Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 4. 2020 16:47

Tenhle spolek mě opravdu začíná bavit. Kredity za registraci dorazily za 3 účty za 50 Kč, ze zbývajících 10 registrací za 300/500 Kč nedorazil ani flok.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 4. 2020 10:52

zřejmě se něco mění a bude měnit. Ještě nedávno 26.2. jsem přes Crv / Twisto (2) platil v Lidlu, přestože na Twistu již byl tarif Online a karta měla být tedy blokována. Dnes stejným způsobem již platba neproběhla, prý asi nedostatek prostředků či co (neplatil jsem přímo já).
Nyní mi k mé Twisto (1), kde mi za podmínky 8 plateb měsíčně dali zdarma tarif Standard, přišel tento mail:

Dobrý den XYZ,
podívali jsme se a zjistili, že počet vašich nákupů přes Twisto kartu byl v březnu menší než 8. A to byl minimální počet pro to mít tarif Standard a s ním i kartu zdarma. Proto jsme vám snížili tarif zase zpátky na Online.

Vaše Twisto karta je teď zablokovaná.

Doporučujeme vám si ji ale nechat. Letos chystáme novinky, díky kterým můžou být vaše platby zase o něco jednodušší.

Tak uvidíme co z nich vyleze.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 14. 4. 2020 07:54

Také prudí, abych posílal splátku bankovním převodem, že prý kartou je to dražší., mají dole takovou
poznámečku v info emailu. :oboze :nenapadne Vždy sem posílal platbu kartou a nebyl problém. Tak co to zkouší. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 14. 4. 2020 10:03

asi šetří a snaží se snížit náklady
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 4. 2020 11:58

Možná se už pomalu blíží ke krachu čemuž bych se ani příliš nedivil. Asi začali zjišťovat, že jim to jejích Twisto nevydělává tolik kolik předpokládali a tak se snaží snižovat náklady. Snížili odměnu za získané nové zákazníky z 300 Kč na pouhých 50 Kč, snaží se omezovat platby vyúčtování kartou a co dalšího bude následovat to možná uvidíme. Mnozí jejích klienti využívají asi pouze jejích výhody a bonusy nebo se zaregistrovali pouze proto aby shrábli odměnu za to a dále už na Twisto kašlou nebo příliš nevyužívají jejích placené služby. Takoví klienti jsou pro nich asi proděleční.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 4. 2020 08:45

vlazy píše:Možná se už pomalu blíží ke krachu čemuž bych se ani příliš nedivil. ... Mnozí jejích klienti využívají asi pouze jejích výhody a bonusy nebo se zaregistrovali pouze proto aby shrábli odměnu za to a dále už na Twisto kašlou nebo příliš nevyužívají jejích placené služby. Takoví klienti jsou pro nich asi proděleční.


Moje zkušenost (od února proplaceny 3 bonusy á 50Kč, ze zbývajících registrací po 300/500 stále přesně nula) tomu odpovídá. No, asi nejvyšší čas to vyreklamovat (a případně poslat FA), než zavřou krám.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 08:50

Možné je samozřejmě všechno, ale myslím, že Twisto má teď spíš expanzní plány.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 4. 2020 10:42

Expanzní plány možná mají od začátku, ale asi se jim to nedaří realizovat tak jak si to naplánovali. Puberťáci si možná naivně mysleli, že jednoduše přilákají do toho spoustu lidí kteří jim budou vydělávat velké peníze a nyní asi zjišťují, že to není až tak jednoduché jak si mysleli.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 10:54

V tom Polsku se nedaří? Ani nevím. A má být spuštěno Twisto v Rumunsku.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 19. 4. 2020 08:42

Včera odpoledne tři neúspěšné pokusy o platbu Twistem uloženým v Apple Pay - vždy stejný problém: přiložen odemčený telefon k terminálu - hlášení o rychlé manipulaci s telefonem - opětovné přiložení - požadavek na zadání odemykacího symbolu - požadavek terminálu na zadání PIN (!) - zamítnutí transakce.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 19. 4. 2020 10:27

Běžná věc s kartou RB v Apple Pay v Kauflandu. U mě tamní tamní terminál opakovaně vyfakoval i s Google Pay bez ohledu na typ karty. Nemusí to být Twistem. (Použil jsem plastovou.)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lenka_2 30. 4. 2020 12:18

Minarjo šíří ve vláknu Hello bank! fámu, že akce Twisto Standard na rok zdarma bude za pár dní předčasně ukončena. Já teda akci taky využívám a nic takového mi nenapsali. Naopak v e-mailu z 5.2. se píše "Pokud narazíte na to, že tarif Standard je za 49 Kč, tak vězte, že právě vás se tahle informace netýká."
Případný poplatek si lze ostatně kdykoli vynulovat, takže kdyby něco, tak hodlám takto učinit s odkazem na citovanou větu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 4. 2020 18:23

Já mám na rok "zdarma" vedení premium, vánoční akce s T-Mobile, takže jim taky určitě nic platit do 9.12. nebudu :-D . Kdo mohl v prosinci vlastně vědět, že ta karta s lepšími kurzy bude nakonec pro rok 2020 zbytečná, že? :D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 4. 2020 23:45

Žádnou fámu, Lenko, Twisto prostě nedrží sliby, a to jsem se ještě při přistoupení na tu nabídku (zkraje února) cíleně ptal, na jak dlouho to je (a bylo mi odpovězeno že rok, teď už to ale najednou u mě neplatí :( ). Cca před týdnem mně přišel cílený email (začínající mým jménem atd), že karta zdarma mi zkrátka 5.5. končí. A pokud nechci platit těch 49 Kč měsíčně ani za poměrnou část května, musím tarif do konce dubna změnit na Online, aby změna proběhla od 1.5., karta byla deaktivována a poplatek neúčtován. E-mail (zaslaný od Kateřiny z Twista, od ní tyto různé nabídky chodí) zněl zcela jasně, nebyl v něm ani náznak mnohoznačnosti, prostě od 5.5. kliente plať, a když se ti to nelíbí, tak do konce dubna změň tarif. Hned jsem na něj odpověděl, co to má znamenat a zda dokáží tedy držet slovo, ale ani za 4 dny žádná reakce, dělají mrtvého brouka :( - tarif jsem tedy změnil zpět na online a teď po půlnoci mi změna byla potvrzena. Tedy buď z nějakého důvodu roční nabídku zkrátili jen mě, nebo podobný email přijde více lidem dle toho jak si to aktivovali, nevím. Ale co, zase tak klíčová pro mě fakt Twisto karta není, nic extra navíc mi nenabídla.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 5. 2020 05:55

My pouzivame manzelcinu kartu, protoze ji na pocatku unora nabidli, ze, kdyz provede jednu platbu (mela ji tehdy deaktivovanou na tarifu online), tak muze mit rok tarif Standard zdarma. Vyuzili jsme toho, mou kartu jsme deaktivovali a tu manzelcinu mame nejak od toho brezna porad gratis. Zadny email neprisel.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků