Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 9. 2020 08:52

včera šel mail (předpokládám, že všem dotčeným), že "Z důvodu ukončení činnosti společnosti Wirecard Card Solutions Limited, která je vydavatelem vaší bílé karty, hlásíme, že po 15. 11. 2020 už nebude možné bílou Twisto kartu (fyzickou nebo uloženou v Apple Pay) ani platební náramek používat."
Mám Online a kartu neaktivní.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 16. 9. 2020 08:55

hopo.hopo píše:Snap měl odejít v pondělí, ale zatím platbu pořád neodeslali. Máte někdo podobný problém? Do teď mi všechno vždycky odešlo včas.


Stav Platba čeká na odeslání
Vytvořeno 14. 9. 2020
Platba bude odeslána 14. 9. 2020



Tak dneska platba do cíle dorazila. Ale Twisto pořád píše "Platba čeká na odeslání", to jsem zvědav, kdy se to aktualizuje i tam.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 9. 2020 11:27

Stejny problem se Snapem. Reklamovano pisemne i telefonicky, a nikdo to ocividne neresi.
Penize v cili stale nejsou...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 16. 9. 2020 12:07

tak dle infolinky je systém na snap rozbitý, snaží se ručně zaplatit, snad dnes, možná zítra...

A nebo že si to můžu zrušit (na infolince) a zaplatit sám.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 9. 2020 14:34

bubocz píše:Včera v aktualizaci aplikace na iOS se objevilo - “ v novém verzi aplikace jsme přidali virtuální kartu do tarifu On-line, abyste mohli platit na internetu bez omezení.”
...
Virtuální karta mi šla přidat do ApplePay, ale mobil hlásí, že není k dispozici...


aktualizoval jsem Twisto App na Androidu a i s tarifem Online mi šlo na dvou účtech přidat / vytvořit Twisto Virtuální kartu, jak sami uváděli, zdarma. Dal jsem ji hned do Curve, ověření proběhlo. Jen mi v telefonu u jedné vyskočila nějaká notifikace (nepamatuju si přesně), že s kartou nelze platit v kamenných obchodech. Takže funkčnost s tarifem Online a CRV pro běžné platby nemám zatím ověřenou.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 9. 2020 14:52

jenda_s píše:A nebo že si to můžu zrušit (na infolince) a zaplatit sám.


Tomu říkám ultimátní rada... :mrgreen: :tleskani
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 16. 9. 2020 15:58

ano, ano, naprosto profesionální rada. Mezitím se skoro po 24 hodinách ozvali na chatu, že na tom usilovně pracují. A dál nic...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 16. 9. 2020 21:37

tak právě před chvílí přišla zpráva, že dnešní snap byl uhrazen. A před pár minutami i ten, co mě být uhrazen včera...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 9. 2020 22:34

Také mi Snap s datem 14.9. neodešel. A víte co pomohlo? To že jsem dnes večer odeslal emailem k zpracování další Snap. V tu chvíli odeslání nového (resp. minutu na to, dle email notifikace) se to u mě "odšpuntovalo" a Snap byl realizován. Doporučuji vám zkusit totéž (pokud to někomu ještě visí nerealizované), tedy zadat jakýkoliv nový jiný Snap (cokoliv, i to co nechcete platit, lze hned pak ten nový v Twisto účtu smazat), třeba to uvolní ten z 14.9. i vám.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 9. 2020 08:06

Taky včera večer uhrazeno.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 9. 2020 09:46

minarjo píše:Také mi Snap s datem 14.9. neodešel. A víte co pomohlo? To že jsem dnes večer odeslal emailem k zpracování další Snap. V tu chvíli odeslání nového (resp. minutu na to, dle email notifikace) se to u mě "odšpuntovalo" a Snap byl realizován.
Tomu příliš nevěřím, že by zrovna toto pomohlo snap "odšpuntovat". Pokud se tak stalo tak to možná mohla být nějaká náhoda, že se to zrovna zprovoznilo nějakým zásahem na straně Twista. Ono je i otázkou jestli ten snap byl skutečně zrealizovaný a peníze odeslané. Podle toho jaký mají ve všem neskutečný bordel tak bych ani té notifikaci 100% nevěřil a raději si ověřil jestli peníze skutečně došly tam kam měly a nespoléhal na to čím se nás často snaží oblbovat puberťáci z Twista.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 17. 9. 2020 09:59

Tak. Email notifikace chodila nezávisle na tom, kdy platba skutečně odešla.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 9. 2020 10:41

nevím, jestli neobjevuji Ameriku, ale zmínku jsem v tomto vlákně nezachytil.
Mohu potvrdit, že aktuálně je v mém případě na Androidu nová virtuální karta Twisto funkční i s tarifem Online. Nemám NFC, přidal jsem ji do Curve a zaplatil jsem úspěšně včera v Lídlu. Stejný postup jsem provedl u dvou Twisto účtů (na jednom telefonu Xiaomi) a na obou Curve kartách jsou Twisto karty v pořádku verifikované.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 9. 2020 15:42

Twisto to či se diskutuje výše před chvílí potvrdilo i oficiálně notifikací v jejich appce s tímto zněním (mám bezplatný tarif Online):

Novinka-karta ve vašem tarifu
Máte virtuální kartu pro online nákupy na úplně VŠECH e-shopech. Vyzvedněte si ji v appce v sekci Karta. Nejlépe teď hned. Je zdarma.


To VŠECH tam takto velkým písmem zdůrazňují oni, jako by chtěli dát najevo, že se to týká i "eshopu" Curve :). No ale nevím k čemu by mi to bylo dobré, když skrz Curve mohu používat kreditky s odměnami přímo, proč do toho zapojovat Twisto, když ho čím dál víc kreditek dává do výjimek. Tedy u Twisto mi i nadále budou užitečné snad jen ty Snapy, do 10k hraditelné kreditkou, která je zatím ještě nemá ve výluce.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 23. 9. 2020 16:06

Může bejt situace, kdy to potřebuješ někam hodit, než to následně přehodíš na tu správnou kreditku třeba v dalším zúčtovacím období.
hopo.hopo
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků