Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 9. 2019 10:16

Není, ale proč bych to dělal. Není ani na originálních složenkách.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 17. 9. 2019 21:55

ICO po mě chtěli dodatečně doložit. Tak sem ho zaslal. Platím to firmě co je s.r.o.
A neprošlo to stejně. :-l ale jak sem psal, účet mají u Airbank.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 9. 2019 22:23

Jak jsem psal výše, IČO jim vždy píšu, když posílám z platebních instrukcí vygenerovanou složenku na plati@twisto.cz. A to jednak do předmětu emailu (s jménem příjemce-předmět se pak v přehledu Snapů na webu zobrazuje) i do jména samotného souboru se složenkou (jpg či pdf). Díky tomu se mě nikdy na nic neptali a nepozdrželi platbu do dodání IČO, jak zde někteří psali. V podmínkách Twisto Snap je jasně uvedené, že IČO musejí znát, tak proč jim ho takto neuvádět rovnou. Jinak ho musejí nejspíš googlit a když není výsledek jednoznačný (víc firem daného či obdobného jména), ptát se na něj. Jen tak lze vysvětlit, že se na IČO ptají u menších méně známých firem.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 9. 2019 05:04

Aha, tak podmínky jsem zřejmě nečetl (nebo ne důkladně), ale nikdy se mě na nic neptali a kromě zdánlivě duplicitních plateb vše prošlo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 9. 2019 11:08

Asi jsi měl štěstí na natolik známé a dle jména společnosti jednoznačné instituce, že v Twisto neměli problém s jednoznačným určením IČO dle vyhledávání v ARESu. U méně známých firem s opakovaným/podobným názvem, jak už tu někteří psali, Twisto chce dodatečně IČO zaslat kvůli jednoznačnosti a aby si mohli najít, zda firma je "živá", případně jaký je její předmět podnikání, a platbu pak provedou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 18. 9. 2019 22:02

Aktuálně u vaší Twisto karty řešíme technický problém způsobený ze strany vydavatele karty společnosti WireCard bank.
Twisto karta tedy v tuto chvíli nebude fungovat a transakce tak budou zamítány. Kolegové z IT a karetního oddělení již pracují na nápravě přímo s vydavatelem karty. Bohužel v tuto chvíli nedokážu říci, kdy bude chyba opravena, ale věřím, že kolegové to stihnout v co nejkratší době.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 19. 9. 2019 07:25

Tak Curva má taky kus másla na hlavě se svými nepravdivými hláškami "insufficient funds on your Twisto card", které nekriticky přebírá a podepisuje se pod ně svým jménem. ;-)
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 9. 2019 08:51

@Lenka_2:
Tak ta hláška Curve není vůbec nesmyslná. Jen tento typ hlášek špatně chápeš (v příliš úzkém úhlu pohledu), to ale nejsi sama.
Pokud nějaké kartě nefunguje processing plateb jako teď u Twisto/Wirecard, tak hláška o nedostatku prostředků na účtu je typická, která se i na terminálech/v odpovědích banky na požadavek blokace zobrazuje. Tento neúspěch od karty plátce je totiž myšlen jako nedostatek dostupných peněz na účtu. Tedy ne nutně z důvodu že tam ty peníze opravdu nejsou (jak to mnozí, často i obsluha terminálu v obchodech, chybně chápou), ale zkrátka ta hláška znamená, že daný objem peněz momentálně není technicky dostupný - ať už kvůli chybě processingu banky/vydavatele karty, skutečně nízkému zůstatku, nebo třeba překročení karetního limitu nastaveném v bance.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 23. 9. 2019 18:58

Dotaz k Twisto. Byla vám podpora ochotna převést provedenou platbu na jiný účet? Měl jsem jeden s nedokončenou registrací a druhý s bonusem. Samozřejmě jsem to omylem zaplatil přes ten nedokončený, protože jako identifikátor se zjevně (a logicky) používá email.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stevex22 24. 9. 2019 10:22

Mělo by to jít pokud si na požadovaném účtu v nastavení přiřadíš v záložce pojmenované "Více emailů", zadáš email z nedokončeného účtu, na který si omylem zaplatil. Minimálně na nové platby mi to funguje.
Stevex22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 24. 9. 2019 12:26

Tak mi Twistka zase začala fungovat, výpadek trval 9 dní. Takže mám aspoň záminku proč si vynulovat poplatek.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 24. 9. 2019 12:43

Díky, spojilo mi to ty dva účty, ale neodečetlo kredit. Podpora nereaguje, tak asi nezbyde než udělat ještě jeden nákup pro vyčerpání kreditu a tohle splatit bez bonusu.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 9. 2019 05:44

do konce září přidám dalších 150 Kč za použití mého kódu pro nové uživatele Twisto, tedy bude mít 300 + 150. Viz profil nebo SZ.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 25. 9. 2019 07:12

Ja nabizim 200kc ze sve odmeny...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 9. 2019 08:29

Co je člověk schopen udělat pro pár drobáků... :-D
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků