Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Honza.yr 25. 11. 2020 16:32

Jakým způsobem lze nyní vybrat/převést z Twista hotovost?

Zkoušel jsem Twisto kartou dobít Revolut, ale neprošlo to. Zkusil jsem taky dobití přes Curve (Twisto -> Curve -> Revolut), také bez úspěchu. Autorizační platby pro přidání Twisto karty do Curve ale prošly. (U Twista mám tarif Standard.)

Jak jsem pochopil z tohoto vlákna, tak by měl fungovat výběr Curve kartou (napojenou na Twisto kartu) z bankomatu, je to tak? Je nějaká další varianta výběru/převodu hotovosti?

Díky moc :-)
Honza.yr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hhh 25. 11. 2020 16:52

Výběr z bankomatu by měl být právě blokován.
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 25. 11. 2020 17:40

Měl...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Honza.yr 25. 11. 2020 18:13

:-(

A jiný způsob získání hotovosti z Twista tedy už není?
Honza.yr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 25. 11. 2020 18:52

Tady má někdo extra dlouhý vedení...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 29. 11. 2020 11:55

mojmax píše:Dle pravidel bys neměl mít kód přímo v podpisu, ale v až v profilu.

Již sem tedy upravil ;-)

edit: tuším, ale že peliculiar ve vlákně Moneta, má ten promokod vidět v podpisu také a nevadí to. :hm
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 1. 12. 2020 10:49

Prehodil jsem tarif na Online a vypadla mi Twisto karta z Apple Pay, zil jsem v domneni, ze pro online platby zustane nebo to se tyka pouze Curve?
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 12. 2020 11:05

pokud se nepletu, v online tarifu je karta jen na online platby. Takže ne apple pay/google pay. Ale přes curve by to mělo fungovat
jenda_s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 12. 2020 11:34

a nezustane jen ta virtualni?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 12. 2020 11:39

ano, zůstane virtuální, plast přestane fungovat
jenda_s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 1. 12. 2020 11:54

mluvím o té virtuální, a nefunguje mi ani CRV GBiT
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 12. 2020 12:05

FAQ:
Je Twisto virtuální karta zdarma?
Ano. Virtuální karta je zdarma pro tarif Online, ve kterém s ní lze platit pouze online. V tarifu Standard a Premium ji lze přidat do Apple Pay nebo Google Pay a platit s ní i v kamenných obchodech. Tyto tarify jsou zpoplatněny – tarif Standard je za 49 Kč měsíčně, tarif Premium za 99 Kč měsíčně.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 12. 2020 14:11

Díky za postup k nulování poplatku, teď jsem se vytočil akorát tak, že jsem twisto rovnou po telefonu zrušil. Poplatek za tarif premium mám do 6/12 odpuštěn, chtěl jsem tedy dnes převést na nulový/online účet..lze, ale až od 1/1, výsměch..zrušení údajně 30 dnů od následujícího měsíce..kde to ***** jsme? Každá banka zruší do 30 dnů od zadání požadavku o zrušení produktu.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 12. 2020 14:55

pokud vím, změnu šlo provést od následujícího měsíce. Pokud ti třeba k 6.12. končí jinak placený tarif zdarma, a měníš na Online, tak doplatíš poměrnou část placeného do 31.12. a od 1.1. máš už Online zdarma. Aspoň tak to proběhlo kdysi u mne.
A myslím, že stačilo vypovědět v tom měsíci, tedy kdykoliv v prosinci, pokud by mi změna stačila až od 1.1.
Pokud bych nechtěl platit poměrnou část, zažádal bych o změnu během listopadu a od 1.12. by byl nový tarif.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 1. 12. 2020 17:19

Ano změna stačí k poslednímu dni v měsíci a nasledující měsíc už je dle nového tarifu. Na vyšší to lze okamžitě (vyzkoušeno včera a dnes). Bohužel v Online tarifu virtuální karta nefunguje ani v ApplePay ani navázaná v Curve (platba, výběr ani GBiT), píše to, že kartou nelze platit v kamenných obchodech.
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka