Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 25. 9. 2019 08:12

Ja nabizim 200kc ze sve odmeny...
Telekomunikace: Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Richee, Twisto, ING, Curve)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 9. 2019 09:29

Co je člověk schopen udělat pro pár drobáků... :-D
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 9. 2019 16:12

do konce září mi za doporučení nabídli 600 Kč místo 300, tak jsem si říkal že se o část podělím.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 9. 2019 17:22

Ty seš takový altruista... :lol:
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 25. 9. 2019 19:45

Nabídli to zřejmě všem :-).
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 30. 9. 2019 18:42

Nevíte náhodou jak se chovají nezaúčtované zahraniční platby při změně tarifu z Premium na Online? Aby mi to při zaúčtování zítra všechno nepodražilo o 5%...
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 9. 2019 18:51

jsem myslel, že ty zvýhodněné kurzy jsou pouze do konce září
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 30. 9. 2019 19:19

Jasně, ale mám tam nezaúčtované dnešní platby (stále je září) v cizí měně asi za 10k. Kurz je lepší o cca 2% než Mastercard. Po zaúčtování se změní základní kurz na aktuální k datu zaúčtování, ale otázka je, zda zaúčtováním v říjnu zmizí i to 2% zvýhodnění (to neovlivním) a při změně tarifu i ta zbylá 3% (to mohu ovlivnit nezměněním tarifu).
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 10. 2019 09:27

Uvidíme zítra. Taky mám platbu v EUR provedenou 30.9. Zaúčtováno bude 2.10., tak jsem zvědav na kurz.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 10. 2019 20:39

Asi to nějak zapomněli vypnout. Transakce provedená v neděli v EUR, zaúčtovaná dneska a kurz 25,34.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 1. 10. 2019 20:57

No ona by spravne ta sleva mela byt dle data transakce. Tak asi fakt je, docela jsem si oddychl, u mne by to byl rozdil pres 500.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 2. 10. 2019 09:52

Tak potvrzuji, že sleva na kurzu se počítá dle tarifu k datu transakce. Zůstalo to víceméně stejné, kurz se při zaúčtování zhoršil jen asi o 0,5%, což se mi mimochodem stává snad pokaždé. Nevím zda mám stále smůlu na kurzové pohyby mezi transakcí a zaúčtováním, nebo tam mají něco systémově, aby to nejdříve vypadalo líp, než to nakonec dopadne.

Jinak Twistu palec nahoru za tu prázdninovou akci, pár tisíc jsem na tom oproti Curve nebo mBank Svět ušetřil.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2019 12:01

někdo tady z fora má na mne delší dobu nedokončenou registraci na kod PEPEK14, prosím o dokončení, děkuji Vám. :-) :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 10. 2019 13:12

noi2 píše:kurz se při zaúčtování zhoršil jen asi o 0,5%, což se mi mimochodem stává snad pokaždé. Nevím zda mám stále smůlu na kurzové pohyby mezi transakcí a zaúčtováním, nebo tam mají něco systémově, aby to nejdříve vypadalo líp, než to nakonec dopadne.

Mám ověřeno na desítkách transakcí (spíš několika málo stovkách), že kurz při blokaci je vždy lepší, než kurz při zaúčtování. (Výjimka byla jedna, ale tam šlo asi o velkou změnu kurzu v průběhu několika dní, nebyhl to kurz EUR/CSK).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 10. 2019 11:31

Nerozumim, k cemu je ta posledni aktualizace aplikace pro iPhone, kdyz mam sice moznost urcit kategorii platby, ale nikde nevidim, kolik jsem v dane kategorii za mesic utratil.
Schwarzie
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka