Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dalich 16. 8. 2022 14:25

baron84 píše:Kdo má jak velkou částku od Twisto? Povedlo se mi u nich dostat na 28k, ale to proste na mesic nestaci :-)

Já začínal s 5, pak 10, pak 50 a na víc jsem se nedostal.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 8. 2022 14:33

Já si po 3 měs. zažádal o zvýšení, doložil přiznání za poslední rok a dostal 70 (nejspíš z 10).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod esquire 16. 8. 2022 16:40

Ja mel dlouho 25 tis., pak mi to na pozadani zvedli na 30 tis., ale od te doby nic. Kazda dalsi zadost opakovane zamitnuta.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 9. 2022 14:17

Jak dlouho Twisto nabízí jednorázové platební karty? Dneska jsem si tam toho všiml.. :-) Taky nechápu proč bych si měl objednat další platební kartu, kteoru mi tam nabízí (nějaká žlutá).
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 1. 9. 2022 14:52

Jednorázovou kartu (na splátky) nabízí už od roku 2021, viz. https://www.twisto.cz/pro-media/clanek/ ... ova-karta/
Ta žlutá karta je fyzická (plastová) platební karta, která je jen k tarifům Premium a Standard. Fialová karta je virtuální karta.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 9. 2022 15:36

získejte Apple Watch 7 v zářijové soutěži!

Jak na to?

Zaplaťte svoje Twisto vyúčtování co nejdřív, nejpozději do 4. září 2022.

Z těch, kteří uhradí vyúčtování v tomto termínu, pak vylosujeme majitele či majitelku opravdu užitečných hodinek.


Podle pravidel se soutěže mohou zúčastnit jen ti, kteří byli osloveni tímto e-malem. Ale kdo nebyl, může to taky zkusit, za to nic nedá. :-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 9. 2022 15:51

Milos píše:Jednorázovou kartu (na splátky) nabízí už od roku 2021, viz. https://www.twisto.cz/pro-media/clanek/ ... ova-karta/
Ta žlutá karta je fyzická (plastová) platební karta, která je jen k tarifům Premium a Standard. Fialová karta je virtuální karta.


Asi se nechápeme. Mám černou fyzickou kartu, poté fialovou kartu jako virtuální a Twisto mi nabízí jednorázovou kartu (nemyslím že je na splátky) a další fyzickou kartu žlutou.
Přílohy
Twisto.png
Twisto.png (20.27 ) Zobrazeno 3988 krát
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 1. 9. 2022 16:17

Fyzická karta může být černá nebo žlutá, záleží jakou barvu sis při objednávání karty vybral.
Když klikneš na tu Jednorázovou kartu a pak klikneš na Vytvořit kartu, tak se ti zobrazí dvě volby Jak chcete zaplatit, ale dostupná bude jen ta volba Zaplatit ve 3-12 platbách (viz. přiložený obrázek). Volbu Zaplatit všechno najednou mám zašedlou a nedostupnou.
Více fyzických karet k jednomu účtu Twisto myslím nejde. Co se ti objeví, když klikneš na to objednání fyzické karty? Já mám bezplatný tarif Online a deaktivovanou fyzickou žlutou kartu, která mi zůstala z tarifu Standard, takže mě se po kliknutí objeví nabídka na placené tarify.
Přílohy
Twisto-Jak chcete zaplatit.gif
Twisto-Jak chcete zaplatit.gif (16.24 ) Zobrazeno 3939 krát
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 9. 2022 18:21

Ok, tak to jsem nevěděl. Myslel jsem si, že bude jednorázová karta podobné té co má Revolut a velmi často používám.

Když klidknu na žlutou, tak lze normálně zvolit vzhled, název karty a odeslat na adresu. Takže pravděpodobně je možné mít k účtu 2 fyzické karty.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 4. 9. 2022 19:55

Nevíte jestli má Twisto taky poplatek za platbu v cizí měně (premium účet). :hm
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 4. 9. 2022 21:04

Platba v zahraniční měně se jen přepočte aktuálním kurzem https://www.twisto.cz/kurzovni-listek/, který je odlišný pro tarify Standard/Online a Premium, žádný poplatek se neúčtuje.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 13. 9. 2022 07:41

Twisto loni udělalo další ztrátu 164 milionů https://www.lupa.cz/aktuality/twisto-lo ... ale-u-dna/
Již několik let jsou ve ztrátě, schválně jak dlouho to vydrží ještě dotovat :hm
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod P1x3lo 13. 9. 2022 12:16

Zajimá čísla.. Divím se že to ještě žije a už se nedivím že se tam neděje něco nového pro klienty.. :-D
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čiko75 14. 11. 2022 14:15

Twisto aktuálně eviduje výpadek, kdy se platby nepřičetly k účtům. Dejte pozor na svá vyúčtování.
čiko75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 14. 11. 2022 16:44

Kartou či převodem?
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků