Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 12. 2020 18:22

ještě 20.11. mi prošel gbit platby v Lidlu z Air na Twisto virtuálku (tarif Online). Dnes mi odmítá mezi stejnými kartami gbit s hláškou jak píše výše retron.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 12. 2020 11:39

taky při pokusu o gbit na Twisto virtual (v tarifu Online) vyskočí na chvilku v CRV hláška, že "Preauth on new card wasn't authorized."
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 9. 12. 2020 12:07

milanBrno píše:Jde zaplatit celych 12tis. kartou...(resp. libovolna castka)
Pozn. staci cist tohle vlakno nebo premyslet...!


Ahoj, můžete mě někdo naťuknout jak na to? Vůbec nic mě nenapadá, než to že zaplatit 2000 kč převodem a pak doufat, že zbylých 10tisic půjde už zaplatit kartou, díky moc
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 9. 12. 2020 14:09

jo přesně tak, akorát pozor na to, někdy při částečné platbě zvlášť blízko 15ho to rovnou posunou do dalšího měsíce a musíš to reklamovat a manuálně to změní
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 9. 12. 2020 17:16

Ještě bych měl dotaz ohledně Splitu. Jde poslat Split někomu kdo nemá Twisto účet? Třeba zadat email + tel číslo a tomu dotyčnému přijdou platební údaje? Třeba do mailu link na platební bránu, QR kod, nebo jenom číslo účtu, častka a VS kam poslat peníze? Nebo Split jde pouze poslat tomu, kdo má Twisto účet? Mám jen tarif Online a tam Split nejde, tak proto zjišťuji od zkušenějších kdo má vyšší tarify. Díky moc
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 12. 2020 19:14

pivinecek píše:
milanBrno píše:Jde zaplatit celych 12tis. kartou...(resp. libovolna castka)
Pozn. staci cist tohle vlakno nebo premyslet...!


Ahoj, můžete mě někdo naťuknout jak na to? Vůbec nic mě nenapadá, než to že zaplatit 2000 kč převodem a pak doufat, že zbylých 10tisic půjde už zaplatit kartou, díky moc

Ano, takhle to jde. Zaplatit všechno kromě 10 tisíc převodem, zbytek kartou.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod esquire 9. 12. 2020 22:45

pivinecek: Ano, jde to. Tomu cloveku prijde mail s instrukcemi k platbe.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 12. 2020 06:36

A všimli jste si, že milanBrno tvrdí, že jde zaplatit celých 12k/libovolná částka kartou (tedy ne částečně jinak a 10k kartou)? (Pravděpodobně ale hovoří právě o Splitu, což vyžaduje vyšší tarif, takže tak nemohou zaplatit úplně všichni.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 12. 2020 10:47

Milan nemusí nutně myslet jen použití Splitu. Ano, přes něj lze rozdělit třeba větší platbu na dvě (mezi dva Twisto účty nebo i uživateli bez Twista) a uživatelé online tarifu jako já mají v tomto případě (absence funkce Split) smůlu. Ale je druhá cesta: pokud někdo má více menších plateb, je zde přeci možnost přes postupnou úhradu každé platby zvlášť kreditkou v rámci měsíce, a jakmile je dosaženo limitu 10k pro platby kartou, tak zbytek už nehradit nijak, nechat neuhrazené platby zdarma vyúčtovat pro souhrnnou úhradu do měsíce dalšího a uhradit to v něm. To je tedy taky možnost, ale pak to ubere z toho dalšího měsíce.
K uvedenému příkladu: když hypoteticky někdo utratil přes Twisto (jejich kartou, Snapy, online Twisto na eshopech) řekněme těch 12 tisíc, tak mohl během listopadu uhradit kreditkou jednotlivé platby až do 10 tisíc (nepovolí to ani o haléř kreditkou víc) a zbytek 2 tisíce nechat vyúčtovat a zaplatit teď kreditkou zkraje prosince. No ale tím pádem už dotyčnému na prosinec pro platby kreditkou zbyde limit jen 8 tisíc. Tedy dá se to "převalit" do dalšího měsíce, ne ale nekonečně, pokud by snad nad 10 tisíc mělo být pravidelněji. Připomínám, že v Twisto appce v menu Více-Moje limity je hezky vidět, kolik daný kalendářní měsíc lze ještě kreditkou uhradit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 10. 12. 2020 12:30

no ale ty částečné úhrady kartou se započítávají do souhrnného limitu, takže to vyjde vlastně nastejno, resp. dle čerpání v jednotlivých měsících, ale u větší platby to lze stejně pouze částečnou úhradou až po vystavení vyúčtování a to ještě pozor na to aby vám částečnou úhradou nepřevedli automaticky splátku do dalšího měsíce
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 12. 2020 12:35

minarjo: No, ale ono šlo o jednu fakturu ve výši 12k.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 10. 12. 2020 12:36

a nejde zaplatit částečně transakci převodem a pak zbytek kartou? Např. transakce 12000 Kč, převodem zaplatím 2000 a zbytek kartou?
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 12. 2020 12:41

ale o tom zde už dobrou čtvrt hodinu hovoříme, Plho
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 12. 2020 13:01

Myslel jsem že píše o faktuře na 12 tisíc od Twista, tedy že nechal průběžné útraty během měsíce sloučit prvního do jedné jejich souhrnné faktury (po tomto vystavení Twisto měsíční faktury už je samosebou na dílčí úhrady jednotlivých plateb pozdě). Pokud ale šlo o fakturu externího subjektu (jediná takto velká částka uhrazená přes Twisto Snap), pak samosebou smůla, to můj popis nepomůže.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod pivinecek 10. 12. 2020 17:04

Ano, byla rec o jedne fakture na castku 12.000 czk. Cili platba kartou nesla s hlaskou, ze jde kartou platit max. 10 tisic
pivinecek
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků