Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 10. 2019 11:57

Chci se zeptat, uctuje realne Twisto u sluzby Premium poplatek i pri vraceni penez vcas pred vyuctovanim? Jestli ho skutecne zdejsi platite? :)
Jak je to nekde, ze poplatek neni uctovan, kdyz se udela / neudeala neco.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 10. 2019 12:07

poplatek je nabízen vždy: 99,-
je možné si ho uživatelsky snížit až na 0,- (s odůvodněním)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 10. 2019 12:57

ROlda78: to by me docela zajmalo, jako ze na nej nemam penize, jinde napr u Hello Bank mi neni uctovan a tak :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 10. 2019 14:02

ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 14. 10. 2019 11:47

přišlo mailem:
"Když svůj měsíční limit využijete do konce října aspoň z 60 % (tj. minimálně 15000 Kč), za odměnu vám připíšeme 100 Kč v kreditech. Takže stačí do 31. 10. Twisto kartu povýšit na svou hlavní platební metodu a dárek je váš."
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 10. 2019 15:06

mě zase přišla nabídka mít kartu zdarma s tarifem Standard. Při 8 platbách za měsíc mi nechají kartu zdarma aktivní. Odklikl jsem, že tedy jo, ale stejně už v tom pro sebe nevidím nějaký přínos.
Po 3 zkušebních měsících jsem neměl potřebu mít další kartu a něco za ni platit, tak jsem vše uspal do tarifu Online.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod holda20 18. 10. 2019 07:07

Zdravím! Po opravdu dlouhém hledání (+- dvě hoďky) a neustálém probírání více či méně reklamních stránek jsem našel tuhle diskuzi. Už jsem se bál, že snad ani žádná podobná neexistuje. Je až zarážející, že se na internetu přes Seznam, Google nebo mnou neoblíbený Bing nedají najít negativní zkušenosti se službou Twisto. Všechno všem funguje a všichni jsou spokojeni. Podezřelé? Nikoliv. Zaplacené. Téměř všechny kladné recenze v sobě mají promo kód na 300 korun při založení účtu. To opravdu nejsou recenze. Jen jinak vypadající reklama... :-((.

Moje zkušenosti jsou ve zkratce takovéto. Když naznačíte ale nedokončíte registraci, začnou vám chodit z Twista maily, abyste ji dokončili. Aby si vás naklonili, začnou slibovat připsání kreditů (v mém případě 600) po dokončení registrace. Když jsem si řekl, že za šest stovek bych to mohl zkusit, tak v průběhu registrace přišel další mail, kde se údajně "soutěžilo" až o 1500 kreditů za "rychlost při registraci". A hádejte co. Po dokončení registrace nikde nic. Kredity 0. Po několikeré urgenci mi milostivě připsali 300 kreditů, které jsem mohl získat přes každý druhý odkaz ve vyhledávači.

Ok. Může se stát. Služba tedy zřízena. Trvá mi obyčejně déle, než si zvyknu na novoty. Co tři dny přišel otravný e-mail proč já ještě Twisto nepoužil a s čím mám jako problém. A proč jsem si Twisto založil. A jestli bych ho doporučil... Atd atp. :-(((.

Dlužno podotknout, že karta přišla třetí den. Dobrý. Ale appka, kterou všichni pořád všude tak chválí mi na mém Lenovo MOTO padala a přihlášení se dařilo +- na třetí pokus.

To bylo od 2.10. do 17.10. Ten den, tedy 17.10.2019 jsem potřeboval zaplatit fakturu. Tedy jsem chtěl využít funkci Twisto Split. Poslal jsem fotku faktury kolem poledne (byl na ní QR kód - čili na zaplacení nic jednoduššího není, máte-li např. internetové bankovnictví od Air bank, která to podporuje).

Do osmi do večera se nic nestalo. Platba neproběhla. Tak podle reklamy je Twisto na složenky - tedy předpokládám i faktury - boží. Podle mě je k ničemu. Jak dlouho bych asi měl čekat, než se (dříve) mistr Twistus splatitel, nyní nějaký kapitán Korkorán z hvězd uráčí zaplatit? Nevím. Za mě je tohleto služba k ničemu. Nelenil jsem a hned jsem poslal vyplněný formulář rušící můj účet . Je zvědav na zítřejší reakci.
holda20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 18. 10. 2019 07:22

Super, sluzba vyzkousena, nelibila se... tak ji clovek muze poslat k sipku. Hotovo. :tleskani
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 10. 2019 08:19

holda20 píše:..

Nejdřív zjisti jak to funguje, pak kritizuj a pokud nebude vyhovovat, jdi jinam.
1) služba na faktury/složenky je SNAP (ne Split)
dělají to ručně, neboť prověřují a a běžně se proplácí druhý den, někdy i třetí
2) jestli slíbili 600,- tak bych se 300,- odbýt nenechal
3) za mě ale Twisto ztrácí na atraktivitě s tím, jak zmizeli kreditky, které by šli použít, resp. nově už žádná nedá ani 2 % zpět
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 10. 2019 08:59

A1rh- píše:mě zase přišla nabídka mít kartu zdarma s tarifem Standard. Při 8 platbách za měsíc mi nechají kartu zdarma aktivní. Odklikl jsem, že tedy jo, ale stejně už v tom pro sebe nevidím nějaký přínos.
Po 3 zkušebních měsících jsem neměl potřebu mít další kartu a něco za ni platit, tak jsem vše uspal do tarifu Online.

Tedy ve čtvrtek 17.10. jsem čekal na nějakou zprávu o aktivaci karty a slíbeného tarifu Standard, během dne jsem se připomněl odpovědí na mail od Davida z Twista. V 18:17 mi přišel mail, že mám kartu zdarma i s tarifem Standard, ale i dnes mi v IB pořád svítí tarif Online 0 Kč /měs. a poznámka "Zdarma do 31.3.2010". Na to jsem upozorňoval ještě včera před půlnocí. Takže tak trochu zmatek a netroufl bych si teď s Twistem jít zaplatit a nemít u sebe nějakou rezervu.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 10. 2019 09:06

já jsem registraci také původně nedokončil a přišlo mi několik nabídek vč. zmiňovaných 600 a 1500 v soutěži, tak jsem si logicky vybral podle hesla "lepší vrabec v hrsti..." a dostal jsem je.
Kritizovat službu, když mi dává něco zadarmo úplně nechápu.
Snap píšou přímo v aplikaci, že zpracování trvá nejméně dva dny.
Naopak bych řekl, že Twisto funguje naprosto bezchybně, vč. nejrychlejší registrace Apple Pay, notifikace atd.
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 18. 10. 2019 11:53

Prostě kdyby holda20 věnoval stejně času na hledání toho špatného a blití tady na zběžné pročtení podmínek a recenzí, nemusel ze sebe dělat ...
Druhá věc je, že bez vracecích kreditek moc využtí pro Twisto nevidím a placené už vůbec ne. Podle mne jim nezbývá, než se nechat spolknout bankou a na to potřebují nějaký kmen.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 18. 10. 2019 13:38

Tak furt vracecí kreditky, které vrací i na splacení Twista, nějaké jsou. A jen přes Twisto jdou prohnat faktury a taky se dá dobře manageovat, kdy dojde k zaplacení vracecí kreditkou s ohledem na měsíční limity.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 10. 2019 14:58

Tak s koncem využitelnosti RB Mall, klesne "zajímavost" na méně než 50 %!
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 10. 2019 15:14

Proč "méně než"?
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka