Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 8. 2019 09:28

Jak se žádá o zvýšení kreditu? Je něco rovnou v aplikaci?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 8. 2019 09:57

drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 8. 2019 18:33

Ráno jsem žádal z 25k (to mám od začátku = dubna), s lehkými obavami, protože používám jen snap, a dostal 70k. Kreditky mám cca 250k. Jinak díky všem za odpověď, z popisu na Twistu jsem získal dojem, že těch 25k je nejvíc a vše nad je mimořádné).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 8. 2019 18:43

Chtěli k tomu něco?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 8. 2019 20:05

Jo, doložení příjmů - "výplatní páska, výpis z účtu, nebo daňové přiznání (v případě OSVČ)."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 8. 2019 22:09

Třeba jedna výplatní páska?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 8. 2019 05:16

Z jednotného čísla bych usuzoval, že jo, ale nevím, jsem OSVČ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod edrush 15. 9. 2019 19:29

má tu někdo, prosím, vyzkoušené, jestli lze twistem platit:
- platby záloh do SVJ
- vklad prostředků na portu.cz
- úhradu pojistného u české pojišťovny?
edrush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumpmans 15. 9. 2019 19:56

česka pojistovna funguje
ostatni jsem nezkousel
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 9. 2019 20:29

Zálohy služeb bydlení SVJ, nájemné+služby obecního bytu, kde bydlí mamka, zálohy elektřiny, internetu, mobilu, životní i neživotní pojištění, pravidelné investice do podílových fondů, měsíční platby do penzijka a stavebka, to vše Twisto zvládá (osobní zkušenost). Takže i portu.cz (které ale blíže neznám) by mělo jít, když jde v principu o obdobu investice do fondů. Nelze tím dle Twisto Snap podmínek platit bankovní dluhové produkty, tedy úvěry, kreditky, hypo atd, není ani k platbám na soukromé účty, proto vždy musejí znát IČO příjemce.
Vše ze jmenovaného, od čeho nemám fakturu, ale jen pokyny k platbě převodem (což je většina) předkládám na plati@twisto.cz jako obrázek složenky typu A vytvořený programem Složenky. Detaily jsem psal ve vláknu Česká pošta, kde se někdo na nějaký složenkový SW ptal, zde:
viewtopic.php?p=12360246#p12360246
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 17. 9. 2019 08:07

Minarjo: me tedy najemne zamitli, ze pry ucet Airbank a to sem jim zaslal Ico i Dic.Pry dotycna osoba neni platcem DPH.l a bla bla.Tak sem jim napsal,ze airbank nerozlisuje co je firemni a osobni ucet a stejne smula
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 17. 9. 2019 08:48

marvy píše:Minarjo: me tedy najemne zamitli, ze pry ucet Airbank a to sem jim zaslal Ico i Dic.Pry dotycna osoba neni platcem DPH.l a bla bla.Tak sem jim napsal,ze airbank nerozlisuje co je firemni a osobni ucet a stejne smula

Asi mají problém proplacení nájmeného soukromé osobě. U SVJ a obecních bytů funguje bez problémů...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 9. 2019 09:10

Ano, v mém případě šlo o nájem obci (byt mamky) a zálohy na služby našemu SVJ mého bytu. Že by v tom hrál roli účet příjemce se divím, myslel jsem, že to hledají jen dle IČO, zda společnost existuje, předmět podnikání odpovídá a její jméno se shoduje. Možná jsou přísnější než jsem čekal, zvlášť u těch plateb soukromníkům/živnostníkům.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 9. 2019 09:26

U složenek žádné IČO není, takže tam ho nemohou ani ověřovat. (Jasně mohou hledat podle jména.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 9. 2019 09:48

ičo není problém uvádět
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků