Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 22. 11. 2019 06:51

na jednom Twisto účtu je už od 2.10.20119 stále blokována testovací platba Curve, odpovídající 1 GBP, tedy nic co by stálo za řeč, ale stále se nemají k tomu aby blokaci uvolnili. Od Curve mám potvrzeno i výpisem, že platbu zrušili ihned vzápětí. Na Twisto jsem psal před pár dny a zatím bez reakce. Toto je věc, kterou jako zákazník nechci hlídat a chci se spolehnout na "banku", že se chová jak má.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 22. 11. 2019 07:32

Pabloson píše:bubocz: uz pul roku prez ne platim slozenkama dph, socialni a zdravotni (posledni dve dane nejsou, ale je to neco na ten zpusob)
viz tuto vlakno nekde v minulosti


Díky, sociální pojištění platím také ;-) , zajímala by mne prosincová záloha na daň OSVČ :-D

-- 22. 11. 2019 07:36 --

jir.vesely píše:Daň z nemovitosti taky v pohodě přes snap.



Dobrý poznatek, díky
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 11. 2019 07:58

Daně projdou asi všechny, DPFO - zálohy, doplatky určitě, zatím jsem se nedostal k silniční … :) Vlastně není důvod, aby neprošly, na složence se změní jen předčíslí účtu, z majitele účtu je jasné, že jsou to daně ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 11. 2019 09:54

A1rh- píše:na jednom Twisto účtu je už od 2.10.20119 stále blokována testovací platba Curve, odpovídající 1 GBP...

Ano, některé banky tuto testovací blokaci uvolňují déle. Když jsem zkraje října přidával do Curve kreditku ČS, tak uvolnění této blokace trvalo 14 dní (to ještě jde). Twisto to s dobou tedy pravda už přehání :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Pabloson 22. 11. 2019 16:34

bubocz: zalohu na dan z prijmu osvc v prosinci mam v planu zaplatit stejnym zpusobem tedy snapem se slozenkou (ale konkretne tuto dan sem takto jeste neplatil)

pockam az mi ucetni z trivi posle podklady k platbe a pak jen prepisu tuty udaje (kde se pocitam zmeni jen cislo uctu) do stavajici slozenky (kterou pouzivam jinak na platby dph)
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bubocz 22. 11. 2019 20:55

Díky za odpovědi, vzhůru na platbu daní ;-)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 22. 11. 2019 23:42

A když nemám zálohy (příjmy v par.10), dá se platit DPFO dopředu po kouskách ještě před přiznáním? Mám dojem, že by to neměl být problém, že mi prostě finančák vede daňový účet a ozve se, jen když jsem v mínusu po splatnosti. Že bych přes Twisto protočil aspoň kousek daní za letošek.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 11. 2019 05:09

Myslím, že se dá zaplatit cokoliv dopředu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 23. 11. 2019 09:04

Netuším jestli to tu již nebylo někde zmíněno, ale proplatí Twisto přes Snap složenky na rozdílné jméno odesílatele od majitele účtu Twista ? Pokud ne, tak to samozřejmě obejdu vytvořením složenky, kde jen změním jméno odesílatele..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 11. 2019 09:41

Jméno, nebo příjmení? Příjmení nevím, to používám (s patřičným přechýlením) stejné, ale jméno měním dle různých členů rodiny. Trochu bych očekával, že by mi měly projít i platby případné přítelkyně apod., ale jistotu nemám. Každopádně správně píšeš, že můžeš napsat na složenku svoje jméno. Kdybys platil cizí platbu ze svého účtu, tak by taky příjemce viděl Tvoje jméno jako název protiúčtu. A nevím, co je vidět přesně u Twista, klidně bych tipoval, že jméno odesílatele vidět není.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 11. 2019 11:54

Příjemce obdrží Twisto Snap platbu z Fio účtu Twista, majitel účtu zobrazený příjemci ve výpisu je "Twisto payments".
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 11. 2019 12:39

Tak např. u devizovek je taky něco v popisu transakce, kde už může být i jméno "plátce".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 24. 11. 2019 02:11

Při založení Twista přes Slevomat nabízí zpět 1000 ve formě kreditů. Pro zájemce lepší než 500 pro nového + 500 pro doporučujícího přes standardní doporučení.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 11. 2019 02:48

A tam nejde zadat odkaz jiného doporučitele? Mají to udělané tak, že Slevomat má kód doporučitele a přes ten se to založí?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 24. 11. 2019 05:00

T-Debile dava 800 Kc pres appku, mozna by to slo kombinovat?

Obrázek
rufss
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků