Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 2. 11. 2019 10:24

Ahoj, vypis z kreditni karty twisto asi neuhradi ze? To neni faktura ani slozenka. Nebo to jde?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 2. 11. 2019 10:48

Nejde.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 11. 2019 21:40

Úvěrové produkty do Twisto Snap dle podmínek nelze zahrnout. Z finančních služeb ti mohou uhradit jen nedluhové služby - tedy například vklad na stavební spoření, penzijko nebo třeba platba životního a neživotního pojištění.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 3. 11. 2019 09:21

Platba Twistem na stavební spoření nebo důchodové zní fajn.
Ale jak získat předpis k platbě např pro stavebko? Ve svém účtu mohu vygenerovat QR kód pro platbu, ale to asi pro Twisto snap nebude stačit.

EDIT: Vytvořit složenku typu A? http://slozenky.filaso.cz/
Naposledy upravil mareka dne 3. 11. 2019 09:31, celkově upraveno 2
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 3. 11. 2019 09:27

A co dát stavebko na SIPO?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 11. 2019 09:53

Při zřízení Twisto mě automaticky dali tarif premium, zdarma na 3 měsíce a kartu.
Koukám že tarif online je asi bez karty ? Když si v lednu změním tarif na online, karta se zneplatní ?
Jde mě o to, abych neplatil žádný měsíční a jiný poplateček, kartu nepotřebuju.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mareka 3. 11. 2019 10:47

Karta u online tarifu bude nefunkční a s tím všechny její funkce. Přechod na nižší tarif proběhne k poslednímu dni v měsíci.
Poplatek bude za 0, po návratu na jiný tarif se karta aktivuje a naskočí příslušný poplatek.
https://www.twisto.cz/podminky/cenik/
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2019 11:00

mareka: Já na prakticky všechno vytvářím složenky, málo co mám přímo na faktuře. Takže i na stavebko to plánuji (letos jsem uhradil ještě dříve než jsem měl Twisto), ovšem je otázka, zda to bude mít příští rok nějaký smysl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 11. 2019 11:02

mareka píše:Platba Twistem na stavební spoření nebo důchodové zní fajn.
Ale jak získat předpis k platbě např pro stavebko?
takhle: http://www.nuv.cz/uploads/STU/balicek/poukazA.xls, násl. export/tisk do PDF (a to jim posílám)
Naposledy upravil ROlda78 dne 3. 11. 2019 19:31, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 11. 2019 11:31

Používám program Složenky pro Widle, už jsem to zde ve vlákně popisoval (diskuse právě o Snapu), bude to tak měsíc.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 3. 11. 2019 14:32

@ drkarel, minarjo a ROlda78: díky vám všem za info - vyzkouším ten XLS vzor neb do počítače nemůžu instalovat SW.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pabloson 3. 11. 2019 20:44

edit k mojmu postu ke cashbacku z aliexpressu viz vyse: ted sem se dozvedel ze v ceske verzi simplycouponu aliexpress uz vubec neni!

takze je treba se registrovat jako ze jste z USA (ja se tak registroval cca 3roky zpet protoze cz verze v te dobe nebyla) a posilat si to v dolarech na paypal:

spravnej refferal link pro registraci je teda:
https://www.simplybestcoupons.com//?refid=66563

jinak jsou tam nake vyluky na telefony atd viz obrazek v priloze
Přílohy
FC4723D7-0A9F-4F73-ACFD-330A17A0C913.jpeg
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 11. 2019 21:10

to sem fakt nepatří! :pozor
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pabloson 3. 11. 2019 21:22

@"ROlda78: omluvuju se za offtopic, ale puvodni prispevek sem uz nemohl vzhledem ke stari upravit (a ted me redhaven upozornil ze v nem mam chybu a ze v ceske verzi kterou sem odkazoval ali vubec neni tak sem chtel dat vedet ze kdyz se clovek zaregistruje jako usa tak ze to funguje) a na ten aliexpress a cash back z nej se nekdo puvodne v souvislosti s twistem ptal, tak sem chtel nabidnout vyhodnejsi alternativu s kterou mam pozitivni zkusenost
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 11. 2019 01:51

Připomeňte mi prosím - dá se z Twista dobít Revolut?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků