Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 6. 2020 13:22

peter23p píše:Tak asi útrum s protáčením plateb

https://www.mesec.cz/clanky/twisto-osek ... tiz-drahe/

Ale o tom tady již dobré dva dny hovoříme, Mlho!
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 6. 2020 13:39

V článku je chyba ohledně Diners Club (ale to samozřejmě nesouvisí přímo s Twistem).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 3. 6. 2020 19:25

Njn, všechno někdy končí. Ale zase to byly pěkné roky, ne? :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dalich 3. 6. 2020 23:16

Lafayette16 píše:V článku je chyba ohledně Diners Club (ale to samozřejmě nesouvisí přímo s Twistem).

Článek už neexistuje. Blbec jsem jej právě omylem smazal místo jiného. Takže doufám, že jej vývojáři obnoví a pak opravím i tu chybu...
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 6. 2020 22:38

"Z debetních karet je kurzově nejlepší karta Banky CREDITAS."
Je lepší než mKarta Svět?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 5. 6. 2020 00:05

Ha, vida, je to šul nul. Dopíšu!
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2020 06:26

Šul nul? Mám to sice jen z informací zde a informací od obou bank, ale DK BC by měla mít přirážku ke středu kolem 1,0 % a mK Svět 0,2 %. Něco se změnilo?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 6. 2020 10:45

Tady je můj minitest. A to jsem porovnával Světovou Visa, MC by měla být ještě o fous lepší

viewtopic.php?f=316&p=12402232&style=default
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 6. 2020 09:24

Na konci března jsem dobijel revolut přes crv kartu s podkladovkou Twisto. To už tu někteří psali že jim to nejde vod února, teď zkouším pár tisíc a nejde to provést, podařilo se to někomu od dubna doteď dobít revolut?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 6. 2020 10:39

audiobullys píše:Na konci března jsem dobijel revolut přes crv kartu s podkladovkou Twisto. To už tu někteří psali že jim to nejde vod února, teď zkouším pár tisíc a nejde to provést, podařilo se to někomu od dubna doteď dobít revolut?

Ano, omylem a vřele nedoporučuju, zaplatí to za tebe Curve a Twisto tě bude bombardovat zprávami o zamítnuté platbě, dokud to nenecháš přeúčtovat jinam.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pospa874 16. 6. 2020 15:24

Lol Phirae píše:Ano, omylem a vřele nedoporučuju, zaplatí to za tebe Curve a Twisto tě bude bombardovat zprávami o zamítnuté platbě, dokud to nenecháš přeúčtovat jinam.

To ti jako psali ze supportu Twisto? Na e-mail? V dubnu jsem dobíjel přímo Twisto kartou Revolut a tenhle měsíc mi to už nejde. A když bys to dal na Twisto přes GBiT tak bys s tím udělal co?
Pospa874
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 16. 6. 2020 18:54

Taky se mi nekdy v zime podarilo dobit Revolut pres Curve s podkladem Twisto a do aplikace Twisto pak chodily neustale nejake zpravy o zamitnute transakci. Bylo to hrozne otravne. Musel jsem to poresit s Curve, aby si to strhli z jine kreditky.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 6. 2020 18:55

Ne, z Twista mi nic použitelného nenapsali, řešeno s podporou Curve. Twisto aplikace v telefonu posílala notifikace o zamítnuté platbě několikrát za hodinu.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 10:48

Nebylo by jednoduzsi vypovedet ty zmr.. co protaceji penize?

Nevidim jediny rozdil mezi zmr.. prodavajicimi zivotni pojisteni aj. Proste zneuzivani s okradanim konkretnich subjektu ;-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 21. 6. 2020 21:17

Teď se mi po delší dobu (cca 2-3 týdny) nedaří provést kartou Curve GBIT z podkladové KK HB na kartu Twisto. Předtím to běžně fungovalo - po dobu cca 1/2 roku.

Curve po neúspěšném pokusu píše "Preauth on new card wasnt authorized",
Twisto k tomu hlásí "Zamítnutá platba - Platbu se nepovedlo provést".

Má s tím někdo zkušenost?
barnyss
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka