Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 7. 2020 19:47

Udělal jsem pokus. A vybral peníze z bankomatu RB kartou Curve s podkladovou kartou Twisto bílou (tou původní Wirecard). Naprosto bez problémů a hladce vše prošlo.
Transakci vidím jak v Curve, tak v Twistu.

Žádný velký význam to asi nemá, ale funguje to.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 9. 7. 2020 19:55

Význam to má, když můžeš výběr hotovosti splatit jinou kartou, která dává bonus. Nebo to nejde?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 20. 7. 2020 21:30

Myslite, ze jeste pujde splatit cervencove vyuctovani vyssi nez 10k platebni kartou? Nedopatrenim jsem 10k presvihl.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 20. 7. 2020 21:39

To zaplať v tomto měsíci a mělo by to jít.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 20. 7. 2020 22:42

OMG, sedim si na vedeni. Tu vetsi platbu, co mi to presvihla, vlastne muzu zaplatit kreditkou ted a uvidim, jestli zbytek cca 9k pujde splatit v srpnu po vystaveni vyuctovani.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 7. 2020 15:42

Zajímavé, dnes těsně za sebou 2 platby - jedna Twisto přímo, jedna Twisto přes Curve. Platba přes Curve je už zaúčtovaná v Twistu, ta přímo provedená zatím ne, zatím jen zablkovaná a nezapčtovaná...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 21. 7. 2020 23:21

Schwarzie píše:OMG, sedim si na vedeni. Tu vetsi platbu, co mi to presvihla, vlastne muzu zaplatit kreditkou ted a uvidim, jestli zbytek cca 9k pujde splatit v srpnu po vystaveni vyuctovani.

Bojím se, že to nepůjde - viz https://blog.twisto.cz/menime-obchodni- ... -i-twisto/
pokud ještě před měsíčním vyúčtováním zaplatí položky celkem za 2000 Kč, bude moci uloženou kartou zaplatit měsíční vyúčtování maximálně ve výši 8 000 Kč.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 22. 7. 2020 06:22

Ale to platí až od 1.8. ne? Takže když v srpnu něco zaplatí, tak mu to sníží možnost splatit srpnové vyúčtování.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 7. 2020 07:06

Takhle: Jen Bůh a Twisto ví, jak to bude, ale podle podmínek může v červenci zaplatit kartou cokoliv a limit se má vztahovat jen na to, co bude uhrazeno po 1.8.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 22. 7. 2020 13:32

Jestli máš v rodině někoho s Twisto kartou, můžeš to splitnout a tím i případně přesunout do dalšího měsíce.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 22. 7. 2020 18:46

No nevím, split se už třetí den marně snažím realizovat, vždycky to u toho, komu pošlu split email, skončí na ověřování osoby.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 22. 7. 2020 21:07

Já s tím problém nemám, ale splituju na osoby, na které jsem už splitoval.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 7. 2020 21:08

Nejspíš budu platit dovolenou letos přes booking, funguje přes ně karta Twisto?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 30. 7. 2020 23:34

barnyss píše:No nevím, split se už třetí den marně snažím realizovat, vždycky to u toho, komu pošlu split email, skončí na ověřování osoby.

Je tady ještě někdo další, komu nefunguje split? Zkoušel jsem dva splity na dva různé známé bez Twisto účtů a oběma to hlásí „Ověření momentálně nefunguje, kontaktujte zákaznickou podporu“. Už to týden řeším s Twisto a zatím mi napsali:

Naše IT oddělení se stále snaží problém vyřešit, jelikož nemůžeme přijít na to, kde je problém. Chyba se ukázala pouze u dvou našich klientů a jedním z nich jste byl vy. Jakmile budu mít víc informací, budu Vás informovat.

Nechce se mi nějak věřit, že jsme pouze dva klienti s tímto problémem :-)
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 4. 8. 2020 09:00

Dnes jsem zaplatil celou složenku (cca 17 000 Kč) kartou a bez problému. Asi Twisto ještě nestihlo zavést limit, tuším, že měl být platný od prvního srpna, tak jen takové info.
cz01
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka