Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 5. 2019 07:30

A kdo chce 400kc odmenu, tak staci napsat a vyuzit muj kod (100kc dam ze sveho)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Revolut , Moneta , atp.)
Zabava: HBO GO za 50kc
milanBrno
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 2. 5. 2019 12:12

Dá se zaplatit Twistem faktura za elektřinu/plyn/vodu i v případě, že jméno na faktuře nesouhlasí? Adresa souhlasí.
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 2. 5. 2019 12:19

Já tím platil stavebko synovi i manželce (stejný příjmení) a prošlo to.
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 5. 2019 12:53

Dr.D píše:Dá se zaplatit Twistem faktura za elektřinu/plyn/vodu i v případě, že jméno na faktuře nesouhlasí? Adresa souhlasí.

Pravidelně platím vodu, elektriku a plyn na jméno manželky a všechno OK.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 3. 5. 2019 17:03

Jen několik postřehů z posledního používání:
- pokud je požadovaná úhrada faktury (Snap) těsně pod hranicí celkového finančního limitu na Twisto kartě, je odmítnuta pro nízký limit (i když je na účtu k dispozici v danou chvíli dostatek prostředků)
- po pár měsících používání jsem kvůli tomuto odmítnutí (viz výše) požádal o navýšení limitů a po zaslání jedné výplatní pásky obratem zvednut limit na dvojnásobek
- k proplacení přijali i připomenutí k platbě (pojišťovna neposlala složenku/fakturu ale jen dopis s připomenutím že se blíží platba pojistného)
- faktura (Snap) zaslaná k proplacení snižuje celkový objem dostupných prostředků ihned po akceptaci platby ze strany Twista (i když je splatnost až za několik týdnů)
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 5. 2019 18:13

Čemu, prosím, říkáš "těsně pod hranicí"? Oni se při platbě faktury řídí její splatností? (Já zatím měl vše přes složenky, nebo byla splatnost za chvíli, ale to je pak třeba snapovat až krátce před splatností.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 3. 5. 2019 18:52

Twisto limit 15 000 Kč, faktura k platbě 14 865 Kč. Do Snapu zadáno poprvé 28.4., splatnost 1.6. Zamítnuto pro nízký Twisto limit 30.4.
Po navýšení Twisto limitu na 30 000 zadáno znova 2.5. a schváleno 3.5. (s úhradou k 31.5. s tím, že lze požádat o dřívější úhradu, pokud požaduji dřívější platbu).
Nejde o fakturu ale Připomenutí platby pojistného (ale jsou v ní uvedeny info jako ve standardní faktuře: částka, účet a VS pro platbu, datum splatnosti, info o plátci i příjemci...).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 7. 5. 2019 14:31

Teď se pohybuji v eurozóně a twisto karta má dobrý kurz 25,69 Kč/eur, pro srovnání Revolut 25,77 Kč/eur
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod uphoun 7. 5. 2019 19:47

Zkusil jsem zaplatit Twisto utratu Curve kartou s podkladovou KK HB a pak udelat GBiT na Twisto a proslo to... Neni to asi k nicemu, ale prijde mi to zajimave :)
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 5. 2019 21:46

Tak leda to protáčení pužít jako bezůročnej úvěr
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 8. 5. 2019 16:44

Twisto zna Curve, neblokuje ji a nehodla, jednou mi ale kartu blokli za podezreni, ze jsem prave pres Curve zaplatil vyuctovani Twista zpet na Twisto ... vysvetlilo se to jako omyl, ale nelibi se jim takove chovani ..

-- 8. 5. 2019 16:45 --

resp. blokl mi kartu Wirecard (prostrednik, vydavatel karet Twisto)
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 8. 5. 2019 20:45

Nevím, jak jste to dokázali, ale mně nejde přidat twisto kartu do curve. Curve to odmítne s hláškou, ze nelze přidat prepaid a gift karty.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 9. 5. 2019 13:22

Dřív to šlo, stejně jako RB karty. Kdo ji stihl přidat, funguje...
jan.za
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 5. 6. 2019 19:04

barnyss píše:Nevím, jak jste to dokázali, ale mně nejde přidat twisto kartu do curve. Curve to odmítne s hláškou, ze nelze přidat prepaid a gift karty.

Mne sla Twisto karta pridat do Curve v pohode tento tyden.

-- 5. 6. 2019 20:05 --

Petr Mara dnes na Instagramu Twista rikal, ze do Twista pujdou pridat jine karty stejne jako do Curve. Kdy, to nerekl.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 6. 6. 2019 14:44

Potvrzuji, dnes se mi také podařilo přidat Twisto do Curve.
barnyss
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka