Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod .357 1. 3. 2021 09:57

Také mi to při pokusu zaplatit vyúčtování hlásí chybu. Mám tam nastavenu kreditku od mBank, takže chyba někde u Twisto.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 3. 2021 10:18

Pomohlo nepoužít zapamatovanou kartu a vyplnit tedy údaje karty znova, jak píše @chnapka_cz, díky. Ale je to divné, protože v Twisto jsem měl zapamatovanou jak Curve, tak mBank, a s mBank to šlo (druhé vyúčtování v rodině) a Curve ne. Teď už tedy ok.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 3. 2021 11:29

Mně to dneska ráno zaplatit šlo. Pravda ale je, že to byla první platba novou Curvou, kterou mi poslali v pátek jako náhradu za expirovanou.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 1. 3. 2021 12:32

Zajímavé - v únoru jsem měl Standard tarif (pozůstatek z doby, kdy ho dávali zdarma) a nic mi nenaúčtovali (vyúčtování jsem měl nulové, protože jsem vše buď splatil před vyúčtováním nebo to otevřeným splitem převedl do dalšího měsíce).
Nevím, jestli to bylo tím nulovým vyúčtováním, nebo to nechali zdarma o měsíc déle než avizovali, nebo ten poplatek naběhne později, nebo je jiná příčina.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod BurgeConnouer 3. 3. 2021 14:26

Nechápu, proč by takové žádosti měly být podávány, dobře, jen kvůli cashbacku, ale abych mohl nakupovat zboží a postupně splácet dluh, nedělám to, proč kupovat něco, co si nemůžeš dovolit, jen pokud to není pracovní nástroj
BurgeConnouer
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 3. 3. 2021 14:30

zjistil jsem, že nejde udělat gbit úhrady twisto zpět na twisto kartu. Je fakt, že jsem to dlouho nedělal, tak mě to trochu překvapilo. Dřív (jak jsem teď našel už to bylo v červenci 2020) to normálně šlo...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 3. 3. 2021 15:05

Twisto zablokovalo spoustu věcí, které šlo dřív normálně dělat...
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 3. 3. 2021 18:52

to už nejde dlouho
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švagr 9. 3. 2021 18:38

Zajímavé, Twisto změnilo ověřování kreditek a přeposílá data ze svého formuláře na platební bránu. Takže se k vlastní platební bráně už nedostaneme. Když pominu bezpečnostní otázky, které jsou nejasné, znemožňuje tak platby například Curve. Je zajímavé, jak se ty fintechy vzájemně likvidují, jen Curve nic neblokuje. To tažení proti Curve mě jenom utvrzuje o genialitě jejich cesty.

EDIT: Omluva Twistu, protože Curve to bere jako platbu MCC6012 a já měl vypnutý Curve Fronted. Aspoň jsem ušetřil za poplatky, když platba neprošla.
Naposledy upravil Švagr dne 10. 3. 2021 18:31, celkově upraveno 1
Švagr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wurk 9. 3. 2021 18:57

ted to maji celkove nejak rozesrany, chvilku hazi pokus o platbu chybu 500, pripadne to tvrdi, ze nejde uhradit, protoze mesicni limit, co neni
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 19. 3. 2021 15:14

5% cashback za nákupy potravin při platbě Twisto kartou. Max. 500 Kč v březnu a 500 v dubnu.

Z každého nákupu potravin dostaneš 5 % z útraty zpět jako kredity, které využiješ na platbu dalších nákupů (třeba potravin). Dohromady můžeš ušetřit až 1 000 Kč.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 19. 3. 2021 15:32

Švagr píše:Zajímavé, Twisto změnilo ověřování kreditek a přeposílá data ze svého formuláře na platební bránu. Takže se k vlastní platební bráně už nedostaneme. Když pominu bezpečnostní otázky, které jsou nejasné, znemožňuje tak platby například Curve. Je zajímavé, jak se ty fintechy vzájemně likvidují, jen Curve nic neblokuje. To tažení proti Curve mě jenom utvrzuje o genialitě jejich cesty.

EDIT: Omluva Twistu, protože Curve to bere jako platbu MCC6012 a já měl vypnutý Curve Fronted. Aspoň jsem ušetřil za poplatky, když platba neprošla.

nevím co jsi platil, ale měl jsem za to, že Curve Fronted se týká jen plateb např. státní správě a pod, kde Curve uplatňuje nějaký poplatek při platbě kreditkou. Při běžných platbách by se s tím normální uživatel snad ani neměl potkat. Nebo je to jinak?

-- 19. 3. 2021 15:37 --

Lenka_2 píše:5% cashback za nákupy potravin při platbě Twisto kartou. Max. 500 Kč v březnu a 500 v dubnu.

Z každého nákupu potravin dostaneš 5 % z útraty zpět jako kredity, které využiješ na platbu dalších nákupů (třeba potravin). Dohromady můžeš ušetřit až 1 000 Kč.

a k tomu aktuálně 300 Kč pro nového uživatele.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Švagr 19. 3. 2021 19:49

Nevim jak ostatnim, ale mě Curve ke všemu s MCC6012 přidává poplatek. Takže konec plateb Curve u Twisto, Revolut atd. s jakymkoliv podkladem.
Švagr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 3. 2021 19:57

Mně teď poprvé neprošlo (zřejmě kvůli Fronted) Twisto přes CRV+HB (minulý měsíc ještě jo). Revolut jsem ještě přes CRV nezkoušel, ale zatím šel. Poplatek mi CRV žádný nepřidávala. Ale usuzuji z toho, že bonus HB z Twista už by nebyl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlkoslav 20. 3. 2021 11:37

Platil jsem 12.3. Twisto Curvou a pokud mě zrak nešálí, poplatek žádný. Ani netuším, na základě čeho by měl být účtován.
vlkoslav
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků