Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tulum 31. 12. 2019 14:14

..a můžeš mě prosím trošku nanavigovat, kde v aplikaci ta možnost přesně je?
u nastavení karty vidím sice volbu "PIN kód", ale tam se jen zobrazí, editace není možná.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 31. 12. 2019 14:17

retron: Kde to tam je? Celou dobu, co mám Twisto, mám za to, že PIN jde v appce jen zobrazit a změnit nejde nijak.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 31. 12. 2019 15:41

retron píše:PIN lze měnit v aplikaci


Asi před rokem jsem se na to ptal a z Twista mi napsali, že PIN změnit nelze. A uvádí to i jejich obchodní podmínky https://www.twisto.cz/podminky/karta/ v bodě 08:

"K používání Twisto Karty obvykle potřebujete osobní identifikační číslo (PIN). PIN ke Twisto Kartě si můžete zobrazit ve své Twisto aplikaci. Změna PIN není možná."
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 1. 2020 21:59

tulum: máš-li Premium účet jsi pojištěn na jednorázovou cestu nepřesahující těch 30 dní (pokud to tam takto mají uvedeno). Podmínky jsou vcelku slušné pro běžné cesty po Evropě, tuším tam není pojištění zavazadel. Podmínky najdeš po přihlášenní přes web v nastavení svého účtu - mělo by to být ZDE.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 2. 1. 2020 16:23

Díky za reakci, pročetl jsem si to nyní komplet na:
https://static.twisto.cz/base/docs/poji ... 1577740323

Vždy když jsem cestoval, tak bylo důležité uvést termín započetí cesty, ale tady to právě nikde podmíněno nemají (pak by logicky běžela ta lhůta max 30dní pobytu v zahraničí), ale zřejmě to bude tím, že to mám tak jako tak k dispozici na ty 3 měsíce grátis.

-- 2. 1. 2020 16:26 --

+ dotaz na zkušenější, chystám se nyní platit svoje první vyúčtování z Twista přes kreditku HB.
Musí se to "maskovat" přes Curve nebo HB s platbou Twista nedělá problémy u odměny?
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 2. 1. 2020 16:31

V prosinci jsem vyuctovani Twista zaplatil kreditkou HB a bonus byl ted v lednu pripsan, resp. na prosincovem vypisu kreditky ho vidim.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pabloson 2. 1. 2020 23:19

tulum: "maskovat" se to nemusi a jsou za oba zpusoby bonusy... ovsem kdyz to "zamaskujes" tak si muzes tu platbu pomoci Curve GBiT (po par dnech) zauctovat i na druhe vraceci kreditce (pac HB zapocitava do bonusu i vratky) ]:-)
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 12. 1. 2020 21:00

Twisto vydalo aktualizaci (teda alespon pro ios), ktera uz zobrazuje celkove vydaje v jednotlivych kategoriich.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maeth_u 1. 2. 2020 07:33

Splátky Twista kreditkou se neúročí (Moneta)?
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 2. 2020 07:46

Co by jsi chtěl úročit? Vždyť je to platba kartou, stejně jako bys zaplatil vyúčtování za Vodafone.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 2. 2020 23:46

začátkem prosince jsem na jednom Twistu měnil tarif na Online, od ledna tedy nemělo být možné platit kartou. Zapomněl jsem na to a přes Curve během ledna bez problémů provedl asi 8 plateb. Že by to tak fungovalo jen přes CRV a přímo Twisto kartou by to nešlo?
Dále, jak zde v nějakém vlákně již někdo uvedl, jsem právě CRV/Twisto v pohodě dobil Revolut. Dříve to nemělo být možné.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 2. 2020 20:26

Asi jsem blesk, ale dnes jsem zjistil, že už jde platit jednotlivé položky z vyúčtování samostatně.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 2. 2. 2020 20:31

... než je vystaveno měsíční vyúčtování, tak to aspoň bylo dosud. To by asi byla novinka.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 2. 2020 21:24

Pak je to novinka a nic jsem neprošvihl. Dnes jsem po vystavení vyúčtování, mohl kliknout na jednotlivé platby a zaplatit je jednotlivě. Zaujalo a navedlo mne "tlačítko", na kterém bylo něco jako "uhradit vyúčtování jako celek". Pod ním byly jednotlivé platby z minulého měsíce a ty neuhrazené šlo uhradit jednotlivě.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 2. 2020 21:42

Já to tam teda nemám. Pod tlačítkem "Zaplatit celou částku" jsou sice jednotlivé platby, ale u těch nezaplacených mám buď jen "Splitnout útratu" (což jde jen v appce), případně ještě "Rozložit do splátek".
hopo.hopo
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků