho kdyby historicky měl, tak hledám náhradu :-)

Když člověk v minulosti měl Twisto a zrušilo ho, tak ho nemůže znovu založit? Proč, resp. čím to zdůvodňují?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 2. 2022 04:55

Je to úvěrový produkt a nejen Twisto po zrušení odmítá znovu založit, třeba ČSOB mi po zrušení cca 4 roky zpět také už kreditku nezaloží, a třeba Equa pokud vím dokonce znovu po zrušení nezaloží ani běžný účet (běžným způsobem nelze, musí to schvalovat centrála). To jsou obchodní rozhodnutí daných institucí, koho si k tělu připustí opakovaně a koho dají na blacklist, když tedy "byl nespokojený a zrušil", no :(
Ale toto je v ekonomice obecně běžné, podobně to dělají třeba i někteří zaměstnavatelé, včetně mého: když někdo dá výpověď a jde "za lepším" k jiné firmě (nebo výpověď dostane kvůli pochybení), už ho později znovu nevezmou. Obecně bych to asi nazval jako "ztráta důvěry" vůči tomu, kdo něco vypoví - vždyť výpověď přece znamená "sorry jako, ale už se mi váš produkt/práce/cokoliv nelíbí, jdu za lepším", takže lze ty instituce chápat, no ne? Proto obecně v životě s výpovědmi čehokoliv opatrně a zvažovat to (samosebou kromě situací, kdy výpověď je přirozenou pevnou součástí životního cyklu daného produktu, například stavební spoření na konci šestileté vázací doby).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod beet 23. 2. 2022 10:07

A pak jsou instituce jako RB, kde jsem zakládal a rušil účet/kreditku už několikrát. Víc než tři roky už s nima nemám nic společného, ale do IB se dostanu pořád.
beet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 3. 2022 21:32

Jak se potvrzuje internetová platba virtuální kartou Twisto v mobilní aplikaci? Potřebuji zaplatit Twisto kartou platbu v internetovém obchodě a po zadání údajů z karty to po mne chce ještě potvrzení v mobilní aplikaci. V mobilní aplikaci Twisto ale nikde nevidím nic kde nebo jak bych tuto platbu mohl potvrdit. Platba je přes GoPay. Platil jsem už vícekrát na internetu virtuální kartou Twisto a nikdy to nějaké potvrzení po mne nechtělo a platba proběhla vždy bez toho.
platba.jpg
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 3. 2022 00:02

Zkusil jsem provést novou objednávku v obchodě a znovu zaplatit virtuální Twisto kartou a tentokrát se povedlo. V mobilní aplikaci se zobrazilo potvrzení této platby a platba se provedla. Nevím kde nebo v čem byla chyba, ale při prvním pokusu o platbu se mi v mobilní aplikaci žádné potvrzení platby kartou nezobrazilo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 14. 3. 2022 09:27

Provedl jsem Split na nemajitele Twista a jako způsob úhrady mu to nabízí pouze bankovní převod nebo hotově (složenkou). Platba kartou mu aktuálně není nabízena, přitom minulý měsíc šly Split platby kartou normálně hradit. Vypadá to, že Twisto zase něco řeší se Split platbami :hm
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 3. 2022 13:57

Dost možná že úhrada Splitu kartou byla zrušena, totéž mi už jeden diskutér odsud psal přes SZ cca týden zpět.
Naštěstí u Snapů stále funguje.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 14. 3. 2022 14:40

Minulý týden mi to k 11.3. šlo. V průběhu dneška, či zítřka to budu zkoušet, tak mohu dát echo.
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků