Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 9. 2020 16:33

Tak zase zvyšují odměnu za nového zákazníka:

Dobrý den Lafayette,
máme pro vás 300 Kč za každého nového zákazníka, který si pod vaším unikátním promokódem zaregistruje Twisto účet. 300 Kč čeká i na každého, kdo se s vaším promokódem registruje
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 23. 9. 2020 18:06

minarjo píše:No ale nevím k čemu by mi to bylo dobré, když skrz Curve mohu používat kreditky s odměnami přímo, proč do toho zapojovat Twisto, když ho čím dál víc kreditek dává do výjimek.

Třeba má Twisto odměnu z konkrétního eshopu vyšší než má ona podkladová KK ... ?

V jakém smyslu dávají KK Twisto do výjimek? Že splátka Twista nepatří do bezúročného období?

Pozorně jsem to tu až doposud nesledoval a přivedlo mě sem právě oznámení o virtuální kartě. Mám online účet zdarma a používal jsem ho občas jen jako takovou jinou kreditku, která mi s následným zaplacením pomocí KK může platbu oddálit až o dva měsíce, když konkrétní eshop nabízel platbu za pomocí Twista. Můj obrat tedy bývá některé měsíce úplně nulový.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 9. 2020 19:12

To píšeš ale o cashback portálech, těch je celá řada a jsou na Twisto nezávislé. Twisto spolupracuje s cashback portálem Tipli.cz (využívá část z jeho odměn)-ten není špatný, ale jsou i lepší. Já sám využívám portál ziskejte.cz, u většiny partnerů (eshopů) má cashback s vyšším %.
Neboli: Twisto se tímto neřadí do ničeho top, jen spolupracuje s externí firmou. Cashback portál můžeš využívat jakýkoliv a to zboží z daného e-shopu zaplatit klidně kreditkou, přes Curve či jinak (Twisto toto tedy neobohacuje, lze vynechat).
Uznávám jako snad jedinou výhodu placení Twisto kartou ten odsun do dalšího měsíce a tím i účetního období příslušné kreditky k zaplacení. Ale tím jak to omezuje jak Twisto (limit 10 tisíc měsíčně na splacení kartou), tak banky u svých kreditek skrz výluky z odměny a/nebo bezúročného období (třeba RB, právě ode dneška už i Hello bank), tak je využití Twisto karty coby mezistupeň před splacením kreditkou čím dál méně použitelné. Snap ještě dejme tomu, jako nástroj k transformaci zaplacení složenky či faktury z převodem na kreditkou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod maeth_u 23. 9. 2020 19:51

minarjo píše:To VŠECH tam takto velkým písmem zdůrazňují oni, jako by chtěli dát najevo, že se to týká i "eshopu" Curve :).

Asi jak u koho. Mně při pokusu o aktivaci virtuální karty (tarif online) v Curve na Twistu vyskočila zamítnutá transakce s textem, že nelze používat v kamenných obchodech. :-)
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 24. 9. 2020 13:24

Snap stále nefunkční? Už tři dny mi tam ležej dvě složenky...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 9. 2020 13:41

Mně byly dvě složenky zadané o víkendu zpracovány i zaplaceny v pondělí odpoledne. Možná se tvé někde kously, může pomoci ty Snapy smazat a zadat znova.
Naposledy upravil minarjo dne 24. 9. 2020 13:43, celkově upraveno 2
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 24. 9. 2020 13:42

mě nyní jede snap OK, včera ráno jsem poslal 2 platby odpoledne zpracované a večer rovnou zaplacené... Napsal bych jim na support nebo zavolal...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 24. 9. 2020 18:19

Už se to probralo, teď přišel email o zaplacení... Asi mají přesčasy. :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Švagr 25. 9. 2020 17:07

Toto žádný cash recycling není a nebyl... je třeba lépe číst...
Naposledy upravil Švagr dne 25. 9. 2020 18:27, celkově upraveno 1
Švagr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 9. 2020 17:56

Jako Twisto splatit kartou Twisto, i když skrz Curve a následným gbit? Ale o tom zde už někdo kdysi psal, že to Twisto nevidí rádo (a ani Curve, cash recycling v jejich podmínkách) a tu kartu pak v Twisto nejspíš zablokují...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 26. 9. 2020 21:23

Twisto úhrada zaplacená pomocí Curve s navázanou nějakou kreditkou už přes GBIT nejde převést na Twisto kartu. Twisto už to blokuje a takový GBIT neprojde.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Karlos234 27. 9. 2020 12:16

Ahoj, uvažuji o Twistu a chtěl bych se jen zeptat, zda lze s fyzickou kartou platit například i na čerpacích stanicích a restauracích ? Děkuji
Karlos234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 27. 9. 2020 12:48

S fyzickou můžeš platit kdekoliv, nově by to mělo jít i s virtualni pomoci Apple/Google Pay nebo ve spojeni s Curve
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stileth 27. 9. 2020 15:52

Ja tak nejak stale premyslim proc pouzivat Twisto kdyz uz mam standartni KK. Prijde mi, ze vetsina pres to akurat recykluje penize a vytvari umele obraty.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 27. 9. 2020 16:54

Tak to by me take zajimalo :-) Jake benefity stoji za to si zeslozitovat zivot.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků