Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MrMysakovich 25. 3. 2019 18:19

pino píše:Lze u platby twistem případně platby Twisto kartou řešit reklamaci, kdy při nákupu po internetu (v e-shopu) obchodník nedodal službu dle objednávky? Máte zkušenost ?
Obchodníka jsem kontaktoval s žádostí o vrácení peněz, bohužel se nic nekonná. Z twista chatu mi napsali, že obchodník musí nejdřív objednávku zrušit na své straně (což se mu nechce).

Podle mě u e-shopu, kde je přímo Twisto platba to musí fungovat. Otázka je, jak to funguje když se platí mimo "Twisto accept" obchod. Každopádně, pokud se vše doloží, jistě se dá vše vyřešit :-)
MrMysakovich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZacS 1. 4. 2019 18:01

Aplikaci používám několik týdnů a jsem spokojen. ;) Kdyby měl někdo zájem o bonus 300 Kč, stačí poslat PM...
ZacS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 4. 2019 10:39

V jakém kurzu počítá Twisto vrácené platby uskutečněné v cizí měně? Nemůžu se dopočítat.
Příklad - platba v EUR, použit kurz Twisto (MC-3%), částka zaúčtována na Twisto, po čase obchodník platbu vrací, samozřejmě stejná částka v EUR, ale přepočet do CZK je nějaký podivný. Nemůžu přijít na to, jaký kurz použili.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 2. 4. 2019 12:41

pino píše:Lze u platby twistem případně platby Twisto kartou řešit reklamaci, kdy při nákupu po internetu (v e-shopu) obchodník nedodal službu dle objednávky? Máte zkušenost ?
Obchodníka jsem kontaktoval s žádostí o vrácení peněz, bohužel se nic nekonná. Z twista chatu mi napsali, že obchodník musí nejdřív objednávku zrušit na své straně (což se mu nechce).


jednou jsem to takto zkoušel u platby s Twisto kartou. Dotyčná na zákaznickém servisu moc netušila a nakonec řekla, že by to asi šlo, ale musel by se přitom zrušit celý účet :)
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pino 2. 4. 2019 12:44

V mém případě výše nakonec obchodník platbu za reklamovanou službu vrátil sám, takže jsem v řešení s Twistem nepokračoval. Díky za reakci
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 4. 2019 10:27

Zná tu někdo minimální příjem pro založení twista? Kamarád se po tom pídí a podpora nějak nekomunikuje.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 4. 2019 16:28

Syn student si založil Twisto a dostal jen 1000 Kč limit. Ale založení bez problému.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 4. 2019 17:29

i prumerne vydelavájící clovek casto zacne s limitem 5000, který postupne kazdý mesíc navysují..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 4. 2019 17:31

Tak to vypadá že asi berou keždého aby měli co nejvíc klientů jen bez příjmu dají limit třeba jen tu tisícovku. Jemu jde hlavně o to využít bonusy za doporučení a dále doporučovat.

A dá se to pak případně zrušit online?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 4. 2019 08:13

Není třeba rušit, stačí downgrade na tu variantu zdarma (bez karty). To lze udělat online.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 8. 4. 2019 08:26

ROlda78 píše:i prumerne vydelavájící clovek casto zacne s limitem 5000, který postupne kazdý mesíc navysují..

Mne dali od zacatku 50k. Zadne prijmy jsem jim nedokladal.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 8. 4. 2019 08:40

Dělám obraty 30+ a žádal jsem zvýšení z 25. Musel jsem doložit daňovku a dostal jsem 35 000...
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 8. 4. 2019 17:43

Možná to tu už někde proběhlo a minul jsem to, ale fakt jsem nenašel. Bere mBank platbu pro Twisto jako eshop platbu?
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 8. 4. 2019 18:36

Ano, bere.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 11. 4. 2019 17:28

Tak jsem ke své smůle zjistil, že platební náramek, který jsem si chtěl objednat s kartou, jsem si neobjednal a zpětně to už nejde :-( Prý se ale pracuje na tom, aby to šlo...
Mám ještě dotaz: Dá se Twisto platit "průběžně" nebo musím počkat až na souhrnné vyúčtování? Nějaké průběžné zaplacení účtu jsem totiž ani v appce ani na webu nenašel.
S tím souvisí ještě jeden dotaz: Dá se vyúčtování zaplatit pomocí více karet?
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků